Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Клъб, да ви представя...  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 17:34



принцеса СИСИ:))
Померански мини шпиц на 2 месеца

...имаме я от 2 часа:)

Приемам всякакви съвети за обгрижване на бебето
Засега само спи...а искам да я видя в действие тип вълкодав Завря се сама до компа на дечка и си въобразява, че е най-скритата от света там:)...абе интернет манячка като стопанките!

п.с. Сега мисля да си купя и шапка с перо и да си вървим комплект Фифи перото и Сиси по улиците







Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано02.07.14 17:37



Леле, много е сладка. Само внимавай с кабелите, някои кучета на тази възраст ги гризат, първото ми куче правеше така, чувала съм, че и други.



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано02.07.14 18:02




най-накрай нормална тема да се пусне и тука
тва не е вълкодаф, и никога няма да стане,
ама тва не й пречи да е чудото на вселената
.......
претендирам, че съм дългогодишен животновъд, не само на котки и тропически риби и цветя
първо:
- никога не й се карайте пред чужди хора
второ:
- абсолютно, ама абсолютно никога не я удряйте, дори със сгънат вестник
трето:
- първо се сближете всички от екипажа с нея и чак тогава канете гости

(с моите вълчовци не канех гости по 8, (осем) месеца, абсолютно никой)

не й навирайте туцунката в изпиканото на килима, ама никога!
просто й говорете и показвайте къде трябва
(три месеца не трябва да излиза, независимо от бебешките ваксинации)
просто й говорете без нерв и истерия и фръц на собственик на личност
всяко животинче е личност
уфх
взех да приказвам много
ама бая животно съм отгледал, не се фукам
дано не възприемеш тона ми като менторски
.........
жувотното има страхотевичен искрен поглед
ще ви обикне неистово, ако го приемете истински
........
лелеееййй....
разчувствах се



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Orcad]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.07.14 18:11



Подкрепям 100% казаното от Оркад!
Честит нов член на семейството!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано02.07.14 18:12



Хубави са кучетата - обичат искрено и им личи.
Радвайте му се.

WALL·E


Тема Re: хехе, голям смЕх:))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 19:24



Все пак я изкъпахме, защото имаше разни бодливи трънчета в козинката и, почесваше се, а и прахта и повтвърдените козинки бяха в повече.

Аз го играя лошото ченге и я пощурих със сешуара


Стана мека и пухкава като за рекламен клип:)))

Добрите ченгета са таткото и щерката...след изсушаването я увихме в меко одеалце на Милка и тя заспа в съпружето след като си похапна малко нейни си неща за награда.
Пренесохме я на леглото така спяща---спящата красавица...умирам от смях:))
Сега спи...ПАК

п.с. да видим тая нощ ние дали ще спим





Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 19:32



Yes, sir!





Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Naglets]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 19:34



Радваме му се разбира се, а най съм доволна, че щерката откакто е тук кученцето не е седнала на компа. Напоследък ме безпокоеше с това нейно вторачване само в нета.



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 19:35



А у нас кабели бол



Уффф...ще видим, ай стига ме плаши



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: anbra]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 19:37



Хубаво ми думаше ти...започна се

/белите няма да ги изброявам, те са ясни/...засега се отпочна с водата...пийне от купичката и после я захапва и се опитва да върти наляво-надясно, съответо разля всичко..ще купувам утре от ония, които ми каза!



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор KIX ()
Публикувано02.07.14 19:51



Много е миличка, честито ви!
Допълвам Оркад- като почнете да я извеждате бъдете търпеливи. Тя ще е бебе дълго време,знаеш и човешките бебета се изморяват от ходене (моята правеше по 20 метра и заставаше в краката ми, с вперен в мен поглед "носи ме"), та я носете, когато трябва.



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано02.07.14 19:54



не се вторачвай в кабелите и няма да бара
значи:
- родени и изгледани до трети месец в моя дом 22 (двадесет и две) супер чиста порода бели персийци, с дългите краци и муцуни, не бабешките мопсове
две овчарки, втората до 12 години,
една сетерка, ама отдавна и за малко, не си допаднахме с нея
та!
в къщи е имало винаги жици, осцилоскопи (барем два непрекъснато работещи)
компове и прочие, часовникарско стругче и фрезичка мъничка
казвам го:
- Нито, ама нито веднъж, нито едно от моите животни не е докоснало кабел, или жица

имало по само един път опит и после гледа внимателно към мен
толкова!

