Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Последно забавлениенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано23.09.14 13:08



Ами аз също май лъхам на скъпо... Може да се притесняват, че ще им увисна на раменете им с двете деца?! Не знам защо, но по-скоро смятам, че въпросните господа по-скоро си правят сметка да легнат на моите рамене



Друга особеност, която съм забелязала в сайтовете е, че всички мъже ми искат снимка. Отказват да говорят, ако не я видят. Защо е тази крайност?!?! Нямали интерес да продължават. Аз пък нямам интерес да им дам снимката си, ако те не създадат някакъв интерес у мен!! Задавам им въпроси, опитвам се да разбера от какво се интересуват, какво четат, как запълват свободното си време, какви филми и музика харесват... Те го възприемат като ненужно любопитство. Насреща получавам отговор, достоен за детската градина: Прати снимка и ще ти кажа!
Е, добре де, ама аз как ще създадам връзка, в която ще общуваме единствено със снимки, без нормален разговор?!!

Как се справяте с такава ситуация?

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Последно забавлениенови [re: White_Witch]  
Автор DarkSide ()
Публикувано23.09.14 13:10



ми що по-добре не напишеш как си го представяш този, който отговаря на критериите ти?
Метър и сто ръст, лице на брад пит, фигура на aполон, милионер, с чувство за хумор, да обича да готви, пере, мие чинии, гледа деца, да е гледал секс енд дъ сити енд деспърът хаузуайвс, да е чел космополитън, да си знае зодията, ...





Тема Re: Последно забавлениенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.09.14 13:13



На мен любими са ми старите ергени, които живеят при мама. Хем си викам, че е нормално човек като не се е оженил да си спестява разходи като живее с родителите си, хем едно такова ми замирисва на запръжки. Наистина не разбирам защо аз да мога, гледайки сама три деца за 10 години да си купя една боксониера, а един мъж на моята възраст, дето си е гледал само собственото дупе да не може.
Да, бе. Знам, че и аз съм претенциозна. Не искам да са дебели, не искам да са пияндета, искам да са сексуално активни... Твърде много изисквания имам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Последно забавлениенови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано23.09.14 13:15



хахахаха

Старият ерген е диагноза.
Баба ми навремето ми казваше - По-добре два пъти разведен, отколкото стар ерген.
А тя имаше богат опит - с три брака и за последен път й предложиха като беше на 64 години.





Тема Re: Последно забавлениенови [re: White_Witch]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.09.14 13:17



Ами, аз пращам снимка, когато те ми пратят. Те донякъде са прави, защото в крайна сметка няма смисъл да си губим взаимно времето, ако не се харесаме на външен вид, но наистина звучи малко гадно, все едно ще оценяват крава за продан.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Последно забавлениенови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано23.09.14 13:19



Аз също нямам проблем със снимката.
И без това като ми напишат името в гугъл, лъсвам веднага.

Плюс това нали не се знае кой е отсреща. Може да е Джаба или Дарт Вейдър.



Тема Re: Последно забавлениенови [re: DarkSide]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.09.14 13:21



Ами, в Twoo, например, я има тази опция да напишеш какви са твоите критерии за избор, обаче има един феномен. То го имаше във вид на карикатура в нета с една жена и един мъж, които стоят пред огледалото. Жените обикновено се подценяват, а мъжете обикновено се надценяват. Аз и друг път съм писала. Задавам някакъв възрастов диапазон, който смятам за приемлив и ми пишат мъже с 10 години над горната граница, която аз и без това съм завишила. Ама, чакайте! Аз не търся дядо да ми чете приказки, а търся мъж. Като стана и аз на възраст за приказки, нека да дойдат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Последно забавлениенови [re: DarkSide]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано23.09.14 13:25



Не съм написала критерии, защото такива няма. Нито държа на ръста, нито на килограмите, нито на косата и очите. Но виж, искам уважение и коректност. Някои, например, лъжат, че са свободни и че живеят в София. Което впоследствие се оказва лъжа. Лъжели, защото иначе нямало да им обърна внимание.

Ето това вече е взаимна загуба на време.

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Последно забавлениенови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано23.09.14 13:26



Жените обикновено се подценяват, а мъжете обикновено се надценяват. Аз и друг път съм писала

Това е самата истина.
Затова гледам на среща да съм като извадена от кутийка.
Имам няколко коктейлни тоалетчета, които са били оценени и сред парвенютата, сред които съм принудена да се движа по работа.

Виждам, че има ефект. Че години наред съм грешила, като съм смятала, че мъж може да оцени нещо под перуката.



Тема Re: Последно забавлениенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано23.09.14 13:46



Виж сега (част 2)
Ела на барчЕто пред нас докато още не минал сезона на външните маси. Там ще видиш само за едно денонощие всички типажи на БГ-мужика в минало, сегашно и бъдеще време (имам превдвид, че мангините от Столипиново вечер се прибират пеша на стада по нашия булевард).

WALL·E

Редактирано от Naglets на 23.09.14 13:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.