Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мили дядо Коледанови  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано21.12.14 20:56



Много се надявах тази година Втаса да пусне обичайната коледна тема, но не би.
Кой я знае, как и де хулиганства!

Върнах назад през годините и се зачетох в миналото. Стана ми хем мило, хем носталгично, хем ми домъчня, че клубът опустя така.

Обаче по Коледа децата си идват у дома, нали така?
Хайде и ние, поне за малко да наминем, да се видим, да си кажем по една-две приказки, да се посурвакаме, да си пожелаем по нещо...

Къде сте "дъртухи"? Нови клубари не знам да има много, но и те са добре дошли.
Как сте, бивате ли, нещо ново, нещо старо? Дайте нишан!
Пък защо да не драснем и по едно писъмце до добродушния, шкембест дядо!
По Коледа стават чудеса!







Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: Raf OFecin]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано22.12.14 00:47



... ох, да свършва таз година, че... много болести през нея... и малката не подминаха... днес излизаме от болница... пожелавам си, мили дядо Коледа, да ни споходи много здраве и лекота в нашата къща...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: Raf OFecin]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.12.14 04:58



Да ти кажа, този Дядо ти Коледа - sucks!

Едно време Дядо Мраз си беше къде-къде по-готин.
И Снежанка си имаше и желанията изпълняваше.



Този Дядо Коледа сега някакв такъв зоофил - само еленчета има и никакви желания не изпълнява!

Редактирано от Melany99 на 22.12.14 05:02.



Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: sladunka medunka]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано22.12.14 09:47



Задължително по една огромна торба здраве на всички!
Знаеш, че каквото сме си пожелали тук, сбъднало се е.





Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: Melany99]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано22.12.14 09:54



Аз съм на принципа на Мечо Пух - колкото повече, толкова повече!


Дядо Коледа, Дядо Мраз, Санта Клаус, Николаус... пардон, този беше друга история, както и да е... Бабо Натале, ла Бефана - всички ме устройват! А децата, още повече.
Но в нашата къща, цялата тази тълпа носи по някаква изненадка.
Ти, ако искаш да ти изпълни желанията, трябва да му кажеш/пишеш кратко и ясно, иначе не става. Все пак е мъж дядо ти Коледа.



Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.12.14 10:08



Здравей, Кафе (и сутрешно "наздраве" с кафе

)!

Не знам какво се случва с Дядо Коледа, нито с Втаса, и имат ли връзка двата субекта, но, докато циркулирам из виртуалните пространства, реших да навестя и това, в което не се бях отбивала с месеци, и попаднах на твоето писъмце, а как да игнорираш топли думи, че и предколедни, на любимо клубарче...

Аз съм добре, въпреки че годината беше безцветна и малко тъжна. И, честно казано, с радост ще чуя прощалните й салюти и ще й помахам с кърпичка от перона, да си ходи по-бързо. Но пък имах повод да разбера потвърждението на една мисъл - че животът може да бъде чудесен, даже и когато действителността не е. Или поне не съвсем.

Минах оттук тези дни, чудейки се какво се случва с човек, когото отдавна не бях мервала виртуално и, уви, разбрах, че, докато се кани човек да изпие едно кафе и да побъбри с приятели, приятелите си отиват ... Така че, обещавам си през тази година да не допускам грешката да отлагам нещата и, най-вече, да не отлагам хората!

Надявам се, ти, Кафе, да си все така ароматно и силно, и всички около теб да са щастливи.
Предколеден привет на клубарите и... т.н.!




Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: Raf OFecin]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.12.14 10:15







Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: Raf OFecin]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.12.14 10:46



Една блондинка пише на дяда Коледа:
Скъпи дяда Коледа, моля през следващата година да ми донесеш тънка снага и дебел портфейл! И гледай да не ги объркаш както през миналата година.



WALL·E

Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: Raf OFecin]  
Автор diditop186172 (ентусиаст)
Публикувано22.12.14 11:10



Тази Коледа ми е за оплакване. Дъщеря ми с двете внучета са в болница - малките са с бронхопневмония, трябваше днес да ги изпишат, но остава за утре. Въобще не ми е празнично, в някакъв ступор съм, вися пред компютъра и така. Нищо не ми се приготвя, нито купува. Знам, че ще мине, но такава случка съм нямала по Коледа. Бъдете живи и здрави! Много често забравям най-важните неща и се ядосвам на глупости.



Тема Re: Мили дядо Коледанови [re: PipilotaV.]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано22.12.14 11:17



Ейййй, че се радвам, че намина! Дано повлечеш крак и на други "невъзвръщенци"!



Пипи, желая ти от сърце една голяма, цветна, весела, жива и топла компенсация следващата година!
Ние, цялото женско съсловие, сме добре толкова, колкото е възможно в един живот земен - заедно сме и наред със смеха и сълзите, здраво се държим за ръце и ден след ден израстваме заедно.
За жалост, не мога да изпълнявам желания, но едно малко "подаръче", което ми напомня за теб...

"...Тъй много плака
тоз художник,
когато не успя сълза да нарисува..."
Ибрахим Насруллах

***
"Две капчици безоблачност
в две капчици от сянка
в капчица роса."
Ахмад Абдулмуати Хигази

Хубави и весели празници ти желая, каквото ти е на душа, да бъде, а най-късно догодина - среща тук! Обещаваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.