никога не направиха беля, а можеха здрава беля да сторят

просто го наблюдавайте известно време, то ще ви пита с поглед
хехе
аз не стъпвах в бачкането по осем месеца за секунда и се правех на болен,
като си взимах вълчовците
вълчовците си искат малко по-особено отношение,
ама па са трепачи отсекъде после
ааАААУУУУ



тва е по-кротко от вълците и по любвеобилно
хехе
котка
.........
гледайте се и се обичайте неистово
то ще ви отвърне с повече



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 20:25



Така като те гледам май скоро пак ще си имаш домашен любимец:))



Имаш сериозна история относно общуването с живинки, браво!

п.с. Допреди 2години бях върл противник да се занимавам с кучета:)) Нали си имах невръстен домашен любимец на 2 крака...дето порастна и си имала неин живот и аз усвиснах...обаче сега тя като е заета си хващам капата и кучето и заминавам по жУвот



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.07.14 20:31



Сладко е, да си го гледате с кеф.



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: MupaM]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.07.14 21:08



Мерси Мира:)





Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.07.14 22:16



Бе слушай кака си и се подготви психически...

Така убива купичката като си тръска главата, хахаха...
Като малко дете е - всичко да опита, ще видиш...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано02.07.14 23:22



да ти я честитя и тук



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Orcad]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано02.07.14 23:25



да наистина е така, кучетата са много верни, истински приятели



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: хехе, голям смЕх:))нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано03.07.14 00:25



уууааууууу страхотна ееееее)))))) направо ми се прииска да я нацелувам и намачкам))))))
сега всичко и е ново и ще е по кротка, но мисля че до 2-3 дена ще си покаже характерчето, прибирай чехли и обувки, вземети и гумени играчки и така....хехех обаче е уникална, пускай редовно снимки да гледаме как расте))))

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано03.07.14 00:27



внимавайте как ще я научите за излизанията и яденето, в смисъл какво ще яде, и изобщо както сега я научите, така ще е и занапред, аз моя го направих лигльо и ми се е качил на два метра над главата, ма кво да го правя, единствения ми верен мъж, който само малко ме ядосва, малко хеххе

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано03.07.14 02:25



Да ти е честито Голямото Пикаене и Акане из цялата къща!


Застели плътно с вестници, ако не искаш съвсем да се видиш в чудо.

Кога ще я изкараш тази плюшена играчка в кварталната градинка, да дойда да я намачкам?



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано03.07.14 07:43



Честито!
Малката е страхотно прекрасна, а ти си имаш нов член на семейството и това го казвам сериозно. Въобще предстои ти гледане на бебе. Първо разкарай обувките, еле пък тези от естествена кожа. Това важи и за чанти, колани и т.н.
НЕЩО МНОГО ВАЖНО: Не зная от къде е купена малката, но задължително провери за всички ваксинации. Така преди време изгубих едно пухче, защото ме излъгаха че е ваксинирано и т.н. Може би от тогава параноясвам, но моля изрично провери за това.

Try not. Do or do not. There is no try.


Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: hannibal]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.07.14 08:35



Ханибал, взехме я от официална развъдна къща в СФ. Гледах имат обяви от 3-4 години , добри отзиви от разни клиенти. Казва се ZooBox. Хареса ми това, че ни спестиха ходене до тях някъде около ПЖИ-то-Слатина, а ни я доставиха до нас:) Хареса ми и това, че цените са им народни! Те с това били известни сред знаещите я.
Малката я закупихме за 220лв, видях обявата в Продавалника-OLX.
Иначе този род кученца вървят от 300-400 лв. и нагоре за по родословните:)
Нашата няма особено инфо откъм родословие, казаха само , че бил адонесена-откъде, не знам. Всъщност нищо не ми казаха за нея, а и аз не настоявах. Видях я ,че е в добро общо състояние, това ми беше достатъчно. Важното е , че е симпатяга, харесахме се, не я вземаме за разплод и изложби.
Имаше си и паспорт, там с първите ваксини и обезпаразитяване. С печат от ветеринаря.
Веднага я заведохме на нашият ветеринар, който си я поема. Сега 3 дни ще има вътрешно там обезпаразитяване, днес ще правим и външно такова и ще и слагат и трета ваксина. Кучето е здраво.
Казаха ми да следя тази сутрин изхожданията и да няма глисти...НЯМА-сложих най-силните си очила и проведох щателен контрол! Всичко си е наред:))



Игрива е , тиха е...само 2 пъти нежно излая вчера...единят път защото съпруга нарочно я дразнеше:))...вторият път от скука, щото се изморихме да и обръщаме впечатление, седна в центъра на хола...гледа ни, гледа ни и каза-БАУ:))...демек - "Много сте скучни бе!"

