Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.10.14 21:31



Нееееееееееееее.
Обществения цирк съм го ял по тези ширини вече.
:)

WALL·E


Тема Re: Последно забавлениенови [re: Lira Emerald]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.14 02:35



Айде, айде - ти си самата свястност!
Аз съм пу-пу, Ксинга пу-пу, даже "приятелките" ти пу-пу, па даскаличките, дето ти учат горкото Маринче, пу-пу

да не продължавам, че с тебе не ми се занимава Стой далече! Недонаписаното си го знаеш



Тема Re: Последно забавлениенови [re: sladunka medunka]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.14 02:39



Чела съм те, чела съм те - променила си се


За търсенето и намирането - голяма дума не казвай и ти като Тайсънката, която се е умълчала нейде
Извинявай, може би е много лично, ноооо... защо така неприязън към Дойчланд, а стоиш там? Ако искаш, подмини...



Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.14 02:53



Аз съм напълно съгласна с теб, даже още по-крайна, кой каквото иска да си мисли - но ако един мъж не може да изкарва поне колкото мен, за мен е неинициативен и брОи стинки и се жалва


Слава богу, не съм попадала на такива, но с 2 приятелки се случи - на едната мъжа й стоя доста време без работа, че и недоволства, че тя все работи и не му обръща достатъчно внимание, видиш ли... Другата даже го финансира за безумен и обречен бизнес и накрая и двете двойки се разделиха...
Коментар на моя мъж - така значиии - ако остана без работа и ме зарязваш? При него специално е абсурдно да остане без работа, както и при мен, и при теб, но все пак съм си представяла какво е и съм си мислила, че с нещо различно от квалификацията си ще се захвана, но да остана на нечий гръб - никога
Да обобщим - финансите никак не са без значение в интимните взаимоотношения, нема какво да се лъжем



Тема Re: Последно забавлениенови [re: Fish L]  
Автор Liya ()
Публикувано09.10.14 03:06



Ааа, трайкам си аз - пред него нищо не споменавам, макар че нещо много взе да пита как съм напоследък... Тук се изпуснах с гърменето, но той няма как да надникне тук, сигурна съм


Така е... Живи и здрави да са! Твоето за магистратура замина? Или вече си има и работа и се е установил за постоянно?
Така ми се иска да имах два почивни дни един след друг и да хвана самолета, но няма ни един...



Тема Re: Последно забавлениенови [re: Liya]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.10.14 04:29



... хм, и ти ли... ами, няма неприязън, просто споделям негативен опит, който не харесва на някои от пишещите тук, които го приемат лично сякаш ги нападам... и всичко се преекспонира и преувеличава... и всеки ползва писаниците ми както намери за удобно, даже и без да ги чете... не разбирам какво нередно има да не харесвам немското образование или поне някои основни негови аспекти, които моите колеги немци също не харесват... не харесвам манталитетът им и повърхностните им взаимоотношения, но така наизуст без конкретни ситуации е безсмислено да се говори... оставам с впечатлението, че хората, които реагират помоему, странно на споделянето на негативен опит, са тези дето много искат да покажат на себе си и на останалите , че с преместването си в Германия са направили най- положителната крачка в живота си и вече могат да бъдат съветници и съдници на останалите, които не са го направили... техен проблем, аз мисля, че всеки има право да сподели негативен опит, живеенето с илюзии в условията на съвременната информираност ми е малко смешно, ама... голяма истерия настава, колчем споделя нещо звучащо недобре... то са клетви и заклеймяваници, то са плюнки, то са чудесии... незнам защо ти споделям това, но понеже попита, Лий, счита за редно да отговоря... всичко е преувеличено, ако това с неприязънта беше точно така, дали щях да съм още тук... всъщност, реакциите на тези хора най-много да ме спрат да пиша тук, но не и да променят преценките и мнението ми... всъщност, колкото и търпелива да съм не съм мазохистка... незнам защо ме питаш, помоему неслучайно, но все едно... а дали съм се променила, не съм...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор TCNQ ()
Публикувано10.10.14 20:51



пием 3 дни подред, ама без нюз никак не е блага ракията





Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: TCNQ]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано11.10.14 01:04



...да, бе какво стана с тази жена... започвам да се безпокоя, а някак не ми се иска...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Последно забавлениенови [re: Liya]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.10.14 09:30



Тая па..:))))))))))))





Тема Re: Последно забавлениенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано14.10.14 16:15



Анбра попадна на постинга ти.
Надявам се да не проявиш отново лош вкус и да пуснеш тема с питане защо е изтрит.

Редактирано от anbra на 14.10.14 19:19.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.