Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Узрях за милионернови  
Автор echr ()
Публикувано23.04.15 10:19



Ами това е, случи се



След десетилетия убедено, еманципирано блъскане за оцеляване, днес осъзнах, че съм уморена, примирена и напълно готова да се оставя на грижите на някой богаташ.

Та ако някой знае такива или пък къде се събират, моля да помага.

Също така, ако някой има опит и знае коя е най-подходящата възрастова граница и народност, да не се стиска, ами да помага.

Напълно съм сериозна



Тема Re: Узрях за милионернови [re: echr]  
Автор Liya ()
Публикувано23.04.15 16:15



Видях един симпатичен милионер скоро в KaDeWe стора в Берлин, ама беше с една закачулена, арабка сигурно, купуваше й нещо от Gucci-то. Ние бяхме отишли на разходка, като на музей все едно

с детето и си купихме само бонбони от последния етаж, където в Champagne Bar-a и в Gourmet Bar-a също се мотаха разни милионери, щото друг при тези цени там как да седне
Тук в Софето само в една енотека Уно, където ме заведе един нашенски милионер, видях разни други милионери като него, а мацките бяха като слезли от модния подиум, с роклета до ръба на дупето и пипнати отвсякъде. За възрастта им няма да ти казвам нищичко
При нас с този не се получи, защото искаше на следващия ден да ходя с него до Виена, той по работа, аз на разходка, като че ли си нямам друга работа, та когато отказах и до Осло да ида, вече се отказа да ме кани
Та напускай работа, за да си готова да ходиш с него като ебиво и незабавно посети тези магазинчета за тоалетчета подобаващи и пробвай - ко



Тема Re: Узрях за милионернови [re: echr]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано23.04.15 21:05



Ето ти един

.

Малко е поозабиколен със студенти, но си е чист милионер.

Иначе най-много милионери (39%) има в Америка.

Успех.



Тема Re: Узрях за милионернови [re: echr]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано23.04.15 22:29



Значи според мен трябва да се насочиш съм Северна Америка, Швеция и скандинавски страни, Канада, чувала съм от приятелки..че не трябва даже и да е милионер важното е да е някой пенсионер в предсмъртен статус

жениш се, наследяваш всичко или почти всичко в случай , че няма деца от др. бракове при евентуална смърт например силно вълнение при страстен секс , естествено с теб и след това си гледаш живота и не се бориш за нищо , само за някое по младо гадже, ама то това е приятна борба, успех

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Узрях за милионернови [re: echr]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано24.04.15 07:31



Точно снощи един приятел ми разправяше, че иска да изкарва достатъчно пари, за да осигури на бъдещото си семейство стандарт като да може жената да не работи и да си гледа децата и аз му казах да не си вкарва такъв автогол, щото една жена като няма работа, ще си мисли за глупости.

Проблемът е, че повечето жени узряваме за такива решения, когато вече сме се уморили, което означава, че вече не сме на 20 години. Да, но милионерите или са се оженили щастливо още преди 20 години, малко след университета за жени от подобни семейства, защото средата си е среда и шансът някой милионер да си вземе някоя мома от махалата клони към нула или са успели да се разведат, ама тогава, щото са хора, ги е гепила кризата на средната възраст и за да го вдигнат, се заглеждат само по 30-години по-млади жени и те така. Сега, ако можеш да се пречупиш да правиш секс с дядо си, може би имаш някакви шансове.
В голф-клубовете провала ли си? По конните бази също има паралии.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Узрях за милионернови [re: Liya]  
Автор echr ()
Публикувано24.04.15 10:31



Напускам тутакси и почвам да го придружавам до каквито иска дестинации, стига билетът да е първа класа и хотелът да е достатъчно звезден



Родните милионери не са ми таргет, щото са кът и конкуренцията много голяма. Обаче тия със закачулените арабки или пък африканки като ги видя и ми бърка в здравето, защото си е чиста загуба за бялата раса това!

Дали няма някъде курсове по сваляне на богат мъж?



Тема Re: Узрях за милионернови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор echr ()
Публикувано24.04.15 10:32



Благодаря, тоя ще го пропусна



Не ми е във възрастовата таргет категория първо и второ, много коса пък аз мразим косми в леглото



Тема Re: Узрях за милионер [re: dymo]  
Автор echr ()
Публикувано24.04.15 10:35



Да, точно тъй, Хамериката или Англия, що пък не? Даже няма нужда да е доказан милионер, дето викаш, достатъчно осигурен е достатъчно

. Един-два инсулта в сивито са предимство

Това с младите гаджета после смятам да го пропусна, щото не ме влече, но пък животът предлага толкова други удоволствия!



Тема Re: Узрях за милионернови [re: hubavka69-110043]  
Автор echr ()
Публикувано24.04.15 10:42



Значи, аз към дядо-групата клоня твърдо, щото при другите на тия години няма никакъв шанс, както казваш и ти.

Обаче заможните дядовци не са за изхвърляне, да знаеш. Една разлика от 20тина години мисля да е разумна, което него го прави къде 67. Ми много добре, какво?

После, аз знам че потомствените милионери се женят за подобни милионерки, имам предвид някой с годишен доход къмто 60 до 100 зелени хилки, предостатъчно ми е, не съм алчен човек



Обаче се налага, щото горкото ми телце твърдо отказва да се юрка и да бачка вече.



Тема Re: Узрях за милионернови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.04.15 15:26



Обаче се налага, щото горкото ми телце твърдо отказва да се юрка и да бачка вече.

E, преди време като оквах тия неща нали ми скачахте-как?...искам да се доказвам!...достатъчна съм си!...държа животът единствено в ръцете си и пр. щуротии...



Абе виж ся, може да не е милионер, стига да има сгодна служба и д аобича жена му да си е у дома и да го посреща и изпраща и да си има хобита някакви докато него го няма, пък какво ти пречи да заработиш някой лев с хобито си.
И в средната ръка може да намериш подходящ

Спокойствието и разбирателството и средната осигуреност е най-важното...не се напъвай по милионите




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.