Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема втора точканови  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано15.07.14 10:18



Защо ми е изтрита темата, в която изразявам мнението си за този клуб? Твърде насериозно сте се взели, някакво Хитлерче ли вирее тук, че така категорично и кардинално "решава " проблеми- като само ги задълбочава.
Винаги е имало интриги, но това вече не е клуб, а клоака. Едни и същи фекалии плуват във свои води, все по-зле миришат ( с възрастта ), и ползват този клуб, като градска тоалетна-влизат, когато ги напъне голямата нужда, облекчат се и после от скука, ровят с клечка в собственото си 'творчество', като целта е на омажат друг с него..Същото правя и аз, сега. С какъвто се събереш, такъв ставаш. Въпросът е да се оттеглиш сам. Не някой да те модерира и банва до 2780 година. Интригантският ви приятелски кръг, в който не веднъж е имало разкол- е очевиден за всички. Анбра, Лира, Алиса- дружки сте(бяхте) или ще бъдете- не зная актуалното статукво на вашата "вечна дружба", може би генезисът на всичко е из фейсбуците ви,а тук е само ехото, но да знаете- провалихте този клуб! Казвам ви го от позицията на повече четяща ( и то преди години), отколкото участваща ( пак, преди години). Зная, че няма нищо вечно, но винаги изпитвам тъга, когато нещо се руши, погубва и изчезва. Така, както съм съжалявала, че врати затваря магазин, който е бил на мястото си и функциониращ с години, още от годините на моето детство и изпитвам носталгия след липсата му, така и ми е някак криво, че този клуб агонизира и умира, а е клуб, в който се ровех още в годините на своето моминство. Между другото, точно вие, трите, най-малко сте класическите представители на "Клуб на разведените", защото доколкота зная, едната е омъжена, другата-също, третата пък никога не е била. Не означава, че нямате опит, мъдрост и становища по теми, но някак, впрегнахте ги в погрешна посока, а резултатите са очевидни за всички. Простете ми, че влизам " на юруш", пиша и изчезвам. Но, виждам, че и лесно се справяте с подбните на мен- направо им триете следите, като да са влезли с кални стъпки. Калните стъпки не личат по под, омазан с ла*на. Поне не миришат....стъпките от кал, а напротив, човек напуска омърс(з)ен...

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Редактирано от DeMona Lisa на 15.07.14 10:21.



Тема Re: втора точканови [re: DeMona Lisa]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано15.07.14 10:27



добре казано.
между другото, дължиш ми извинение за глупостите, които надрънка преди време по мой адрес.



Тема Re: втора точканови [re: DeMona Lisa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 10:48



Мона Лиза, не знам какво ти става напоследък, че толкова изнервена някак си.

Пусни някаква нормална тема, без нерви, критики и притреперване -не вярвам някой да ти я изтрие. Сподели нещо свястно дето ти е на сърце...е, тогава ако някой ти скочи...рачитай на мен



п.с. Ама тая тема, мен ако питаш си е баш за изтриване пак...лично мнение, моля никой да не се влияе:)



Тема Re: втора точканови [re: DeMona Lisa]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 10:48



ми прочетохме ти мнението за този клуб.
ако го смяташ за световна класика, публикувай в личния си блог - да е вечно и неизтриваемо.





Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 10:53



По въпроса кой за кой клуб е е излишно да се говори.
Относно скромната ми персона, знаеш имам два развода зад гърба си...и 3 брака. Пожизнено имам привилегии за клуба. Мога да бъда полезна на нуждаещите се...хехе:))) Макар, че напоследък хич не ме влече ...:))



п.с. За Анбра също нямаш инфо-разведена е. Подробности-питай си я на лични:))

п.с.2 За Алиса не свеждам инфо, защото трябва да ти стане още по-интересно аджеба за какво иде реч, да се сприятелите и тя сама на бележки да ти разкаже това-онова...направо си го представям

Бахти детската градина, дето ток удари двама-трима



Тема Re: относно калните стъпки:)нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 10:58



Понеже знаеш, имам отскоро куче-бебе и то като оака и опикае положението вървя след него с парцала напоен с Мистер Пропер и бърша ли бърша



Абе я опитай-пусни някаква друга тема, различна от напева дето си подхванала. Нещо за любовта, разбирателството, политика, кучета, ежедневие, търсене на гаджета, лоши мъже, научих ли се да готвя, децата и ядовете и пр.



