Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано12.08.15 17:11



Наследствена несрета какво означава....нещо като обремененост ли имаш предвид.....



Роналд Рейгън - враг номер 1 на Община Тутракан!


Тема Re: Уууф!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Melany99 ()
Публикувано12.08.15 18:21



Жените сме по-склонни да се влюбваме в хора с проблеми поради майчинско чувство или и аз не знам защо.

Кои жени това?
Щото, аз дете си имам.





Тема Re: Уууф!нови [re: lud gidiq]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано12.08.15 18:30



Бе когато някой ти е виновен, че нищо не става от теб - я майка, я баща, я баба...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: lud gidiq]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано12.08.15 18:31



жените харесват мъже които спокойно решават проблеми независимо на кой са.

Съвсем си прав!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано12.08.15 18:32



Не съм съгласна с тебе, Анбра! Но се радвам, че ме тури до себе си! Хората се различават много, по стремежи, по темперамент, по зрялост, по сила на емоциите, по балансираност, по човещина, по възпитание, по образование и т.н. И колкото са по-различни, толкова по-трудно живеят заедно!
Ти си от хората с висока степен на осъзнатост, зрялост и собствена позиция! Хората, от чието мнение се влияят останалите, с които искат да общуват подрастващите, хората дето със силата на психичните си процеси побутват системите напред... Най-общи линии очертах... Това имам предвид аз... Нищо, че няма да си го признаеш

и верно, до човека е, но хората са различни

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Уууф!нови [re: Melany99]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано12.08.15 19:53



О.К. Няма да обобщавам. Говоря за себе си. Не че не харесвам мъже, които решават проблеми, но факт е, че в последните години около мен има по-скоро от другите. Както и да е.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Уууф!нови [re: sladunka medunka]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано12.08.15 20:06



Нямаме противоречие по това, че хората са различни. И все пак клишето е вярно - всеки човек е една малка вселена и от всеки много може да се научи. Уточнявам, че примерите могат да бъдат положителни и отрицателни...

Нямам почти никакъв опит със съжителството с чужд човек, казвам почти, защото ми се е случвало да прекарвам по няколко денонощия ваканция с приятели и да, въпреки факта, че сме близки, за мен това е изпитание и натоварване. Което говори зле за характера ми.

Струва ми се, че всеки един има собствена позиция, така да се каже база, над която надгражда, ако иска, разбира се.

Колкото до влиянието - то е взаимен обмен, то е учене и осмисляне на други ценности, поемане на това, което ни допада и отхвърляне на останалото.

С подрастващи нямам възможност да общувам, с вече пораснали 19-25 годишни /със съответното самочувствие на късни тийнове

/ - да. Там има една тайна - да ги уважава човек, въпреки че техните проблеми ни се струват смешни сега - важното е да не забравяме, че сме имали същите и за нас са били не по-малки трагедии. Това те усещат когато е искрено и отвръщат със същото. Оттам нататък е лесно. Въпреки че не съм показно сърдечен човек, обратното - изглеждам дистантна и студена, всички синове и дъщери на приятелите ми ме харесват и обичат. Айде де - на вкус и цвет товарищей нет

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано12.08.15 20:46



Познах, сбърках само като ги нарекох подрастващи... Добре, всеки човек е вселена... А и за съжителството не си права, грижиш се за майка си, отгледа синът си... Знаеш,че ти е необходима своя територия и се съобразяваш с това... А иначе приятели, познати, близки... Абе, ти си силен човек, осъзнат, компанията на такива хора носи ред и спокойствие...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Уууф!нови [re: sladunka medunka]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано12.08.15 21:01



Да, грижа се за майка си, но не живея с нея, а пък и тя не е чужд човек.
Синът ми от близо четири години е самостоятелен, живее отделно.
Виж сега, понеже кучето не е човек, с него ми е леко и щастливо съжителството



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Liya ()
Публикувано13.08.15 02:37



Жените сме по-склонни да се влюбваме в хора с проблеми поради майчинско чувство или и аз не знам защо.
Хич не съм съгласна с това

Можем да им съчувстваме, но да се влюбваме в такива - найн!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.