Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Тема Браво...нови  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано16.07.15 00:57




"Двойките, които живеят на семейни начала губят статута си на самотни родители. Ако двама души живеят на един и същи адрес и имат дете, то те автоматично влизат в графата „семейство“, дори да нямат сключен граждански брак. Това стана възможно с проме%E



Тема Re: Браво...нови [re: Noy BG]  
Автор 2biri (рекордьор)
Публикувано16.07.15 01:31



Не съм чела. Ако живеят на различни адреси и имат дете кво са? Щото има и такива официални семейства. А ако живеят наедно и нямат дете са извънземни

Тва е стъпка към гейбраковете - уви - нищо че аз съм ок да ги има, но много насила ще дойде така.

Айде доказвай, че в студенстки град тва че делите 15 квадрата 2-3 от един пол, значи че не сте семейство

Редактирано от 2biri на 16.07.15 01:38.



Тема Re: Браво...нови [re: 2biri]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано16.07.15 05:41



Амбриажите / долен ляв педал, за който не знае / все още нямат деца в Бг. Идеята е по друга и бе крайно наложителна, поздравления за което:



"Край на помощите за деца, родили деца, отсече парламентът, който прие окончателно промените в Закона за семейните помощи.
Вносител на поправките беше вицепремиерът и социален министър Ивайло Калфин. Целта беше да се спре кранчето на изтичане на държавния ресурс в случаите, когато веднъж бабата получава детски за щерката и успоредно с това фамилията взема и детски за внучето.
Това е масово явление при циганския етнос, където са свикнали открай време да се женят и раждат на по 12-13 години. Депутатите решиха още и че непълнолетните родители ще получават само помощи в натура.

С други промени в закона парламентът въведе ограничения за получаване на помощи за деца и от майки-студентки. Те вече ще получават помощите на два пъти - при раждане и след представяне на документ, че все още са в системата - за завършен семестър или завършено образование.
"Промяната се прави, защото в момента се наблюдават много злоупотреби", обясни шефът на социалната комисия в парламента Хасан Адемов. "Една част от майките сега се записват, за да получат 2880 лева и после се отказват", разясни депутатът от ДПС и другия поток на изтичане на социалните пари.



Тема Re: Браво... [re: 2biri]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.07.15 07:16



Ми ако в студентски град тримата от стаята имате общо дете - така ще е.


Никаква стъпка към нищо не е, споко.



Тема Re: Браво...нови [re: Noy BG]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано16.07.15 09:29



Това е добър ход против шибаните измами с детските.

WALL·E


Тема Re: Браво...нови [re: Noy BG]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано20.07.15 12:05



Ми не е Браво!



Както са тръгнали, накрая ще приравнят съжителството с брака. Не не ми харесва! По-добре някоя циганка да завлече малко помощи.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Браво...нови [re: LUClFER777]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано20.07.15 13:19



Няма лошо. Едното е устен договор, а другото писмен договор с представител "държавата".



Тема Re: Браво...нови [re: LUClFER777]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано21.07.15 05:38



Както са тръгнали, накрая ще приравнят съжителството с брака. - ми то вече си е факт.



Тема Re: Браво...нови [re: Naglets]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.07.15 12:57



Ъ? Кои измами с детските?



Тема Re: Браво...нови [re: Noy BG]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.07.15 23:13



Хахахаха, имат деца. За две лезбийски двойки знам, взеха сперма от донор.

domino dancing



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.