Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Справканови  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано25.04.14 02:14







Тема Re: Справканови [re: Monica123]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано25.04.14 11:10



Te това дето е в синьото е хабсолютно вярно!!! Разписвам се с двете ръце!!...не мЪ питай защо

...емпиричен 8 годишен опит с "Големта ЛибоФ"!
Но като за спомен... бива

Лъв и Дева

Лъвът обича да е сред хора и да бъде център на вниманието. Девата предпочита да стои настрани и да наблюдава и то в компанията само на най-близки. Лъвът е енергичен, агресивен, действа със замах. Девата рядко избухва, усърдна е и прави нещата стъпка по стъпка. Но всичко това не е кой знае какъв проблем в сравнение с това, че Лъвът иска да усеща подкрепата на партньора си, особено в новите си начинания. А Девата обича да критикува. И да обрича на провал почти всичко, още преди да е започнало. Нещо, което лъвската природа никога няма да приеме. Затова връзката между двата знака е адски трудна.




Тема Re: Справканови [re: Monica123]  
Автор won (cool)
Публикувано25.04.14 12:37



Ако мога да използвам темата за малко астрологична статистика за разводите/ разделите, ще съм много благодарна.

(ненаучно и некомерсиално, разбира се, щото и аз съм любител в тая област)

В астрологията някои използвт т. нар. Arabic parts. Това са едни формули дето свързват събитие с градус в наталната карта (грдусите са 360 и започват от 0 градуса на знака Овен, и всеки знак е 30 градуса).
Сега аз да си кажа, не ги приемам "на доверие" и не ги ползвам, но ако се убедя на практика, че действат, бих ги ползвала понякога за информация.

Та еднат от формулите за развода била: Divorce= ASC+ Venus- Cups 7th
Това последното си е Десцедента (DSC) и си се намира срещу Асцедента, та всъщност цялата работа се свежда до откриване на градусите на точка, която се намира срещу ВАШАТА Венера в картата.
Например: ако в наталната карта Венера се намира на 12 градус в Дева, то Точката на Развода/раздялата е 12 градус Риби.
Ако партньорът има някоя лична планета (Слънце/Луна/Меркурий/Венера/Марс) в тази (ваша точка) - връзката няма да я бъде, поради личностни различия.
И Венерата в картата на партнъора намерете, после Точката на развода и вижте вие имате ли панетки там.

Ако искате споделете резултатите, ще ми е интересно.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 25.04.14 12:45.



Тема мдамнови [re: won]  
Автор spinule (..)
Публикувано25.04.14 14:44



при мен е вярно - венера срещу венера
преди години бях си накупувала книжки по астрология, опитвах се да разчитам хороскопи и разбира се едно от първите неща, които направих беше да проверя колко съм съвместима с човека.
е - никак, ни най-малко, съвсем николко:)
ето сега пак - проба - и няма грешка.
не знам какво сме си въобразявали навремето.
истината е, че имаме много сходни ценности и интереси, много!
като приятели сигурно бихме били най-най-най добрите на света
но...



Тема Re: Справканови [re: Lira Emerald]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано25.04.14 17:01



Сега го прочетох.

Много истина има.

Също емпиричен опит





Тема Re: мдамнови [re: spinule]  
Автор won (cool)
Публикувано26.04.14 19:08



И аз съм установила същото: Слънцето ми в наталната карта е в Точката на развода в картата на...бившия. (още данни и ще повярвам в тая формула

)

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 26.04.14 19:20.



Тема Re: Справка [re: Monica123]  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано26.04.14 19:29



Майка ми и баща ми бяха точно лъв и дева и текстът който е даден в линка относно тези двете зодии съвпада с пълна точност на ситуацията на която бяха те двамата.



Тема Re: Справканови [re: Monica123]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано26.04.14 19:45



Няма ли някой (служител от ГРАО, например

) да вземе да обобщи статистика за това, колко бракове има между всеки две от зодиите и колко от тях и между кои зодии се разпадат... Щото иначе опираме до "аз познавам едни, дето...".



Тема Re: Справканови [re: won]  
Автор 2biri (ветеран)
Публикувано26.04.14 21:55



И на мен ще ми е интересно, но как да споделя нещо, дето грам не разбирам?
Например: ако в наталната карта Венера се намира на 12 градус в Дева, ...ми например навярно е така, обаче аз откъде да знам къде ми се намира натала ,картата и Венерата, ако не разбирам от тези неща?

Тва имаше една тема, дето Лира се упражняваше да врачува и получаваше данни с бележки. Ако е интересно, да ти пратя две дати, да сметнеш колко е било писано да сме отделно? Представящ ли си да не е вярно? И кво - да му звънна и да вземем да се разкаем за борбата срещу астрологията?

Искаш ли дати, за да събереш статистика?



Тема Re: Справканови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.04.14 22:25



аз откъде да знам къде ми се намира натала ,картата и Венерата, ако не разбирам от тези неща?

Aми като не разбираш от тия неща, отиваш на платено при астролог и там ще ти кажат:))

Другият вариант е да разчиташ на разни безплатно упражняващи се, ако им е кеф да ти обърнат Фнимание



п.с. С астрология категорично не се занимавам...В онази тема всичко беше копи-пейст за купона:))

Редактирано от Lira Emerald на 26.04.14 22:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.