Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема сайтове за запознанства  
Автор echr ()
Публикувано07.05.15 09:35



За или против?

Споделете опит или инфо, моля, и съвети приемам. Кои стават, кои не и пр.



Тема Re: сайтове за запознанстванови [re: echr]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано07.05.15 11:09



"За", но с едно наум.
Предимства:
1. Там е ясно, че хората си търсят половинка. В реалния живот често се случва силно да харесаш някого, че дори и да се влюбиш и в един момент да разбереш, че той е (щастливо) женен и със ситни дечиня, примерно;
2. Разширяваш кръга на познанствата извън тясната ти сфера на общуване;
3. Можеш да поопознаеш повече хора за по-кратко време.
4. ...ако се сетя ще пиша...
Недостатъци:
1. Това разширяване на кръга и самата идея, че търсиш и намираш, малко прилича на пазар и това води до леко изкривяване. Започваш да гледаш на хората малко като на стока. Според мен обаче, това се появява повече при общуване с хора, които не ти влизат под кожата, т.е. при такива, които и в реалния живот не би харесал;
2. Голяма част от хората в тези сайтове търсят просто лесен секс и ако ти не търсиш това, рискуваш да се разочароваш от усещането, че те възприемат просто като безплатна курва;
3. Много от хората в сайтовете лъжат яко- че не са женени, че са по-млади, че са по-успешни и т.н. Не е болка за умирачка, защото все в един момент ще се срещнете и ще разбереш кое как е. Аз затова мисля, че е добре този момент да не се отлага много, за да е ясно с кого си говориш.
Друго засега не се сещам. На мен ми харесва Twoo. Има възможност да предоставиш доста богата информация за себе си и съответно да получиш такава от хората, които не са си я спестили. Има много въпроси относно основни житейски възгледи и т.н. Щото колкото и да харесвам някого, няма смисъл да си губим времето, ако аз не вярвам в Бог, например, а за него най-важното за бъдещата му жена е да е вярваща.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: сайтове за запознанстванови [re: echr]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано07.05.15 18:51



Аз съм едно много голямо "ЗА". Разработвам един такъв сайт.





Тема Благодарянови [re: hubavka69-110043]  
Автор echr ()
Публикувано08.05.15 10:07



Мерси ти за подробния отговоро, много полезен.

Влязох да видя Twoo, обаче има проблем, праща ме веднага в страницата в белгия, пък аз искам да си приказвам с българи. Ти виждаш ли дали има българи, живеещи в чужбина в Twoo?

Не знам още дали и как може да се реши това, щото само като им погледнах бозавите физиономии пак и ми стана лошо, не стига, че са навсякъде около мен по цял ден, ами и в Twoo



И още нещо ми е интересно, забелязваш ли особености при общуване с хора на нашите години? В смисъл да са по-резервирани или да лъготят повече. Не знам точно какво искам да питам май, обаче имам някакви предразсъдъци в главуната, че на 40плюс свалките са си философИя.

И нещо съм се повредила много напоследък аз, дето си бях общо взето флиртаджийка преди, сега като видя интересен мъж, забивам поглед в земята и дума не обелвам . Па може и да не съм била флиртаждийка, ама преди беше много лесно, щото мъжете бяха активни. Кво стана сега, мъжете ли се чалнаха, аз ли станах невидима, не знам

Ей вчера сутрин в анасньора, влиза един сладур, ама бонбон да видиш! Явно тъкмо слязъл от колелото, със зачервени от вятъра бузки, чудни сини очички, от оня тип, дето хем интелектуални, хем пък и спортни. И кво, поздравихме се, погледнах го един път в очите и като забих надолу тиквата, въобще не го погледнах втори път! Щото викам си, първо може да е по-млад, второ, очите ми сигурно са подпухнали, трето, по никакъв начин не мога да измисля какво да му кажа за 2 етажа асансьорно пътуване, четвърто, сигурно няма повече да го видя, пето, най-вероятно е много женен, шесто, ай стига глупости! И така всеки път



Тема Re: сайтове за запознанстванови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор echr ()
Публикувано08.05.15 10:07



За, щото смяташ да печелиш от него или?



Тема Re: Благодарянови [re: echr]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано08.05.15 11:44



На мен ми излизат само българи. Що не пробваш да напишеш, че живееш в София? А как се общува с над 40-годишни, знам ли. Зависи кой какво търси. Тези, които търсят сериозни връзки, като че са по-резервирани, защото имат достатъчно натрупан негативен опит. Другите пък, които търсят само секс, са по-напористи, щото гонят влака.

Но не трябва да се отчайва човек. Ти сама виждаш по себе си, че по-малко ти се занимава с флиртове. И с мъжете е така. Но пък ако срещнеш точно човека, който е за теб... А това си е възможно.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: сайтове за запознанстванови [re: echr]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано08.05.15 22:46



Разбира се, че искам да печеля от него.



Но аз съм много далеч от идеята да създавам зловреден софтуер.



Тема Re: Благодарянови [re: echr]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано09.05.15 11:15



...общува се непредубедено... Не е необходимо да мислиш постоянно за това и във всеки срешнат да виждаш потенциален любовник... Постарай се на челото ти да не пише„ търся си мъж” . Разберат ли това, мъжете стават задължително резервирани и хладни, а да не говорим, че бягат през глава... иначе предполагам, че си точно, бонбон за схрускване, няма лошо да позволиш на млад мъж да те хареса, няма лошо и на много женен... И леките отоци под очите и леките бръчици, са привлекателни за младежите...нали питаше какво става с мъжете напоследък: младежите харесват зрели жени, връстниците дечурлига... Просто се отпусни и пофлиртувай, не се жени мислено за никого... Всичко ще си дойде на мястото, сам седи само, който иска... И с българите, внимавай, доста претоварени емоционално са напоследък, но да не правим генерални обобщения...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Благодарянови [re: sladunka medunka]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано10.05.15 08:42



"Търся си половинката" е пооочти като "Търся си работа".

Трябва да си готов да правиш МНОГО мачмейкинг интервюта.
- подготвяш си автобиографията, но не цялата, а само тази, от която ще се заинтересува Половинката;
- подготвяш си мотивационната презентация;
- подготвяш си портфолиото;
- отиваш на "неформалното интервю" поне 15 минути по-рано...

Една от големите грешки, които се правят е да се пита за "заплатата". Изчакваш Половинката да повдигне този въпрос и също така да знаеш, че



е в категорията "бабини деветини".



Тема Re: сайтове за запознанстванови [re: echr]  
Автор ellynora (x)
Публикувано11.05.15 04:42



ТърсИхме и там

, но нищо не можахме да намерим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.