Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За никакъв чеп не ставатнови  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано30.05.15 00:01



тези мачмейкъри от Женени от пръв поглед.
Мога да се изкажа и аз като професионалист.
Събраха напълно неподходящи двойки. Не знам дали просто са нямали избор или са пълни некадърници.
Особено за така прехваленото съвпадение на Стефан и Светла - много се дразня. Момичето направи купища компромиси за олигофрена, който накрая - нищо не разбрал, нищо не научил.
Може ли да събереш една артистична натура, която мрази кучета с един ръб, кучковъд, който забърсва мивката си с налудничава маниакалност?





Тема Re: За никакъв чеп не ставатнови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано30.05.15 09:18



Днес изпоркахме ли си Бирата?





Тема Re: За никакъв чеп не ставатнови [re: Lili Vihronrav]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано30.05.15 10:01



Си мисля, че не са залагали толкоз на пълното съвпадение. Все пак това е телевизионно шоу.

По-скоро са търсили /мачмейкърите де/ играта на компромиси. Къде и колко едни общо взето със сходни интереси и култура хора, но и отявлени солови играчи, биха случили отстъпки, за да напаснат своето в общото.

Трудна работа .. то не видях мъж да тропне по масата, само мрънкят. Или жена да се поогъне, като тръстика .. а ръгнаха да променят други. Еле Пиги-то ..

, кат рече - ма ти ше ме ухажваш ли, ако ти откажа - ми идеше да влеза в телевизора да и прегриза гръкляна.

И само отеца бе изненадан, милия.



Тема Re: За никакъв чеп не ставатнови [re: borecom]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано30.05.15 10:48



Е, как.
Жените, които отстъпваха, огъваха се като тръстики и правиха компромиси, всъщност се оказа, че няма за какво.
А мис Пиги се наложи и бракът успява засега.
Което идва пак в подкрепа на тезата, че съвременният БГ мъж не става за нищо.
Как си представяш Стефчо или Георги да тропат по масата? И изобщо това тропане по масата е твърде просташко и патриархално, но да речем, че си го използвал като метафора.
Бахти и инфантилните мрънкалници...



Тема Тамам де ..нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано30.05.15 11:21



А мис Пиги се наложи и бракът успява засега. - тя си намери скромна и тиха женица.

Ше е царицата на кошера до старини.

А другите не успяха се разберат, кой да е разнополовия. Герго, предполагам че преди да си лъсне бастуна, ако го има , щот на мен ми седи безполов, пише кат изоглавен по бялата дъска - за и против лъскането на нечетна/четна дата. А пича с черната мивка .. не знам, не знам ..

Задачата на играта, ше да е била доколко някой ще успее да се приобщи към егото на другия или напусне част от собственото си ..

Както се видя, онли един успя .. до обезличаване.



Тема Re: Тамам де ..нови [re: borecom]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано30.05.15 11:35



Честно казано, през целия си немалък живот, не съм разбрала какво е това нещо мъж.
Защото типажите, които изгряха в това риалити, са ми се случвали и на мен.
Но, това ли е мъжът, по дяволите?

Какъв трябва да бъде той?
Не мога да се примиря с това, което виждам.



Тема Re: За никакъв чеп не ставатнови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 2biri (стар клубар)
Публикувано30.05.15 11:47



Както и да го мисля, по-скоро са се презентирали нереално участниците. Само помисли ако тръгнеш да се предлагаш на пазара - кво ще кажеш за себе си? Е няма да се оплюеш много. Та единият сгоден, другият сгоден и двамата спортуват - хайде да ги пробваме. Това е само мачмейкинг, а не психопортрет за 2 години назад преди случката.

Отделно клик-клик не става лесно, ако ще да сте лика-прилика.

Пък и идеята е шоу, а не щастлив брак





Тема Re: За никакъв чеп не стават [re: 2biri]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано30.05.15 11:53



Не знам, не знам.
Аз се оплювам много като се запознавам с някого.
Старая се да си изкарам всичките негативи. Направо не ми вярват накрая.
Но тук таме пускам и пиар презентация. Да е шарено.

Не може да очакваш реална връзка, ако се лустросваш само.
А участниците бяха тръгнали с тази кошница.



Тема Re: За никакъв чеп не стават [re: Lili Vihronrav]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано30.05.15 12:00



Ми, аз мисля, че добре са се справили мачмейкърите! Точно неуспялата двойка описва много добре, комуникациите между половете и съвременните двойки! Няма комуникация, няма желание да живееш с някого!Безплодно мъдруване и смешен кариеризъм! Желание за доминиране и налагане на собствените ни представи над нечии други!
Гошето, т.нар. Георги, страх от обвързване, страх, че ще го победи една малка и спортна девойка!Плач за мама и за сестричката си! Как ще ги оставя аз тези две жени дето са били винаги до мен, а ще дам приоритет на друга! Добре, че не и даде, де, че само щеше да се тормози горкото момиче! Герганчето

много сладко и стегнато девойче, браво! Кариера в продажбата на стоки( извинете ме, че се смея, но явно съм старомодна) ставаме рано, за да тренираме и т.н. Никакво място за мъж в добре структурираното и ежедневие! И пози, много пози, които са всъщност част от нея! Объркаха се главите на няколко поколения с популярните псевдопсихологически книги от типа„ Как да излекуваме живота си”....

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: За никакъв чеп не стават [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано30.05.15 12:34



Нещата на ниво "формат" от всички нива, са по принцип елементарни и не са в състояние да предизвикат нищо друго, освен отвращение.
Чиста загуба на време е гледането, а още повече опитите за проумяване на нещо си там.
Моля за извинение за крайното мнение!
:)

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.