Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: Refurbished]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано08.10.14 17:32



2. Познавам хора дето взимаха по 400 кинта и се заливаха с парфюм, но познавам и такива дето взимат 2-3 пъти повече и даже не се бръснат докато не заприличат на попове. Тогава що даваш примери с кученца?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.10.14 18:11



Идеите за осъзната, свободна връзка между независими, допадащи си екземпляри е хубава.
Ама, ако се прочетеш по-нагоре, ще усетиш, че с някои изказвания надхвърляш тая идея и отиваш в сферата на шефските претенции, което автоматично срива връзката.
Та, казвам, че е готино да се постигне тая идилия с това да имаш от всичко достатъчно, но трябва постоянно да се внимава кога има опасност да се стъпи накриво и да се вземат мерки.
Бе, много плямпаш, значи не си толкоз зла.
Айде.



WALL·E

Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: Naglets]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано08.10.14 18:14



Без айде.

Кои са по-точно шефските претенции? Хайде изброй да видим какво мъжете приемат за прекалено като изискване, ама конкретно.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.10.14 18:30



Не мога за мъжете.
Мога само за мен си.

И то на ухо.

Па, ако си онова страшилище на коня, направо съм побегнАл от ужас, че ще ми стОпиш лагерите...



WALL·E

Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: Naglets]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано08.10.14 18:43



Кажи за себе си, не за мъжете! Е, сега пък на ухо. Толкова ли съм опасна на тоя кон? Само така изглеждам, иначе съм кротка.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано08.10.14 18:46



Парфюмът за мен е от луксозните неща. Виж - да се носи костюм с вратовръзка в официалните моменти е нещо което прави мъжа истински мъж.

В този ред на мисли - лакирането на ноктите и слагането на червило прави ли жената истинска жена?

Майка ми не ги употребява тези "елементарни" неща. За мое огромно съжаление. В семейството ми нищо не се знае за носенето на пръстени и изобщо на украшения. Както и да е...

Пази се от мъдрост, неспособна да Плаче...
и от величие, което не се прекланя пред Децата!


Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: Refurbished]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано08.10.14 18:49



"Парфюм" в случая е просто нещо, което онагледява личната хигиена. Можеш да го замениш с душ и дезодорант. Лакът и червилото не са задължителни за жената, но хигиената е, както и за мъжа.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: Naglets]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано08.10.14 18:57



eeeeeeeeeee
чак пък лагери стопи
чей малко
озърни се
па тогаз с оценката
тая не е гледала въздух
само кон я ритал
айде молям


като се докара във вода и магарица, без ритане
аз ше почна разговорът
ми, така си е



Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано08.10.14 19:04



Първо - защото взимам повечко от 400 кинта и не се налага да ме отглеждат.

Второ - защото обичам кучетата и даже миналата година загубих Чопър на почти преклонната възраст от 20 (кучешки) години. Погребахме го на гробищата. Като истински човек, член на семейството ми.

Пази се от мъдрост, неспособна да Плаче...
и от величие, което не се прекланя пред Децата!


Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано08.10.14 19:19



"Парфюм" и "лична хигиена" според мен са две различни неща. Спокойно може да не се къпеш цяла седмица, но за сметка на това всеки ден да се пръскаш с парфюма и да навличаш мръсните (скъсани) дънки.

Иначе и аз не си падам по идеята да "отглеждам" някоя жена дето после ще се окаже психически сбъркана и неспособна да се самопревъзпитава и възвисява.

Пази се от мъдрост, неспособна да Плаче...
и от величие, което не се прекланя пред Децата!



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.