Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Довиждане  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано17.07.14 08:13



Анбра, не си прави труд да ме модерираш или блокираш. Излизам и дори няма да чета повече ( за да съм сигурна, че ще изпълня обещанието си да не пиша ). Благодаря за предложението ти да те открия във фейсбук. Зная, че се изисква доверие, за да прецени човек да допусне друг до личното си пространство, но няма да се възползвам. Вероятно съм ти вдъхнала доверие, за което благодаря, но въпросът е в това, че аз не мога и не искам да се доверя да допусна член от този клуб някъде, където съществувам не само, като ник.
Всъщност, изобщо не си въобразявам, че някой може да остане безкрайно анонимен в и-нет пространството, но във фейсбук се свързвам единствено с лични приятели, а доказано, сред обществото от този клуб, такива нямам и не искам да имам.



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Довижданенови [re: DeMona Lisa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано17.07.14 08:47



Не, нито ще те блокирам, нито каквото и да било друго,
Да, предложих ти да ме намериш във ФБ за да се ориентираш относно комплексираната стара мома и при това на възраст - не беше задължително да оставаме приятели, просто да видиш с очите си и сама да си съставиш мнение. Но, разбира се, уважавам твоето разбиране по въпроса, не се сърдя и не настоявам - моите приятели са ми достатъчно и, странно, но немалка част са около твоята възраст и си общуваме активно, кой знае защо...е, те си знаят.
Както и да е, желая ви здраве и късмет - на теб и семейството ти.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Довижданенови [re: anbra]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано17.07.14 09:01



Анбра...комплексирана, стара мома, не са думи,които съм отправила, към която и да е, нито и към теб. Писах, че статуквото на трите ви е -омъжена, омъжена, и дори неомъжвана. Но, моля не ми слагай думи, които не съм писала. Пък и, няма как стара мома да бъде жена, която е вече развеждана ( след пояснение от Лира ). Така, че не зная, как се припозна в думите ми.
Тук е като блато-няма измъкване, влезе ли веднъж човек, а уж обещах..но ме тегли, тегли...само, че надолу.



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Редактирано от DeMona Lisa на 17.07.14 09:02.



Тема Re: Довижданенови [re: anbra]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано17.07.14 09:08



Всъщност, ако имам опасения да приема предложението ти за фейсбук, то е не дори, защото не се доверявам лично на теб, а по-скоро, защото няма начин да нямаш приятели оттук, които все някак ще се доберат до моя свещена информация, до която могат да се доберат, ако имаме общ приятел ( теб)

. Та, прости ми параноичните разсъждения, чрез които неволно те обиждам, особено като не съм и пояснила докрай опасенията си.
Няма как ти да си ми неприятна, нито Лира ( която пък не зная как успява да ми е вовеки веков фаворит ), но са ми безкрайно антипатични други две особи, те се знаят, но не си нито ти, нито Лира ( и тя го знае ). Макар, че на никого не му пука за моите пристрастия или антипатии, но исках да внеса пояснение.

Няма път към щастието. Щастието е пътя.

Редактирано от DeMona Lisa на 17.07.14 09:09.



Тема Re: Довижданенови [re: DeMona Lisa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано17.07.14 09:13



Добре, може да съм направила неволно компилация от определения относно собствената ми особа от последните няколко дни и това да не са твои думи. Извини ме моля щом не е така.
Но сега пък се сещам за Хитлерчето...

...
Все едно всъщност. Няма как, а и не искам отдавна вече да се запознавам с никого - от едно клубно великденско-първомайско ходене някъде по планините, в което не съм участвала, но това, което прочетох след него ме накара да тичам да паля свещи, че не съм била...
Иначе не възразявам да се срещна с отделен клубар, ако имам време. Но на групови мероприятия - не.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Довижданенови [re: anbra]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано17.07.14 09:20



Анбра, сладурана си, ДА! Това НЯМА КАК да остане незабелязано и няма как да не ти печели приятели от всяка възраст. духът, всъщност възраст няма и ти си категорично доказателство. А за Хитлерчето...може би ще се извиня, макар че, защо пак с еприпознаваш, нали все пак тук имаше и друг модератор, а над вас пък- още един?


Моля, нека това "над вас" сега пък да не се тълкува със сексуален подтектс, че тук едно 'здрасти" викнах на Наглец и ме обвиниха във флирт.

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Довижданенови [re: DeMona Lisa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано17.07.14 09:22



Мисля, че моите приятели не могат да виждат твоята стена, ако тя е затворена, но не съм сигурна в това, а в момента го няма синът ми да го попитам.
Не, не се обиждам, писах ти, въпрос на твой избор е.
Моята стена е затворена именно защото веднъж моя приятелка беше копирала тук част от един разговор там...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Довижданенови [re: anbra]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано17.07.14 09:23



Всъщност, дори не с еопитвам да обиждам някоя ( само Алиса бързо пали, макар би трябвало отдавна да е притръпнала )

...Само се опитвам да реанимирам този клуб. ЛошотуЙ, че не го направих, като му вкарам свеж кислород,ами дойдох и аз се изаках.. Но, пУлжението е такова, че именно това помага.
Както махмурлията се свестява с бира!

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Довижданенови [re: anbra]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано17.07.14 09:26



Виждаш ли..тов е гнусното и аз съм идеалист именно в това отношение..някак думата приятел ипредател..не бива да вървят ръка за ръка, а ето, дори на теб ти се е случвало. А тук не ми харесва именно това интригантско отношение, това дуднене след определени никове, осмиването им. Именно този познат маниер и използван редовно тук, се опитвах да приложа тези дни. Някак, когато е насочен към някого-все боли, независимо във виртуална или реална среда се случва. И вероятно и на Алиса не й е драго. Но, колко ли е било драго на други, които са били нейна мишена, а сред тях и аз, когато идвах да споделям проблем тук...та така..

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Редактирано от DeMona Lisa на 17.07.14 09:27.



Тема Re: Довижданенови [re: DeMona Lisa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано17.07.14 09:37



За съжаление тук хората дават воля на това, което крият успешно в реала...трудно е на всички, това е понятно, изнервени сме, имаме всякакви проблеми, но е и въпрос на характер донякъде, мисля.
Някак обаче не се сещаме, че недоволството може да бъде изказано и по друг начин, мнението - също. Ние нямаме навик да си пестим думите за лошото, ограничаваме ги за хубавото...
Мои наблюдения, никого не ангажирам с тях.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.