Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бургаснови [re: DarkSide]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано30.04.14 15:20



Не ти вървя подире.
Пиша когато ми са интересни темите.

Виж, ти ако го смяташ, че е така, аз нищо не мога да направя.





Тема Re: Бургаснови [re: echr]  
Автор O98O98O (минаващ)
Публикувано30.04.14 16:42



А пък баба Лили тръгва на турне на 75!

Нъц!



Тема Re: Бургаснови [re: DarkSide]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано30.04.14 16:48



Не си съвсем прав, това за старите спомени и емоции е вярно, но ако сравним и в София имах доста хубави спомени, много обичах да се разхождам в центъра и по жълтите павета, обичах и Борисовата градина.Сега като мина оттам и ми се свива сърцето, като виждам на какво прилича.Направо не мога да дишам.За този период Бургас дръпна напред и се живее много по-приятно от преди и то не само в един район, а в града като цяло.Вярно е, че си го има Комлука, Промишлената зона, но дори Меден рудник вече става за живеене, макар че в центъра си е друго.Локацията е много важна също.Варна някога беше много по-хубава от Бургас, беше разкошна, но сега нещата и там се скапаха.Има още от предишния чар, но . . .Всъщност не си длъжен да харесваш Бургас, той си има достатъчно почитатели



Тема Re: Бургаснови [re: DarkSide]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано30.04.14 20:02



Прав си, Дарки! Има много неща за оправяне. Точно днес ходих на гости у една приятелка във "Възраждане"- един от старите квартали на Бургас. Има стари къщи, нови кооперации (строени в последните 20 години), панелни блокове и невероятно гадни улици-павирани и неоправени.
За съжаление това не е град- музей. Не беше случил и на управници! За щастие много лесно се забравят лошите неща, а те не са малко, изчезнали и от живота, и от спомените ни.



Тема Re: Бургаснови [re: XXLMORE]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано30.04.14 20:03



Прав или неправ Дарка, ние сме тук!





Тема Re: Бургаснови [re: Orcad]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано30.04.14 20:06



И такава сводка мога да дам


Представи си, в "Хепито" в х-л "Бългагия" се пуши в зимната градина, защото има подвижен покрив Но частта, където не се пуши е 3 пъти по-голяма.
казвай какви кръчми те вълнуват и веднага ти докладвам!



Тема Re: Бургаснови [re: Fish L]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано01.05.14 09:42



почвам да изреждам вълнуващи ме кръчми:
- абсолютно съвсем задължително без чалга, дори намек за чалга
- да се събират юначни дружини избягващи скандали кокошкарски
- хм, да де, да се пуши
- бира и виска да има
- шкембе и пържоли, пържени картофи мразя от студентските години
- хм, барем некой водолаз, ловец, харпунджия, за първоначален лаф
- мии...

общо взето е това
може и друго да се сетя и ще го добавя

хехе





Тема Re: Бургаснови [re: echr]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано01.05.14 16:29



Аз съм почти бургазлийка и полУсофиянка))......Невероятен град е, достатъчно малък и хората се познават, а и достатъчно голям за да имаш лично пространство. Това което ме усмихва всеки път е, че става все по-чист и подреден) Зимата морето е още по-красиво.))



Тема Re: Бургаснови [re: echr]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано02.05.14 16:24



Бургас е щастлив град,не бива да има разведени,да се развеждат в Горна Оряховица !





Тема Re: Бургаснови [re: echr]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано16.05.14 10:59



Да започнем с плюсовете.


Има море.Морската градина е готина и вече има повече от едно кино.Последното е забележителен напредък.
Кметът се старае.
Негативите са доста,най-лошите лекари са си заплюли Бургас за свое любимо място.Липсват ключови специалисти,предимно детски.Масово бургазлиики раждат във Варна и Сливен.Като отворих дума за бургазлийки,не е необичайно,да станете свидетели на сцени,в които млади и хубави момичета си подвикват на "ма".В магазините нямат обичай да говорят на "Вие".Може спокойно да се наблюдава голямо разнообразие от селски бекове,продали два декара по морето,оборудвани с мерцедесче и адидас(небезизвестните "батки").Това е общо взето...

Редактирано от Sarfa на 16.05.14 12:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.