Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Уууф!нови [re: Lucky Eva]  
Автор echr ()
Публикувано09.08.15 23:42



Много ти мерси, лека и на теб



Тема Re: Уууф!нови [re: echr]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано10.08.15 02:06



Боли те за идеята... Ни единия, ни другия... Остави ги тез момчета и освободи сърцето си за друг... Явно, миличка никой от тях не е твоя човек... А бизнес с бившия си прави, нали детето ще осигуриш по този начин... Ти си чувствителен и търсещ човек, ще намериш правилния... Просто не е време да спираш търсенето...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Уууф!нови [re: sladunka medunka]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.08.15 11:26



Съгласна съм напълно, че не бива да се връща назад.
Не съм съгласна, че трябва да търси, тия неща с търсене не стават, стават неочаквано и случайно... иначе е провал или примирение.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: sladunka medunka]  
Автор echr ()
Публикувано10.08.15 11:26



Да, вероятно е така. Ако ги смесиш, се получава идеалният мъж за мен



Ти с чужденец ли си в момента или с българин? Питам те, защото тукашните са ми толкова чужди и непонятни, че и разглезени и депресирани и очакващи всемъзможни грижи от жената, че ми се струва почти невъзможно нещо да излезе. Е, никога не се знае, разбира се.



Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор echr ()
Публикувано10.08.15 11:29



Никога не съм оставала сама досега задълго и това е голямо изпитание, да се науча. Не съм хич добра в самостоятелното живеене





Тема Re: Уууф!нови [re: echr]  
Автор echr ()
Публикувано10.08.15 11:32



Нямам предвид съжителство, ами така, да има на кого да звъннеш/кой да ти звънне, с кого да излезеш, да се позабавляваш и да заредиш малко след нервната и уморителна работа. Па с кого да поприказваш, да споделиш, да подкрепиш или да получиш подкрепа, ако има нужда. Като все е имало някой за тая работа, не знам как се кара без.



Тема Re: Уууф!нови [re: anbra]  
Автор echr ()
Публикувано10.08.15 11:34



Обаче си права, че търсенето на всяка цена не върши работа, защото попадаш на измислени истории, които не само, че нищо не носят в дългосрочен план, ами са изтощителни и депресиращи.



Тема Re: Уууф!нови [re: echr]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.08.15 11:37



Това вероятно е проблем, но на мен ми е непознат.
Аз обичам да съм сама. Съжителство с когото и да било ми е изпитание, дори с приятели и за относително кратко време от порядъка на седмица, да речем.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: echr]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.08.15 11:42



Зависи си от човека - имам близка, която след развода си каза, че не може да живее сама и е готова да свикне едва ли не с когото и да е. Запозна се с човек, когото дори неособено харесваше, свикна с него и вече от 3-4 години е щастливо омъжена.
Аз обаче не мога да си заповядам да харесам някого, било то мъж, или жена, дори за най-обикновено приятелство.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Уууф!нови [re: echr]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано10.08.15 12:23



защото тукашните са ми толкова чужди и непонятни, че и разглезени и депресирани и очакващи всемъзможни грижи от жената

Еманципация, мацко нема се стягаш....
Допреди малко във фитнеса едно момиче ми редеше същите приказки-за глезените и очакващи мъже....
Ама момиче да видиш, начетено,тялото направено на струг,материално задоволена-програмистка е, аве кукла отсякъде.....и ми разправя...Искам просто да ме кара да се усмихвам и чувствам добре.....и не става и не става....


Та просто приеми че при някои хора просто по-трудно се получават нещата,
особено като те знам колко си емоционална...
И накрая малко суха статистика......В над 90% от случаите всякакви отношения с бившите не приключват добре.....
Роналд Рейгън - враг номер 1 на Община Тутракан!

Редактирано от lud gidiq на 10.08.15 12:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.