Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Угасналите огнищанови  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано18.06.15 21:59



Здравейте , мили сЪ-клубари!

Отдавна не съм навестявала дира, та надникнах само да видя ко паите.

Лирка е тук, начи всичко си е на местото...да ни се притесняаам.



Неотдавна срещнах едни познати, които вече незнам колко време се търпят в семейно съжителство и вместо да им се зарадвам, ми стана тъжно. Изтормозили са се един другиму , но не се решават на стъпката към свобода, ново начало и може би пък щастие(що па да не) наречена РАЗВОД!!

Ще измръзнат от студ около угасналото семейно огнище, но не посягат към Прометея на промяната.

Чудя се на колко ли двойки живота им се изнизва, без да са го изживяли на маХ...без да приемат края и да потърсят новото начало.

Затова откога вече продават поздравителни картички : Happily Divorced!

Разводът може да е наистина ПРЕКРАСНО нещо, хора в дилемма! Не стойте в миналото. Търсете нови, топли, жарки огнища...щото така става ,че понякога старите гаснат. И когато тва се случи не ровете в мъртвата пепел , а заредете и продължете напред.

Поздрави!

Вашта Мила лейди

Devil may cry...

Тема Re: Угасналите огнищанови [re: milady7]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано18.06.15 22:56



Абсолютно правилно и аз от дълго казвам това тук така и съветвам в този дух



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Угасналите огнищанови [re: milady7]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано19.06.15 00:37



Ооооо...драго ми е да те видя:)))



Като се заомъжваш пак, обади се да те поздравим



Тема Re: Угасналите огнищанови [re: Lira Emerald]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано19.06.15 02:09



Koй може да си ме позволи мен?!

Аз съм скъпа дама.

Вече доста поошлайфан диамант бих казАла.



П.П. Ама добре - ако някога все пак се излъжа да се вържа със синджир за некоя разгоряла се, мраморна камина.... или непретенциозно, селско огнищенце. В кое мога да изгоря, то се низнаи ...

Devil may cry...

Тема Да! ДА! ДА! за РАЗВОДИТЕ!нови [re: dymo]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано19.06.15 02:11



Хип - хип...

Йейй



Devil may cry...

Тема Re: Угасналите огнищанови [re: milady7]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано19.06.15 08:39



Мдаааа, много интоксикиращо нещо е гадния смазващ те брак или съжителството с някой дето си обичал и си чакал да узрее и да се поправи... В един момент се усещаш тотално зависим и абстиненцията е толкова тежка, че би могла да те убие... Но, това са само страхове и дяволски кръгове... В един момент скъсваш и бягаш далеч....

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Децатанови [re: sladunka medunka]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано19.06.15 14:30



Tъпотата е ,че много хора не скъсват ами търпят и търпят и търпят...и си изобретяват оправдания: най-често това са децата, по-рядко - общи материални облаги или бизнес.

А най-голямата, фрапанта грешка, която съм срещала е появата на ново дете (примерно с 10 и повече години разлика от първото/първите).



Навремето и мен ме съветваха, включае родната ми майка(нея и трябваше декада да приеме развода ми) - роди още едно, нещата ще потръгнат. Сякаш децата ги вземат за неудушевен предмет, средство за залепване на пропукани двойки.

Изключвам редките случаи , когато двама се преоткрият след кризисен период и съвсем целенасочено и обичливо искат да отгледат още едно дете. Това обаче са спорадични случаи.

Devil may cry...

Редактирано от milady7 на 19.06.15 14:30.



Тема Re: Децатанови [re: milady7]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано19.06.15 16:12



Не е до търпенето, до навик е, заучено поведение на зависимия, виждаш, че е опас о, но не можеш да се спреш... До поведенски стереотип, подхранван от инерцията и неосъзнатостта ни... Сякаш не разбираме какво ни се случва, никаква критичност... И като сложиш и двата мита: „давам му шанс да се поправи/осъзнае” и „то разделянето е най-лесното нещо, ами после...”

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Угасналите огнищанови [re: milady7]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано20.06.15 11:18



Ей ! непотребни разведени,кво прайте бе ?





Тема Re: Угасналите огнищанови [re: tirtirlin]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано20.06.15 13:28



Квото правят всички свободни хора, гледаме си кефа



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.