Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: интереснонови [re: princesse_azur]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано16.06.15 22:53







Тема Re: интереснонови [re: echr]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано16.06.15 23:11



Този човек 20 години е преподевал политически науки.
Казва доста интересни неща и хич не възхвалява американската политика.

А доколкото за белгийците, те нямат манията да знаят много. Има някои, които се интересуват от много неща, но не го тръбят.
Но това, което им харесвам най-много е, че не се вземат на сериозно и са благосклонни по-скоро към самокритика.
Не са сноби.
Аз живея почти 45 години в Белгия и съм срещала най-различни хора с различни професии и съм щастлива да живея сред тях.



Тема Re: интереснонови [re: Naglets]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано16.06.15 23:13



Мисля, че това не е отправено към мен.



Тема Re: интереснонови [re: princesse_azur]  
Автор echr ()
Публикувано17.06.15 09:59



Не знам, не мога да ги харесам нещо. Масата ми се виждат много прости и мързеливи, което не е учудващо при тоя социализъм. Смятат, че им се дължи и не трябва да се напрягат, няма конкуренция, няма състезание. Не са свикнали да им е трудно и се депресират при най-малки трудности. Бавно действащи и бавно мислещи. В големите магазини продавачите ме побъркват, като почнат да си лафят с някой при огромни дълги опашки и ти маркират стоката, все едно че имаш 1 година да ги чакаш.

Намирам и естетическите им вкусове странни. Всички лели над 50 са руси и с тен, облечени като 20 годишни момичета. Абе, широко им е около врата и може би затова ме е яд на тях.



Тема Re: интереснонови [re: princesse_azur]  
Автор echr ()
Публикувано17.06.15 10:01



Преподава и си търси публика със сензационни изявления. Щото наистина дрънка дивотии.



Тема Re: интереснонови [re: princesse_azur]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано17.06.15 10:39



Права си.
Беше удар по самара... :)

WALL·E


Тема Re: интереснонови [re: echr]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано18.06.15 09:59



Това за чакането по опашки, и отделенето внимание на всеки клиент си е напълно нормално. Всеки клиент си чака реда без да роптае. Това му се казва респект към всеки клиент. Ти си свикнала по български да ти липсва търпение. Но все пак тук в магазините няма сопнати продавачки, като в БГ.
Аз имам фирма и работя от 7 часа до 19. Предприемам нови идеи почти всяка седмица и нямам време да мисля кой е бърз и кой бавен. Със 55% дънък , а не !0 като в БГ. Тези , които работят за някого са като българите по време на соца. Не бързат за никъде. Срещала ли си хора, които имат собствена фирма, за да ти стане ясно как се работи?

Защо една 50 годишна госпожа да не се облече както и харесва? Важното е тя да се хареса. Бъди по толерантна. Един широко скроен човек, вижда хубавите страни на хората. Само забулените жени имат капаци и живеят в незнам си кой век.

Хайде , хубав ден.



Тема Re: интереснонови [re: echr]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано18.06.15 10:02



Ако имаш време изслушай до край, не е само този, има и един немски журналист доста интересен.



Тема Re: интереснонови [re: echr]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано18.06.15 10:15



Приятен ден на всички !






<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от princesse_azur на 18.06.15 10:20.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от princesse_azur на 18.06.15 10:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от princesse_azur на 18.06.15 10:29.



Тема Re: интереснонови [re: princesse_azur]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано13.08.15 09:48








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.