Тема Re: Апропо!:))))нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:07



На мен сега ми е по-интересно, кога ще дойдат автобусите





Тема Re: втора точканови [re: 163226]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано15.07.14 16:45



Извинявам се публично на 163226. Не дори, заради него, самият, а и заради себе си. Не обичам да оставям зад себе си засегнати хора. Независимо по какви причини. А той предивреме се засегна,със сигурност. Дължа му извинение, което пак подчертавам, че давам и, заради себе си.
Иначе, не смятам, че публикацията ми подлежина изтриване. Не обиждам никоя присъстваща, а самосподелям впечатления, мнение. Разбира се, условията са напълно виртуални и аз споделям единствено мнението си, изградено именно , чрез виртуалните изяви на всяка от вас. Което означава, че мога и напълно да греша в наблюденията си. Но, до доказване на противното, аз считам, че анализът ми е верен, що касае този клуб. И категоричен, до оборване.
Нямам какво да споделям за собственият си живот. Когато съм иамла потребност- правила съм го тук. И не е било веднъж ли, дваж ли, да съжаля, че ми е хрумнало да го сторя. Но, въпреки това, имаше хора, които ми дадоха насока в лутането ми в онези дни. благодаря им. Просто казвам, че клубът се е модифицирал, но някак, не в негова полза. Трийте ме...пука ми! Ще е само още едно доказателство, че интуицията е подвела единствено този, който не се е вслушал в нея.

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Редактирано от DeMona Lisa на 15.07.14 20:27.



Тема Re: втора точканови [re: DeMona Lisa]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 17:57



Айде, нмаше нужда да ми посвещаваш цяла тема... Просветената Разведена с принципната визия как трябва да изглеждат "истинските" разведени, клуба на "истинските" разведени и на какви норми на поведение да отговарят!



Много злоупотребявате някои с непоискано фамилиарничене - само така определям шестващите мании за коментари на личността на един или друг пишещ. Може и да се самозалъгваш, че правиш некви дълбоки анализи с философска и естетична стойност, но и тази ти тема, като другата, изобщо не надхвърля калъпа на махленско клюкарстване от скука.
А чупки и пози "ах, аз, разведената със специфична душевност претенциозна многострадалка" съм ги засукала с майчиното си мляко, прозрачна си ми до болка.

със здраве



Тема Re: втора точканови [re: alisalisa-147324]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано15.07.14 20:39



А на теб, суховата ми, Алиске ( и не само, като изказ, а и като визия, помнякаква суха, дърта пръчка си, и то не защото съм те виждала на живо, ами от ексибиционистичните ви наклонности да си пускате снимките тук, като сбъркахте този клуб с Фейсбук ), ще ти се всяка тема да е посветена на теб. Но, всъщност, не съм я посветила на никого конкретно, а на всички, като цяло. Дори не е и тема,з ащото няма и нужда от обсъждане, а е единствено мое изразено мнение. И нито съм ти натиснала мутрата в монитора да го четеш, нито пък съм ти опряла Калашник, с настояване да ми пишеш отговор, но мерси, че си се напънала да изакаш някакъв, типично в твой стил.
П.П Вероятно не е от значение, но НЕ съм разведена. Омъжена съм, след един развод. Не, че съм длъжна да ти пояснявам детайлите от моят живот, но предоставям ти ги щедро, тъй като ще са ти нужни при следващите опити да обиждаш някого тук! Междудругото- специално ти си една наистина убита отрепка, която единственото, с което допринесе в този клуб бе- да го унищожи бавно и методично. Това, че си била изчезнала за нам-си-колко-време, виждам, че вместо да ти повлияе благотворно, то си се завърнала още по-зла, злобна и смотана!Вероятно и по-грозна! ( ако изобщо е възможна градация при теб в това отношение ). Анбра, трий ме! Но, изтрий и "любимката на клуба"- alisalisa-147324, макар да не зная, защо си е закачила всички тези цифри зад опашката, като и една кръгла нула, щеше да е достатъчна! Точно щяха да станат две! И да заприлича най-после на това, което е в действителност- мръсен кенеф!

Няма път към щастието. Щастието е пътя..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.