Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Луди женкинови  
Автор Liya ()
Публикувано15.10.14 00:47



Виждам, че клубчето е тотално замряло, но реших да пусна тема в опит да видя има ли сродни души още тук наминаващи или да забравя за това място завинаги

Доказано несродните моля да подминат
Тааа... за женки, минали през разни сътресенийчица в личния живот иде реч демек преживели разочароващи връзки, с брак или без, с деца или без... и най-вече успели да се съхранят и да гледат напред, а каквото сабя покаже
Та питах се... дали не се подхожда към противоположния пол твърде хард, дали колкото и да сме убедени, че сме се отърсили и загърбили старото, не пренасяме старата карма и горко на този, който взел че ни харесал така както вече сме взели-дали (хай, Мона-Лизке ) Аз лично имам тази склонност да се държа като кралицата на бала въпреки преклонната си възраст Моят горкичкият много издръжлив се оказа... и въпреки че го осъзнавам, продължавам да правя изцепки поняяякога... щото съм си импулсивна и защото тези, които ме обичат, винаги са ми го прощавали... Но нещо в темата на Тайсънката ме замисли и в типичен стил излях мислите си не особено подредено, но вярвам някои ще ме разберат Макар че...



Тема Re: Луди женкинови [re: Liya]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.10.14 01:20



... ам, разбира се, че сме хард и леко извън времето и пространството... демек малко с нереални очаквания... това е проблема и затова партньорите се спасяват, ако изначално не са билли неподходящи...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Луди женкинови [re: sladunka medunka]  
Автор Liya ()
Публикувано15.10.14 01:28



Как така ще се спасяват, ве сладунке?!


Според мен трябва да проявяват разбиране, търпение безкрай и да ни обичат без-пре-кос-лов-но! Казах Надявам се да ми влизаш в стила



Тема Re: Луди женкинови [re: Liya]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.10.14 01:41



... ам, не влизам винаги... тоз път бях сериозна, случва ми се понякога...

освен това, факт е, че известна част от партньорите вече са се спасили... за следващите и тяхната безпрекословна либов моем да гадаем само...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Луди женкинови [re: sladunka medunka]  
Автор Liya ()
Публикувано15.10.14 02:01



Яяяяя да не го раздаваш така пораженчески молим

Тези спасилите се не са били истински
Истинският рицар на бял кон, не магаре, знае добре, че ние само от време на време изкрейзваме, а иначе сме техните момичета и ни е простено всичко!
Безпрекословната любов съществува ли? Ам, медунке?



Тема Re: Луди женкинови [re: Liya]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.10.14 07:54



... няма поражения, бе... напротив, никога не знаеш губейки какво печелиш... а когато една врата се затваря, то неминуемо се отваря друга... незнам дали има такава(безпрекословна любов,ааааа, чакай виждала съм нещо подобно, довело до много фатални последици безпрекословно обичащите, направо абсурдно безпрекословна либов на родители към един изрод)... знам, че когато си с правилния човек има хармония... и с неправилния пак има хармония и равновесие, но те са кракотрайни и ефективни и резултатът от тях се нарича раздяла...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Луди женкинови [re: Liya]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.10.14 08:03



Истинският рицар на бял кон, не магаре, знае добре, че ние само от време на време изкрейзваме, а иначе сме техните момичета и ни е простено всичко
... кажи сега, ние кво знаем за истинските рицари, ние техните момичета ... освен, че трябва да е нна бел конь, а не на магаре, да е спрял изначално под балконя и след като ни изпее „дъ балкони сийн ” да чака там укротил коня... кво друго знаем ния за тоз челяк рицаря...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Луди женкинови [re: Liya]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано15.10.14 09:20



Като искате безпрекословна любов си купете куче. То ще ви обича безпрекословно. Мъжете оставете да се радват на живота си и на останалите жени, с които могат да общуват без заплаха от внезапни идиотски прояви.

WALL·E


Тема Re: Луди женки [re: Naglets]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.10.14 09:22



Лошата новина е, че и за кучето се искат грижи...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема значинови [re: Liya]  
Автор urata (юрата)
Публикувано15.10.14 11:02



според мен мъжете са тея дето пренасят старата карма, жените са си такива каквито винаги са били, дали са имали разочарование от връзки, бракове това не им влияе така силно както би повлияло на един мъж и животът му след това.
Та оправдания за някоя дето била станала еди каква си щото не и било провървяло с мъжете хич не го приемам... ами тя жената просто си е такава


Друг е въпросът ако жената се върти в омагьосания кръг на старите връзки и попада на това дето бяга от него ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.