Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Коледен.....нови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано29.12.14 21:13



Секс


За какво друго са празниците, ако не за секс?
Планирано се озовахме в едно агро туризъм хотелче в Алпите....малко с нищо непретенциозно местенце, с тези хубави дървени къщички, с тези прекрасни елхови дръвчета, леко натежали от снега....клоните ми напомняха за един натежал , силен пенис зажаднял за ласка , за нежност и за .....стопяване, за разтапяне , като лъжичка мед в един хубав , ароматен, канелен коледен чай.....изпихме толкова много чаши с вин бруле, толкова много, че главите ни кръжаха не само от аромата на виното, но и от силната възбуда и студът, който ни щипеше цял ден по бузите и по...бедрата карайки ски и борейки се със зимните преспи!
Вечерта взехме една топла ухаеща на мента вана и след това загасихме лампите , увити в белите меки халати застанахме до прозореца от който се виждаше заснежената гора и тази прекрасна сърпова Луна....снежинките се спускаха спокойно, тишина и красота, дъх на бор, на мента, на канелена , топлина, която обгръщаше телата ни и повишаваше възбудата....така застанали до високият прозорец и гледайки тази прекрасна романтична бяла алпийска нощ ...махнах халата и останах гола след това се обърнах леко с гръб...и усетих между краката си една пулсираща топлина, която ме изпълни леко, а след това все по силно и силно усетих стелещият се екстаз и крещейки още, още ми се стори , че се сливам със сърповидната Луна, кацнала закачливо над близкият бор.....
Весела Коледа приятели и бъдете щастливи и обичани през Новата 2015!!!! Животът е миг, низ от мигове изживявайте ги и не се щадете

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 29.12.14 21:16.



Тема Re: Коледен.....нови [re: dymo]  
Автор spinule (..)
Публикувано29.12.14 22:52



всичко беше много хубаво в това твое писание.
освен секса.
излишен е сред тази красота и безметежие. направо грубо го намести някъде там и ми развали момента





Тема Re: Коледен.....нови [re: spinule]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано29.12.14 23:25



Сори пич, но така беше, няма лъжа , няма измама



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Коледен.....нови [re: dymo]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано30.12.14 00:03



Диме,точ по-горе дето е писал явно не те познава



Аз само ще кажа - благодарско ьза поредна доза красота и емоции които си споделила с нас.

Продължавай!

По Коледа бях толкова заета с готвене ходене/посрещане на гости,че вечер си лягах претрепана и замъглена хапване и пийване,но когато си оътпочинах наваксахме много доре!!!!!!



Тема Re: Коледен.....нови [re: Monica123]  
Автор spinule (..)
Публикувано30.12.14 00:09



вчера, днес и най-малко утре съм много върла

, та да ти спомена, че си едно някакво недоразумение...
още някой да ми наскочи?



Тема Re: Коледен.....нови [re: Monica123]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано30.12.14 08:53



Моник то и аз готвих и оправях, даже и тиквеник направих, но време за секс и интимност винаги трябва да има



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Коледен.....нови [re: spinule]  
Автор 4usmivki-209086 (4миви)
Публикувано30.12.14 13:19



Никой! Приятно разказче и пътепис, но само да махне пресилената си нимфоманщина.
П.П:Както се казваше в едно друго време - всеки говори за това, което му липсва.
П.П.П: А Алпите имат граница с Италия, Франция, Австрия и маааалкоооо другъде. Съвсем спокойно може да ти звънне през 30-40 мин от три различни международни кода - щом иска да и вярваш :)
..........
Та остави жената да репеира за любовни романи и сценарии за сапунки.

Редактирано от 4usmivki-209086 на 30.12.14 13:30.



Тема Re: Коледен.....нови [re: dymo]  
Автор 4usmivki-209086 (4миви)
Публикувано30.12.14 13:31



Весели и на теб, Димят...пардон, Димо :)
П.П:Ще трябва да се коннкурираш с кобилкина.

Редактирано от 4usmivki-209086 на 30.12.14 13:35.



Тема Re: Коледен.....нови [re: 4usmivki-209086]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано30.12.14 14:02



Благодаря ти, Кобилкина не може да ми бъде конкуренция по една единствена причина

аз съм българка и съм по добра от нея, а що се касае до писанията ти малко по горе....прав си имаше време когато сексът ми липсваше, но сега повярвай ми не ми липсва, нито сексът , нито любовта, нито обичта, описвам тук моите истински преживявания, разбира се има лека художествена измислица, например за калинките в темата ми Житен клас, те си се налазваха една друга, но аз казах , че правят любов хеххехе, Луната например онази вечер не беше точно над бора а малко по долу и т.н. Разбира се сексът ни започна с още много прелюдие от типа на френска и т.н. , но нека да не навлизам в такива детайли все пак не искам да се надървите до момент до който трябва да тичате до офисната тоалетна, ти знаеш защо , Алпите са една прекрасна планина с много хубави местенца и невероятни живописни селца особено през зимата, пожелавам ти от съце да посетиш тези места, бъди здрав, прав и корав

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Коледен.....нови [re: dymo]  
Автор ellynora (x)
Публикувано31.12.14 03:33



Мъжете след определена възраст не ги намирам за сексапилни и не ми действат възбуждащо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.