Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (ентусиаст)
Публикувано24.05.14 17:43



Офффффффффффф да се изкажа



От уроци по математика хич нямате нужда

За пеенето па ше умра от смях

Тя има други възможности, които други деца нямат. И освен това има майка, която разбира това и я подкрепя. Не се прави на хахава с тая математика, много добре знаеш, в какво е силна тя Поздрави я
Поствала си нейни неща, страхотни са.
Не го пиша ей така, а защото наистина много я харесвам, а ти си пиши там каквото си знаеш

Уроците, които ти даваш и на които учиш, според теб, биха ли могли да се сравняват с тези по ... математика, на каквито и маймуни да се правят, за да усвоят ...

Редактирано от Albena l на 24.05.14 17:48.



Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Pink (<>)
Публикувано24.05.14 18:43



Ами, ако детето е за 2, в което не се съмнявам?
Тогава, ако даскалите бяха уред, и разни лелки не им се качват на главата за най-скъпоценните си създания? Няколко поправителни изпита? Не може да се завърши основно образование?
....
Майната му, я по добре я отписвай от даскалото, както беше решила и я прави фризьорka или маникюристка. И без друго тая тъпа държава, няма нужда от друго освен от обслужващ персонал на престъпниците, кифлите и парвенютата.

И да не се впрегнеш пак, темата е за забавление...нали, да.


п.с. Никой даскал не може да ти каже копче специално за тая така мразена от тебе наука, ако знаеш поне нещо. Никой не може да те изнудва. Дори и дедо ти господ да слезе да ти спори. Решил ли си нещо вярно то е вярно и не подлежи на коментари, камо ли пък изнудваници за разни частни уроци.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано24.05.14 18:56



Честито за малък щерчо!



Имах известни притеснения, но щом казваш, че всичко е "ОК" нека е да е ОК.

ПП: малък щерчо ми звучи като малък щУрчо, ама нейсе.

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.

Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Pink]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.05.14 19:15



Въобще не им преча на учителите-напротив, най-неприятното ми нещо е да се вясвам по училището, освен ако няма супер належащ случай и повод...слава Бога рядко се случва:)

Не мога да я отпиша отсега от училище, до 16г. възраст е задължително и ще ни търпят щат не щат


А и училищата си пазят бройките, щото нали дете=на субсидия

Ми и за 2 да е какво от това:) Навремето във втори клас получи 2 по нещо. Връща се и казва: "ОХ, добре, че не е 1"...въобще много и е странно това оценяване...на мен също винаги ми е било странно да ме оценяват. Разни някакви странични ще ме оценяват или пък аз ще им се натягам да им показвам колко мога и знам...да бе да

п.с. Ти защо пишеш Господ с малка буква?...ся ще се ядоса и хоп, ново земетресение

Въобще не се впрягам, спокойно

Пинк...ти странно се появяваш с този никк по мои училищни теми...я кажи кой си?



Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.05.14 19:18



Ами като заскучая и на такива теми ме избива:))
Ти като спря да пускаш теми...:))

Виж как лека полека се сбира дружината



п.с. Усети ли днес земетресението?



Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.05.14 19:19



Всичко е ОК! Потвърждавам!





Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Pink (<>)
Публикувано24.05.14 19:34



Пиша го с малка буква, 'щото съм атеист. Може би трябваше да го напиша в кавички. Да кажа кой съм? Щракай на името ми и погледай мненията ми и от кога датират. Ако си мислиш, че си имам лична закачка някаква с тебе - бъркаш.
Темата за училището е всъщност една и съща. А други интересни теми за мен няма.

Ти зорлем не искаш да образоваш детето си, барем за три по основни предмети.
Ако го нямаше натиска на родителите, 90 процента от лапетата нямаше да изкласят изобщо.
В този контекст, аз ти казвам, че ако беше всичко както трябва, борбата ви за три, най-вероятно щеше да е тежка.

Частните уроци са проказа - както и докторите, даскалите станаха търгаши. Но по математика специално ти казвам, че можеш да се научиш сам за три. Знания, които ЩЕ ти потрябват в живота.
Намери си стари учебници от преди 20 години - първо началните, после следващите. Нещата са прости като фасул. Няма зубрене. Няколко правила и няколко следствия.

Да кажеш, че на детето не му върви това и това, не е оправдание. Да научиш език, както твърдиш, че твоето знае, е много по-тежка задача.

Според мен, най-важната цел на всеки родител след биологическото оцеляване на децата си би било да получат сносно образование.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано24.05.14 19:50



Рапорт "приет".



Ха честит ти празник!

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.

Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Pink]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.05.14 19:50



Но по математика специално ти казвам, че можеш да се научиш сам за три.

Е, така де...сама с моя помощ се е образовала за 3:))

Стари учебници не ни трябват.

Виж за математиката трябва да се седне и да се решават задачи. А моята никой не може да я накара да седне и да решава задачи. Дават им по 10 задачи за домашно. Разбирам защо, учителката се надява поне това да напишат. Обаче моята повече от 3-4 задачи и идват овър...на мен също, защото обикновено сядам с нея. Само се споглеждаме и затваряме всичко, защото са голяма досада тия задачи. Просто са голяма скука:))

На няколко пъти заспива както уж си решава...ей така като стига към 4-та или 5-та задача и започва да се прозява и се свлича полека на масата...уникална гледка:))

Е, може ли да нафраскат някакви числово-хиксови задачи дълги по 10см. + разни всевъзможни дроби за преобразуване...е това ако не е отегчително, какво друго да е?:))
За тия с думите/условните даже и дума не отварям



Затова решаваме първите 3 набързо дето са най-кратките и се оттегляме от домашното.

Просто не ни е интересно. Всъщност беше и най-интересен урока, където трябваше да направят мостри на куб, паралелепипед...разчерта ги, измоделира ги, изрисува ги и получи 6 за това, защото нейните бяха най-хубавите:))) ...учителката ги взе за да преподава с тях!

И после като седнем зад комповете не ни се става до посреднощ. Гледай ти



Тема Re: офф: Успокоих се!нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.05.14 19:55



Да, честит празник! Днес е хубав ден! Хубав празник!!!

По случая сътворих тази икона. В действителност е много по-добра и се виждат и полускъпоценните гранатни камъчета долу на мантиите, както и другите ефекти








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.