Тази нощ мина прекрасно:))
Май само аз не спах като хората, за да слухтя и следя какво става...животинката си спа, гък не е казала. Усещах я, че се разхожда по стаите, лочи си вода, скара се на едно чердже. По едно време нещо си поръмжа на една играчка, това беше.
Явно е сравнително уравновесена. Не е досадна-засега

Обувките ги прибрахме предвидливо, забелязах, че има склонност да им обръща внимание-дали сме и гумени кучешки играчки. Разхвърля ги насам -натам:)

Влюби се в една възглавничка за стол и си я влачи и дърпа гризейки из стаята:))) По някое време си ляга на нея, после пак и ръмжи и си я влачи Кабелите засега май не ги е открила като обект за джвакане:)

Това е засега. Не и се чува гласчето, виждам, че умее да се забавлява сама, явно в развъдника го е правила и е свикнала.

Редактирано от Lira Emerald на 03.07.14 08:36.



Тема Re: :)))нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.07.14 08:43



Охооо...кой е тук:)))))))))))))))))))))))))


Випаджийче:)))

Радвам се да те видя! Гледаш ли какви заетости си образувахме :)/то станаха и едни други наща, но няма да ги мислим сега...сега само Сиси е важна:)

Няма нужда от вестници, то е шепа кученце. Пиква малко и то не начесто, забърсвам със сапун и вода, за да не си мисли, че хола е тоалетна, ама нали е теракот, та не е проблем. Само там ходи да прави нещата...в другите стаи не я видях да пакости.

То след месец ще започне да излиза и нещата ще си дойдат на мястото. Тозимесец и е забранено, предстоят и още ветеринарни процедури.

Засега приемаме гости у нас, защото сме вързани с нея:))
Ще ти звънна!



Тема Re: ето янови [re: portokal77-138786]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.07.14 08:51



Ами за яденето, каквото ми казаха-това. Ветеринаря говори с човека от който я взехме и се оказа, че правилно е хранена-там някакви гранулки. Доктора каза да продължаваме с тях, но с определен грамаж, каза да не и слагаме непрекъснато, защото те все си ядели. Тези гранули били най-доброто за нея за сега.
Забрани храна от нашата, предупреди никакво прясно мляко.
Тя си хрупа там нещата и е доволна гледам:)

Аз взех да се втелясвам и и сипвам само минерална вода, страх ме е да и дам тази от чешмата...поне този месец де:))

Ето я:







Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: anbra]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.07.14 08:56



Е, не е толкова страшно де:))...или още н еса се образували натрупвания:))
Важното е, ч етази нощ мин аспокойно, спа си...кротува си. Аз не спах, ама това от преемоциониране и да следя какво става...ми нищо не стана:))

Иначе категорично има слабост към чорапите ни. Абе само ни ходи по краката и дърпа чорапите ни по тях:))...а ако си бос иска да те лиже по пръстите...н аникой обаче не му е приятно и я бутаме лекичко с думата-НЕ!

Без да искаме вече леко я настъпихме-аз при залитане уж да я прескоча малко я поуцелих, изквича...а, снощи в тъмното се завря в краката на Марина, като излизаше от тоалета...дребн ае, а само се вре в краката на хората. Това е опасност засега!...за нея де





Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: dymo]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.07.14 08:57



И Вие сте за честитки:)
Пусни снимки и на Вашият нов хубостник тук де:)))





Тема Re: :)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано03.07.14 09:02



Слушай сега акъл от патило, каза ми го стар кучкар, когато си осинових преди години куче-бебе. После майка ми някак се изхитри "да го изгуби", но то е друга тема. Пикаенето и акането навсякъде е неприятен проблем, докато поотраснат и привикнат да се стискат до извеждане навън. И, понеже са дезориентирани и нямат котешки инстинкти /бозаещите котета също пишкат навсякъде, докато майка им ги приучи да го правят само в тоалетната/, домашната хигиена отива по дяволите.

Номерът на стария кучкар бил да приучиш кученцето да пишка и ака върху вестник - наблюдаваш го и като добие умислен вид, го слагаш на вестника в банята или там, където си застлала пода. Научи ли се, постепенно прибираш вестниците, докато останат само пред и в банята и то се усеща, колкото и неконтролирано да пишка, да притопурка до вестника. Даже и да порасне за извеждане навън, до нам колко си месеца, не може да стиска по 12 часа.
Пък ако ти се стъпва в локвички по неволя и ти се попива урина по десет пъти на ден, твоя воля.



