Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано24.05.14 20:10



Малко спам да направя - докъде стигна с "твоя" сайт за е-списание?

Помня, че доста упорито търсеше нещо безплатно, но не проследих цялата тема докрай.



Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.

Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.05.14 22:48



Спрях се на ISSUU. Екстра ми е за кратки образни статии.
За е-списание за сега нямам мераци. Много дини нещо ми се събраха:))



Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (ентусиаст)
Публикувано25.05.14 05:29



Земетресения има от едната страна и от другата на Стара планина. Затова е разумно тази граница да не се прескача


В никакъв случай.
Знаеш ли какво е хубаво в равнината, необятно едно такова, реката тече и ... ме мързи да я снимам.
Между другото, учителките по математика са много гадни. Давай пари само за изкуство и за езици
Ще ми се да питам за разни техники за декупажа, ама нали си сърдита, а и ме мързи и това да питам, ти викаш теми



Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано25.05.14 07:39



Така е - информацията е много и е математическа. Ако може - дай линк за това ISSUU. От къде мога да го разгледам?

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано25.05.14 08:40



Като влезеш в сайта ми за декупажа/от профила/ там има линкове в секция blog.



Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано25.05.14 08:41







Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор shunda (непоръбена)
Публикувано25.05.14 13:10



Една професия, която до скоро се считаше за изчезваща, в Италия отново е на мода – тази на овчаря.

Кризата e донесла нова модна професия в Италия: по данни на сдружението на селяните „Coldiretti” около 3000 италианци под 35-годишна възраст са започнали работа като овчари.

Някои от тях продължават професията на родителите си, докато други съзнателно са предпочели да отидат там, където тревата е по-зелена. В страната една трета от младежите между 15 и 24 години са безработни; сред завършващите висше образование този процент е 19.

***После катарците като додат отново за ягнета с парите си, дан става нужда да им връщаме пак парите, оти немало толкоз ягнета!





Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано27.05.14 07:24



Аха - http://issuu.com/decoupage/docs/history_of_decoupage





Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.