Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Последно забавлениенови [re: Liya]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано05.10.14 05:45



... абе, не е грипче, ама нейсе, опраям се веке почти... сега е време за ваксините после ще стане късно... всичките щамове излазят накрая на зимата, на тебе леко ти требе имунитет... тъй, че прави я сега... язе немам нужда от таквизи рабути, щото, моят имунитет позасилен бая и от нямане какво да варди веке и от мене си земал да ме варди... е, те тъй стават те автоимунните болести, дет им викат сега... и язе го затискам сега с един илач, белким се кротне, пущината...

... тъй, че мене васини ми не требват...
... а пропо, ти, че си незабравима, незабравима си, ма ний зехме да забраяме, веке, тъй, че появявай се, от време на време пък... за пустото си права, пусто опустя, туй клубче... ко да ти кажа, животът си тече с преоретети... за семейните начала, то кой ли се жени веке, на тез години... кат са по млади, по се излъгват ... ей, вчера в берлин, сватба до сватба и се млади хора, едни дълги рокли, все едно от сирийски магазин цялата сватба облечена, ма зарадвани едни, причосани, с кокове направени... седим тука в един хотел и по едно време идат едни дядковци, шейсетина годишни, накичени ... сичките с нови зъби, черни костюми и шалове отгоре връз костюма затегнати... сал шаловете различни и по цвят и по материя... явно богати дядковци на конференция нещо бяха, щот имаше и баби, но те бяха отделени... та дядовците дойдоха седнаха, поръчаха си уиски, фастъчки и пури, запушиха всички, развикаха се, разхилиха се, почнаха да мятат непристойни погледи... сал един се различаваше, беше с каубойски ботуши и дънки, ма нагоре пак с черно сако и нови зъби... сичките до един подстригани а ла осемдесетте , косичките леко длъжки, мноо сладки... бабите, беха игнор, видяхме ги чак като станаха, и те с шалове и почота се вееха на вятъра, ама много зле горките с големи дупенца и подути крачета, едвам издържаха да мине волната програма на конференцията, че да идат да полегнат в стаичките с климатика и спа процедурите... хм, жените остаряват, па мъжете си палуват и на стари години... сутрента на закуската, дедковците умърлушени, бабките свежарки прясно намазани с кремче и леко закачливи, понаспали се, крачетата им поспихнали... ма що тъй ми бяха еднакви сичките незнам...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Трети типнови [re: tirtirlin]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано05.10.14 12:03



Очевидно и той има нужда от жена, щом са се срещнали.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Как го правите тоя номер?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано05.10.14 15:11



Телефон за запознанства:
- Ало, госпожице?
- Да!
- Може ли да се запозная с вас?
- Разбира се, опишете се...
- Ами...нисък съм, дебел, небръснат!
- Колев, ти ли си?!

Никое дърво не може да стигне до рая,
ако корените му не са достигнали ада...

К. Юнг


Тема Re: Последно забавлениенови [re: Liya]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано05.10.14 21:10



Успех на академичната младеж! На теб - кураж, светли мисли и ако стане толкова зле- ей къде го Берлин





Тема Re: Последно забавлениенови [re: sladunka medunka]  
Автор Liya ()
Публикувано05.10.14 22:38



Сладунке

, откъде извади този архаичен език - шашнА ме :))))) Преди не говореше така
Сори, да не те засегна, но Правилниковата и Втасата имат един подобен изказ, но при тях е просто уникално, не се напъвай pls, те са сладки шматки, но ги няма тук вече явно...
Данке за инфото за ваксината, утре отивам да си взема, на мен ми действа много добре, но се чудех дали не е рано. Ясно, 10х
За жененето... омъжването... много сладък разказ за Берлин Ти си някъде наблизо ли? Няма ли някой здрав, прав двуметров издръжлив швабски мъжки екземпляр за тебе или мазохистки си търсиш нашенец Ай нема да ставаш монахиня там, нали? С нашия Xing не се ли познавате?



Тема Re: Последно забавлениенови [re: Fish L]  
Автор Liya ()
Публикувано05.10.14 22:49



Фиши

, ти си минала през това, нали... В тези първи дни след неговото заминаване просто ми иде да се гръмна... Не че ако беше останал тук нямаше пак да се отдели, но ми дойде шоково... За негово добро, зная, но мноооого тъжно
Мерси за подкрепата!
Какво се случва по роден Бургас? Това лято дойдох само за 2-3 часа... за да се сбогува детето с баба и дядо... На отиване изпреварих един на Пловдив със 140-150 км и после той ме изпреварва и ми прави знаци - спирам и виждам, че предна дясна гума ми е на капла - чудо просто, че с детето сме живи... Сменихме я и отиваме уж за поне 5-6-7 часа, а нашите като чуха за инцидента и почнаха през 5 минути да ни викат Чао, да сме пътували по светло и т.н., та дори моренцето нашето си не видях.



Тема Re: Последно забавлениенови [re: Liya]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.10.14 23:22



Хич не и трябва да се познава с Ксинга.


Боже опази. Пу-пу.



Тема Re: Последно забавлениенови [re: Liya]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано05.10.14 23:57



... ох, не... изпитвам силна неприязън към всичко немско и никакво сексуално влечение към индивидите им от мъжки пол... не търся аз... хич не съм по търсенето да знаиш, квото трябва само ме намира...за езика винаги съм говорила така, просто не си ме чела достатъчно, Лий... едва ли съм го взаимствала от втаса и правилникова... това си е мое увлечение или на севеоизточния диалект... или старовремски от възрожденско време или някаква каварма от двата... колкото по седя в немско толкоз по архаично проговарям...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Последно забавлениенови [re: Lira Emerald]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано06.10.14 00:00



... не се познавам с Ксинга... и почти с никого от българите в Германия... все на стари приятелства я карам и не съжалявам...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Последно забавлениенови [re: Liya]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано06.10.14 12:21



Никакво гърмене

Когато детето ти е отишло с желание, си позволявай само на места, където той няма да стъпи да си поизплакваш душата

Моят син вече се дипломира- ей така излетяха 3 години. След 4 дена (си) заминава. Добре се чувства на другия край на ЕС и аз нямам намерение да не споделям радостта му.

Да са здрави, няма значение къде.И щастливи!




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.