останалото - на бележки и тел.



Тема Re: :)))нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.07.14 09:06



Сега се сетих, смътно си спомням-да, имаше май такъв номер с вестниците, но сега ме присети защо! Идейно е, остава да я хвана, когато се "умисли"


Това ми се отдава по-трудно, признавам.



Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор O98O98O (минаващ)
Публикувано03.07.14 09:47



Честито и от мен! Сега да ти кажа за пишкането.

В аптеките има бебешки пелени, подобни на памперс, от същия материал. Купуваш от тях и я поставяш на подходящо място. Кученцето само се ориентира и започва да пишка само на пелената. Когато прецениш, че се е понапоила, я изхвърляш и слагаш друга. Много е удобно, да знаеш.



Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: O98O98O]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.07.14 10:07



Да, вчера чух за тези пелени, макар да не обърнах сериозно внимание на инфото...днес ще взема обаче една да пробвам. Звучи интересно:)
Благодаря!





Тема Re: :)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано03.07.14 10:13



точно с вестници и аз приучавах всичкия зверилник в къщи, ама съм забравил да кажа снощи
апа това с пелените го чувам за първи път, може и да работи
и му беше абсолютно забранено на гривестия дзвер да припарва до парното в детската стая и огромното количество непрекъснато съхнещи работи и прочие чорапи и т.н.
синчето се омазваше във всичко необходимо по детските площатки,
като за световно, денонощно и непрекъснато
обувки и прочие са се пробвали всички зверове, но само по веднъж
никога не повтаряха опита, а съм виждал как тъжно зяпат в антрето и вкусните сандали и прочие сладости за разнасяне и разтръскване с хищно ръмжене
имаше "кокали" от говежди сушени жили, малко по-скъпи от пластмасовите играчки, но ми ги препоръча нашия ветеринар и бях доволен от животното

хехе
бях забравил

пп
темата е кучешка, ама аз съм си бил винаги универсален животновъд
и съвсем случайно в днешните новини попадам на снимка



имии... първата ми персийка беше черна- Пелагия Ниловна полу(моята фамилия)
е така се разправяше с гаджетата, адски ревнива беше дзверухата
и после сядаше под стола на съответната врагиня и ръмжеше издълбоко, като една истинска и огромна черна пантера, от джунглата, примерно казано
малее....
пак ще си завъдя зоопарка аз
отпочнахме мероприятието от аквариума
и прочие

Редактирано от Orcad на 03.07.14 10:41.



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Shmataranka-202838 (голяма блейка)
Публикувано03.07.14 10:57



Честито :) На малката принцеса и на цялото Ви семейство!

Orcad Ви е казал всичко, гледам :) И за бебешките пелените (правоъгълни или квадратни памперси) са Ви насочили - изпробвано и работи много по-добре от вестник.
Желая дълги години да се радвате на компанията :)



Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано03.07.14 15:30



За кабелите не искам да те плаша, просто имай едно наум. Чарли беше прегризал кабела на телефона, та два дни се чудих защо нямам сигнал. Май на два пъти се случи. Един колега с дребна порода ми каза, че неговият има особен афинитет към кабели и веднъж прегризал един, през който минавал ток, добре, че му нямало нищо. Добре си прибрала обувките, Чарли беше изял кожената панделка на едно обувки, ама като цяло нямаше други поразии.



Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано03.07.14 17:14



как сладко разказваш за малката, а по повод моите снимки съм ти дала отговор във фейса



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.07.14 23:56



...ох, че е сладичка...пухкава топчица, да я изпапка човек... някакъв опит имам с кучовците,обаче това е такъв сладур, че сигурно няма да имаш проблеми... пишането и акането върху вестници ,гледам са ти го казали... за обувките, гранулките, никво сладко...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано04.07.14 00:32



Мнооооооооооого е сладка! Нямам думи, толкова много ми харесва, искам да я гушна!

Честито, знам, че ще ти донесе много радост.



