Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Секснови  
Автор K o m (Ком)
Публикувано23.06.14 09:21



грабнах ли ви вниманието, а?


Е, то как няма да го грабна като това е първата нова тема за последните 2 седмици.

Предния път изказах предположение, че жените също като нас мислят с оная си работа, а днес нещо ме обзе съмнение... май ние все пак водим в това отношение. Поне в моя случай - жените винаги са били в ролята на трезвата глава, не че не са се връзвали на моите щури идеи, но някак си с повече мисъл. Жените, какво мислите?

Втори въпрос - понеже все чувам хора се оплакват от партньорите си - "той/тя разреди секса след брака/децата, все гледа да го претупа и т.н." - случвало ли ви се е и на какво се дължи това? Различно ли е при мъжете и жените? На мен не ми се е случвало - винаги съм си имал желание, даже понякога в повече от възможностите ми. Жените с които съм бил и те - така... понякога по-рядко - обикновено заради стрес по една или друга причина, но после пак са се връщали към нормалното... .



Тема Re: Секснови [re: K o m]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано23.06.14 11:36



ми една от главните причини за развода при мен беше разреждането на секса
нее..., че съм хипер, ама си ми трябва редовно
даже съм се фащал, че най-щурите схеми си измисдлям по време на секс


значи ми помага и в бачкането
та за мен си е от първа здравна необходимост секса
да се обадят и девойките сега
няма да им се смеем



Тема Re: Секснови [re: K o m]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.06.14 14:39



Предния път изказах предположение, че жените също като нас мислят с оная си работа, а днес нещо ме обзе съмнение... май ние все пак водим в това отношение. Не бива да те обзема съмнение.
По другия въпрос, случвало се е временно да разредим секса заради бебета и прочие, но за щастие не сме стигали до ситуации този месец веднъж, а другия по-рядко. Ако се стигне до такава ситуация, аз съм първата, която ще си вдигне чукалата от такава връзка. Мога да понеса много други липси, но не и тази.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Секснови [re: K o m]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.06.14 14:46



... ми, трябваше да се омъжа, за да ми се случи... след първата година, след раждането на детето и всичко угасна и изчезна... незнаех, че е такава голяма мъка... но дори и неможеше да се говори за това... аз съм от типа жени, които имат почти постоянно желание за секс, незнам как звучи това, но е откровено... за мен това беше най-големия кошмар ...

имах по различни представи за секса в брака... след секс разсъждавам най трезво... и изобщо светът се променя след...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Секснови [re: sladunka medunka]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано23.06.14 15:42



тая па се извинява, че имала нужда от секс
хехе
намери мъжа
знаеш, че съм ти прикрит фен
тиква





Тема Re: Секснови [re: Orcad]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.06.14 17:12



... бате Орки, харесва ми да ти викам така... не ми се търси вече,бе... правят ми се толкова други неща... викам да го оставя сам да се присъедини... ако иска...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Секснови [re: Orcad]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано23.06.14 18:14



а може ли да кажеш какви причини ти даваха... колко време трая това разреждане... дано не са прекалено лични въпросите



Тема Re: Секснови [re: hubavka69-110043]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано23.06.14 18:17



де да знам - секса се прави от 2-ма.... единия е жена в повечето случаи.


Кое е водещата причина при теб за секс? Става въпрос за секс с човек, с когото правиш това редовно... ей така - седиш си и... какво се случва, за да поискаш?



Тема Re: Секснови [re: sladunka medunka]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано23.06.14 18:19



ето и обратния на Оркад случай... какви причини ти изтъкваха и колко време търпя?



Тема Re: Секснови [re: K o m]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.06.14 19:59



... ами, никакви, просто избягваха всякакъв телесен контакт... и аз приех, че всичко е свършило... и настоях да се разделим... тогава се появиха някакви бледи опити, но сякаш бяха насила и аз след първите няколко също се дистанцирах и настоях да се разделяме... щом настоях да се разделяме се появяваха някви епизодични сексуални упражнения, които за мен
бяха недостатъчни и непълноценни и изобщо гадно формални... абе, бракът си е .... да не казвам какво... търпях много време, почти три години ... неомъжена не съм имала тоолкова дълги паузи... но моят т.нар. брак едва ли е нещо, което може да се вмести в рамки и да се нарече брак, хеле пък да се разглежда като пример...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.