Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Уууф!нови [re: echr]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.08.15 18:47



Много те разбирам за това, че не си свикнала да живееш сама, защото и аз съм така, ама защо все пак не опиташ малко. Постави си някакъв срок- нещо като изпитание, след което ще си знаеш, че ще се възнаградиш. Може и да разбереш, че пък не ти е толкова зле без мъж. За секс може да ползваш бившите гаджета, те едва ли ще откажат. Защото е възможно сега да забравяш защо си напуснала съпруга, просто защото ти се струва най-малкото зло, а не че е добро. Това само като идея, защото изобщо не съм в позиция да давам съвети, ама току ми щукне нещо.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Уууф!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор echr ()
Публикувано11.08.15 19:14



Хубаво, че споделяш каквото ти щукне, то така човек вижда нещата от различни ъгли



Давам си сметка, че е твърде възможно да го идеализирам бившия, щото не ми е в къщата отдавна . И щото не срещнах някой да го заличи.

Абе аз нямам нужда от мъж в ежедневието да ти кажа, ама усещането, че имаш близък, че принадлежиш, туй ми липсва най-много. Може би защото нямам и много други близки. Иначе в забързаното ежедневие даже ми пречи да ми се мотка мъж из къщи, освен ако няма достатъчно жизнено пространство за всички, де



Тема Re: Уууф!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано11.08.15 21:33



Може би хората успяваме да свикнем с всичко.
Не сме свикнали да живеем с някого, но започваме и след кратко време сме свикнали дотолкова, че не си представяме да го няма.

Но сякаш, като започнеш да живееш сам, т.е. без партньор, отвикваш да се съобразяваш свикваш винаги да става на твоето, подреждаш си живота по определен твой си начин. И, макар че, трудно се свиква да живееш сам, после е още по-трудно да отвикнеш.

Да живееш сам за кратко, да. Но да се внимава краткото да не стане завинаги.





Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано12.08.15 12:42



Ми, разковничето е в промяната... И в доброто самочувствие... Всички харесваме, тези дето сами се харесват...и гледаме бързо да се разграничим от тези дето ...смачканите, де...



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Уууф!нови [re: sladunka medunka]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано12.08.15 12:48



Възможно е.
Аз обикновено най не харесвам тези, които сами се харесват, направо са ми противни

Освен това, този факт на нечие самохаресване не мисля, че ме задължава по какъвто и да било начин.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано12.08.15 13:04



Точно така госпожо, аман от самовлюбени идиоти...


Господ ни е създал несъвършени, някои от нас дори повече....
Като прибавиш към това самохаресване, себедостатъчност и ни нам си кво става....баси и гледката.....
Не че самочувствието е лошо нещо...ама малко поне да е покрито.....
Баси абе само на мен ли ми е толкова жега.....

Роналд Рейгън - враг номер 1 на Община Тутракан!


Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано12.08.15 13:14



Ти, си умна, ерудирана и интересна личност! Не можем да те сложим в общия кюп!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Уууф!нови [re: lud gidiq]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано12.08.15 13:16



Незнам кой говори за идиоти, аз имах предвид сладури с нормално добро самочувствие...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Уууф!нови [re: sladunka medunka]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано12.08.15 13:22



Аз говорех за идиоти,...спокойно........това със себехаресването...малко ми виси....във въздуха.....



Роналд Рейгън - враг номер 1 на Община Тутракан!


Тема Re: Уууф!нови [re: echr]  
Автор urata (юрата)
Публикувано12.08.15 13:34



тъжно и обезверено ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.