Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ми ..нови [re: Fish L]  
Автор echr ()
Публикувано28.04.14 22:29



Еее, страхотен подарък това, много ти благодаря! Къде е тая красота, в морската градина ли? Какво символизира?

Много примамливо ми е, че е сравнително малък град. Толкова съм каталясала вече, че искам всичко да става по най-лесния начин и без часове, загубени в трафика. И също, да ми е познато и да мога да си говоря родния език, щото тоя живот няма да ми стигне, за да науча друг език като майчин и вечно ще ми се губят едни 15% от информацията. Па и цял живот да учиш и да блъскаш не си е работа, човек се уморява.

Стига лирични отклонения, сега по същество за ергените

. Ами разчитам на вас да направите списък за общо ползване и благо, Лили няма начин да не ги знае по-личните там, градски първенци, шефове на туй-онуй, може също рентиери ... Ще ги обсъдим, ще преценим, зер нали е клуб за взаимопомощ . На по една-две-три.. узота/самбуки и току-виж сме станали градски



Тема Re: Бургаснови [re: 2biri]  
Автор echr ()
Публикувано28.04.14 22:37



Много хубаво звучи и плюсовете повече от минусите. Ако питаш някой за София , няма да чуеш нищо подобно сигурно, а вие тука четирима само хубави работи. Точно това исках да разбера, дали са доволни живеещите в него или не особено.

Аз си спомням, че Бургас беше по-скоро червен, ама сегашният кмет май е гербаждия, нали?



Тема Re: Ми ..нови [re: echr]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано28.04.14 22:53



В морската е. На това място ще се продават билети за корабче до остров Св. Анастасия. Имаш ли ФБ да ти метна още няколко снимки около това място от днес.

С големи отговорности ни натоварваш за ергените, ама ко да правим, ще приемем предизвикателството и ще се мъчим да помагаме



Ела лятото, огледай се, ослушай се..и ако не иде влак( това е една много готина табела на един прелез в близост до едни много готини тенискортове и конна база)- премини!



Тема Re: Бургаснови [re: 2biri]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано28.04.14 22:56



Господ здраве да му дава- откакто е закметувал, спим спокойно през лятото.

Смея се, но 15 години да ти дъни музиката до 4-5 сутринта си е гадост.



Тема Re: Ми ..нови [re: Fish L]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано28.04.14 23:03



Браво, бе Фишке!!!
Това ми било прЕАтелка!
Ще уреди чуждите с лични ергени, а своите - НЕ!



Не знаеш или забрави, че съм мома отново.



Тема Re: Ми ..нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано28.04.14 23:08



Абе, нали ти си начело на контролната комисия- ще ги пробваш,ще ги одобряваш, ще ги разпределяш. Стига разваля работата





Тема Re: Бургаснови [re: Fish L]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.04.14 23:13



Фиш, случайно се хващам за теб, само да кажа едно евала на бургазлии - мило ми стана да ви чета, така се обича роден град или поне приет за роден.
Аз съм софиянка, но не пита за София ешр (на френски така се чете, а аз друг език не зная, та се извинявам, ако не е баш тъй никът), а може би си струва - не е толкова живописна, няма море, нито е спокойна, нито е красива, но пък дава други възможности...самата аз бягам в едно диво трънско село винаги когато мога, но ешр е млада и няма работа по спокойните, тихи и безлюдни села...
Всъщност постът ми е от възхищение от бургазлии...ще ме накарате да се поместя да ви видя града, поне 15 години не съм ходила там...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Бургаснови [re: anbra]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.04.14 23:19



Втора или трета година поред е Град на годината. Та, да ... трябва да се види.




Тема Re: Ми ..нови [re: Fish L]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано28.04.14 23:24



ооооо, не знаех, че съм в журито.
Е, да се готвим за кастинг.





Тема Re: Ми ..нови [re: echr]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.04.14 23:26



Ти пък що държиш ергенинЪт да е бургазлия баш ?! Откакто им направиха магистралата, всички ергени са на един час път по-малко. ;-)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.