Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кога  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано11.03.15 22:11



Кога човек поумнява и спира да търси и да се надява да намери човек, с когото да сподели живота си? Все се надявах, че с времето ще помъдрея. Явно още не ми е дошло още времето... Ще дойде ли? Дали ще трябва да се натрупа опит или разочарования?!?

Моля, в темата да се споделя жизнеутвърждаващ опит. Например на 42 г., на 43 г., на 45 г. (повече се приема за неприемливо)...

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Редактирано от White_Witch на 11.03.15 22:12.



Тема Re: Коганови [re: White_Witch]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано12.03.15 09:03



тцъ
поумняване няма
на 58 съм
надлежно разведен от десет годинки
...................
просто гледай с твоите очи
..............
хехе



Тема Re: Коганови [re: White_Witch]  
Автор won (cool)
Публикувано12.03.15 12:54



Кога човек поумнява и спира да търси и да се надява да намери човек, с когото да сподели живота си?
За себе си съм решила (сега съм на 47), че ако не стане по моят начин, значи е по добре (за мен) да не става. Искам мъж готов за мен. Не ща никой да променям, да чакам да се променя или да чакам "нещо си".
Бъди себе си, прави нещата, които ти харесват, продължавай да живееш.
Животът не е чак толкова дълъг, че да се фиксираме в едно нещо и то все в далечината. Може да изпуснем нещо или някой близо до нас...А може и да се спънеш, ако не си гледаш в пътя/пътеката.

Наслаждавай се на пътешествието през твоят живот!
Бачо Оркад го е казал много добре: просто гледай с твоите очи

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 12.03.15 13:00.



Тема Re: Коганови [re: White_Witch]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.03.15 15:54



Няма такъв момент, докато си жива, здрава, права ще се надяваш и ще си търсиш късмета с половинката.

Човешка орисия, сори



Let your soul be your pilot!

Тема Re: Коганови [re: White_Witch]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано12.03.15 18:23



За някои може и да има момент.
хахахаха
За себе си разбрах, че няма.
Децата нямат спирачки!





Тема Re: Коганови [re: White_Witch]  
Автор ellynora (x)
Публикувано12.03.15 23:42



Познавам жени над 60 , които не спират да търсят и да се надяват, че там някъде има човек за тях, с който да прекарат остатъка от живота си. Аз обаче, нито съм търсила, нито съм се надявала. Прекалено заета съм да оправям собствения си живот и живота на детето , за да имам време да се отдалечавам за дълго от къщи.

Редактирано от ellynora на 12.03.15 23:42.



Тема Re: Коганови [re: White_Witch]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано13.03.15 01:11



Когато разбере, че има други много по-важни неща и си даде сметка, че всъщност е много приятно да си сам ... понякога


За мен лично откритието беше повече от прекрасно. Имам време за всички неща, които обичам: да чета, да гледам филми, да се пързалям, да пътувам...
При мен се получи нещо като точка на насищане и ... край ... супер е, спокойна съм, щастлива, усмихната.



Тема Re: Коганови [re: White_Witch]  
Автор Entrepreneurial Spirit (:-))
Публикувано13.03.15 01:33



Човек поумнява, когато започне да систематизира натрупания опит. А това без молитва и визуализация никога не се получава.

И ако ми отново ми кажеш, че ти нямаш нито пит, нито разочарования... ще хвана Зелената Вещичка под ръка и ще ти дойдем на гости.





Тема Re: Кога [re: Lira Emerald]  
Автор Entrepreneurial Spirit (:-))
Публикувано13.03.15 01:34



А тя дали е "половинка"?



Докато една жена се прави на... цяла единица... мисля, че никога не успява да намери своята половинка.



Тема Re: Кога [re: White_Witch]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано15.03.15 01:46



Ох, благодаря ви! Отново познатият клуб ми показа, че вървя в правилната посока и че ако понякога се надявам, то това е нормално и човешко.

chavdar4e, все си мислех, че всички тези неща, които си изброила: Имам време за всички неща, които обичам: да чета, да гледам филми, да се пързалям, да пътувам... мога да ги споделя с някой и да е хубаво. Но уви, все някъде по пътя се разминаваме...

won, много хубаво го каза: Искам мъж готов за мен. Не ща никой да променям, да чакам да се променя или да чакам "нещо си". И аз не желая да променям. Далеч не съм съвършена. Предполагам, че аз също трябва да се променя. Но ако на 40 г. трябва да се променяме... това ми се струва кауза пердута!

Както казва Оркада, предпочитам да бъда себе си и да гледам с моите очи. Макар и това, което виждам, не винаги да ми харесва



Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.