Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Една година след развода...нови [re: Melany99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.07.14 00:03



...ох, не е само тя... Колко още на български открих... И никой не се сърди и не иска да му плащаш... Леле, жива да си,Мел...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Една година след развода...нови [re: sladunka medunka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.07.14 00:19



Не си казвала, че искаш книги.
Тук:


И тук:




Тема Re: Една година след развода...нови [re: Melany99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.07.14 00:56



...е, казах... Много ти благодаря,Мел... Това беше най-хубавия подарък, който можех да си пожелая... Сега за известно време забравете за мен...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Една година след развода...нови [re: Melany99]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано20.07.14 01:59



И аз "мерси" за линкчетата

. Супер, много доволен ! Сега си намерих и други занимания в нищоправенето.



Тема Re: Aпропо?нови [re: White_Witch]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.07.14 11:56



Какво означава това: Доскорошните приятели изненадващо отпаднаха
Защо изненадващо, защо отпаднаха?

Какво според теб е провокирало това? Твои високи претенции, очаквания...или подли техни намерения, постъпки, предателства?
Не разбирам.

п.с. Под приятели разбираш разни интимни партньори или приятели просто така-по-принцип, мъже и жени. Не разбрах точно смисълът, който влагаш. Поясни моля





Тема Re: +нови [re: White_Witch]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.07.14 11:59



Прибави и т.4, че всяка година на"пазара" излизат и орди от 18 годишни





Тема Re: Една година след развода...нови [re: Lira Emerald]  
Автор mamin11 (*_*)
Публикувано20.07.14 17:49



И 10тилетието от 30 до 40 бързо се изнизва.

Човек се настройва според ситуацията, но не се ли поуспокой в живота си и нацели пътя в това време, вероятно по-трудно преживява проблеми идващи в по-късните етапи.


Редактирано от mamin11 на 20.07.14 17:55.



Тема Re: Една година след развода...нови [re: Lira Emerald]  
Автор mamin11 (*_*)
Публикувано20.07.14 18:09



Понеже и аз съм с такива "висши" желания за себе си в живота, хех, а и доближавам описаната от теб възраст да си те питам: Мислиш ли, че след брака с този човек, ти се е налагало да правиш повече компромиси в съвместното ви съжителство, от преди? По-склонна ли си да прощаваш, да забравяш примерно, да не обръщаш внимание на много неща, които преди години /в други времена/ биха те подразнили?
Вярно, че съвместният живот по същество, колкото по-опростен е, толкова е по-лесен, но има и дразнещи неща, с които ако не се свикне няма оправия.






Тема Re: Една година след развода...нови [re: Noy BG]  
Автор mamin11 (*_*)
Публикувано20.07.14 18:32



Ааа, мъжът доста добре помагаше в "направянето"






Тема Re: Една година след развода...нови [re: mamin11]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.07.14 18:37



Никакви компромиси не съм правила. Не се е налагало. Съвпадахме си във вижданията, посоките. И двамата бяхме от началото в абсолютно съзнание какво правим, какво искаме и защо! Явно среща в подходящото време и за двамата. Късмет му казват някои.

Не сме усетили как минаха тези години. С него се живее лесно...аз съм по-трудната, но за него е удоволствие да ме търпи...делата го показват



Понасяме се на 100%, ако за това питаш.
Няма как иначе, каруцата иначе няма да върви

Всъщност, може би за първи път в живота си срещнах човек, който не ме дразни. Може би това е така, защото ме кара да се чувствам спокойна и житейски стабилна, заех се с моите си бизнеси по-сериозно, хобита и пр. и дори да е имало някакъв момент на раздразнение от нещо, всеки като си има и СВОЯТ си живот-работа, ДЕТЕТО най-вече, занимавки имам предвид. Така нещата отшумяват бързо.

И още нещо важно, много дори:))...навремето до към 40-тата година по се ерчех и подскачах и нервех...след това някак си с всяка година силите ми за подобни емоции намаляваха. Та и това е важен фактор според мен:) Един вид, неам нерви за глупости вече

И накрая, когато се "вземахме" си казахме право куме в очи, някои неща, които другият да не пипа. Всъщност той нямаше нищо да ме предупреждава, само аз имах:)) Моето беше-"Без мъж мога, без интернет не мога!" ...той се съгласи и дума не ми е казал за тази моя страст, дори да съм седяла по нощите, да съм се ровила с часове и пр./вече съм доста укротена де относно нетчето:))/...важно пояснение, с момчето се намерихме и запознахме в нета на ICQ през 1999г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.