Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема точно така,  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано15.07.14 08:59



слагай катинарчета, запушвай усти, прави си оглушки.
клубът потъна И заради тебе. винаги съм запазвал уважение към теб, недоумявал съм защо толкова много хора те упрекват. дистанцирането ми от това място ми помогна да прозра истината.

приятно потъване, в помийната яма, в която ви е толкоз топло и уютно.



Тема Re: точно така, [re: 163226]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 09:22



шляю, карай си количката.
гледам как от година на година деградираш до нивото на ограничена дребнава махленска интригнтка и стремглаво вървиш още надолу - от участият ти и другаде.
Чоглаво ми е, защото едно време даже те имах за умен, може и да съм те надценявала, но не чак толкова, че да не виждам как затъваш, човеко.



Тема Re: точно така, [re: alisalisa-147324]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано15.07.14 09:26



благодаря за констатациите, уверявам те, че чувствата ни са взаимни.
но тази конкретно тема не е за теб, не си толкоз значителна, за да ти посветя такава. тук се обръщам единствено към анбра и то само защото някога харесвах това място. така че, ако обичаш, не сери поне тук. моля.



Тема Re: точно така, [re: 163226]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 09:59



Шлаю, Алиса не е писала тук май 2 години и повече, знаеш. И като гледам ти нито си пускал теми, нито се включваш активно, обаче появи ли се някакво шоу не липсват коментари и забележки.

Просто клубът е по-спокоен, няма интриги и простотии като цяло. Сори, ако на някой му е скучно от това.

Чудят се някои обаче как да си начесат крастата


Разбираемо:)

Анбра е стриктен, дисциплиниран и порядъчен модератор.

Мама Нети никаква я няма и на нея падат решенията и модерирането. Това е.

Пусни тема бре Шлай, пусни. Не само да се търси поводи за драчене:)

Ха Добър ден:)



Тема Re: точно така, [re: 163226]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 10:10



не обичам!


да не си ми посвещавал теми и постинги!

единствената интересна напоследък тема в клуба - за румъния, безобразно засрана от оная лайнарка, той седнал да бие чекии срещу мен!



Тема Re: точно така, [re: Lira Emerald]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано15.07.14 10:10



не става въпрос за последните 2 години, през които клубът е в клинична смърт. процесите почнаха преди това и алиса, както и ти междувпрочем имате своя немалък принос за това. при теб, разбира се, липсва онази груба простащина, ти винаги си действала по-йезуитски. последният ярък пример беше инригата, която ваша светлост спретнахте на бореком. мисля, че това беше финалът. завесата падна, тук никога повече няма да бъде онова, което беше. но виждам, че това те устройва, спокойно ти е, "няма интриги и простотии като цяло".

няма интриги, разбира се. просто не остана срещу кого да ги правите. иначе, голяма част от хората са си тук, наоколо. четат, много рядко пишат, подвизават се в други клубове. да ви е честито международното положение, сами си го изработихте :)



Тема Re: точно така, [re: alisalisa-147324]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано15.07.14 10:13



няма проблем, продължавай с гнусотиите си. не, че си въобразявам, че анбра ще вземе мерки срещу това, но поне ако е останал някой кьорав с едното око, ще прогледне и той.

кел файда.



Тема Re: точно така, [re: 163226]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 10:16



Шляй, всичко тече, всичко се променя. Трябва да приемем промените, особено когато са към по-доброи спокойно международно положение.



Иначе странно, що ли някои продължаваме да пишем и без хъс за интриги и сплетни. Е, сори на някои им е скучно гледам. Та май не бяхме някои БАШ интригантите....виждаш не сме изнервени от спокойствието-напротив. Когато имаме нещо д акажем и споделим правим го, като няма, н еси търсим зорлем ТЕМИ:)))

п.с. За Борекома, каквото повикало такова се обадило за старите неща говоря. Жив и здрав да е. Виждаш никой не го закача сега. Не ми пречи въобще. Като се държи почтено, почтеност получва. Така е с всеки



Тема Re: точно така, [re: 163226]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 10:20




не става въпрос за последните 2 години, през които клубът е в клинична смърт. процесите почнаха преди това и алиса, както и ти междувпрочем имате своя немалък принос за това.


Ау! ма ти си и вярваш.


2 години без достъп до място, което хипопетично алиса усмъртявала, са много време.
И умрял щеше да се дигне от гроба досега. Ти и подобни сте ми ясни - никакво развитие, никакви интереси, само бездънно човъркане на вехти разпри, дежурни обвинения и бавна мозъчна смърт.

в компанията на хора с такъв манталитет нищо свежо не вирее.
това е безпощадната истина.



Тема Re: точно така, [re: Lira Emerald]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано15.07.14 10:22



аз нямам проблем с неписането си в клуба. но ми е неприятно, когато някое противно, слузесто същество търкаля ника ми по клавиатурата си. но това, разбира се не беше към теб :)
а клуба вие си го направихте такъв, тъй че сега нямате друг избор, освен да си го харесвате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.