Тема Re: :)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано04.07.14 01:05



слагаш на поне две места памперси, не памперси, ми такова за легло дето е, и я учите да пишка там, имай предвид че поне до 1 годинка ше си пишка на тях...а вестника е за сплашване, те много се плашат от това, моя не ми обръщаше внимание хич, ма той е телец вироглав кат мъжо ми хехе

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано04.07.14 01:06



пазете я, моя така ми се завира и досега като ходя между краката и все му се карам че ще му счупя вратлето без да искам

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: ето янови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано04.07.14 01:08



ааа не се вталясвай, и както я научиш за храната, и нашия беше на гранули докато не му даде майка ми пържолка, от тогава досега иска само месо, аз станах вегетарианка зарад него, за него има свинско с ориз, а за мъжо ми яйца на очи хеххеех

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано04.07.14 01:10



няма ли си легълце, нейно си? аз мога да ти дам ако си няма



‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!

Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: portokal77-138786]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.07.14 10:05



Няма си легълце. Не знам дали ще го ползва. Има една възглавница, мека и удобна-според мен:), която незнайно защо отбягва. По скоро я захапва и влачи и драска с нокти по нея...но не иска да я ползва за спане. Ляга си на килима или на едно рошаво чердже пред спалнята ни. Завира се и зад един диван на хладно май/там почистихме добре и дезинфекцирахме/. Нали е с бая козинка, явно и е топло и там отива на скрито и тъмно да спи.
Иначе вчера следобяда, като и беше топло отиде и се просна наплочките в банята...на сухо де:) Явно си търси по-хладно.
Нещо не мога да я разбера къде иска да спи. Играе, играе, скача, тича и като бебе се просва и заспива...после пак:))

През нощта е кротка, тая нощ въобще не я усетихме...къде е спала не знам, защото аз отнесох плувката, та чак до сутринта.



п.с Ако искаш, може д аопитаме с това легълце, ако ти е излишно...да видим. Но няма ли да и мирише на чуждо кученце...де да знам. Добре, че беше Алиса та ми показа как д аползвам този памперс:))...Тази сутрин видях, че в къщата нямаше минирани полета, два пъти беше пишкала в/у памперса, но преди малко голямата работа я свърши пак на видно място Споко, зареден асъм с материали за почистване



Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано05.07.14 09:38



топличко и е да.....ма явно е голяма сладуранка)))и моя така правеше, пишкаше на памперса, ама акаше на килима, ма моя е телец, диване....трябва да измислим как да се видим да ти дам легълцето, то е изпрано така че няма да и мирише на друго кученце)))

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Оцеляхме тази нощ:)нови [re: portokal77-138786]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано05.07.14 14:47



абе щипка космарлаци ти даде Лирата преди това
ти ги загърни скришом в креватчето
и готово
космарлаците са задължително от нейния вълкодаФ
и няма проблеми
моя Рексо (70 кила и кусур) го приучих на родопско одеало да спи и прочие
щот не се събираше в нищо кучешко
щипка космарлаци от на Сиси и това е решението
тя ще си се надуши и сама ще се търси после





Тема Re: хех:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано16.07.14 14:54



Абе тая Сиси яде ябълки като изоглава:))

Като се пресегна за ябълка и скача, гаче е пържола


Вчера изяде една, днес още една. Обаче ги предпочита белени, плюе кората:)

И краставици яде. Трябва да я пробвам и на морковите

Вашите кучета така ли правят?



Тема Re: хех:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.07.14 15:02



яде всичко каквото му дам, ябълки, грозде, сливи, моркови, чушки, краставици, домати ... най-обича да облизва кофички от кисело мляко и изобщо всичко, което може да се оближе или троха да се събере от пода - като прахосмукачка е ... обаче след ябълки, моркови и прочие пръцка доста миризливо, понякога получава и разтройство и затова избягвам да му предлагам плодове и зеленчуци



Тема Re: хех:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано16.07.14 15:18



Първото ми куче, кокерът, ядеше всичко. Второто, пудел, е много избирателно, зеленчуци не яде, освен месо само сирене и кашкавал и филия с масло.



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: Lira Emerald]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано16.07.14 16:19



Ой, милото, Много умиляващо кученце и явно е вярно твърдението, че кучетата приличат на стопаните си. Изглежда това прилича на теб- и то спи до компютъра.


Сега да не започнеш да негодуваш, какво съм писала. Нали ти ме изпрати в тази тема, при Сиси.

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Редактирано от DeMona Lisa на 16.07.14 16:20.



Тема Re: Клъб, да ви представя...нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано16.07.14 16:25



Ми не спи до компа, нито аз...имаме си спалня, това е в студиото.

Сладурче е то-добродушно беляйджийче:)





Тема Re: хех:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано20.07.14 00:25



предишното ми пекинезче ядеше красдтавици и всичко каквото се сетиш, всичко, докат сегашния лъв си иска определени неща



‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.