Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Реагираш твърдоглаво:)нови [re: LikeABird]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано18.04.14 15:41



Положенията са такива, каквито ти ги описваме:) Все пак тук има хора с добър опит по неща, с които тепърва ще се срещаш:)

Просто няма начин, таткото да не получи права да си вижда детето, ако не докажеш обратното...тоест, че има причини и те са надлежно прошнуровани и прономеровани документално, минали през юрист и пр.
Това е положението.

Останалото са си подскоци за твоя сметка. Това е положението. Свиквай



Редактирано от Lira Emerald на 18.04.14 15:44.



Тема Re: Семейно правонови [re: Siana_s]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.04.14 15:42



животните и хората раждат по един и същи начин

с тая разлика, че някои хора правят аборти

с твоите изказвания си личи от кои си

а в сравнение с това предпочитам да съм животно





Тема Re: Семейно правонови [re: LikeABird]  
Автор Siana_s (ентусиаст)
Публикувано18.04.14 15:42



верно ли на Наглеца пишеш хаха

объркали сте клуба



Тема а ти не четешнови [re: Lira Emerald]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.04.14 15:44



казах, че не искам да му отнемам правата, но ти все това повтаряш

искам само да ги видоизменя... оф, как да го кажа по-ясно





Тема Re: Семейно правонови [re: LikeABird]  
Автор rayoflight (новак)
Публикувано18.04.14 15:46



Всъщност не познавам хората в клуба и нямам време да изследвам профили. Влизам от време на време и чета по малко. Реагирам принципно. Не мисля, че е простотия, а известна доза надменност. И може би забравено някъде възпитание.
По казуса ти предложих каквото мога просто защото видях една млада майка, която се притеснява за детето си. И знам хората колко различни лица могат да имат "за пред хората" и... пред близките. Или пред бившите близки в случая. Това е.

Джони Пенков: Преди имах проблеми с жена ми и се разделихме.
Сега имам проблеми със себе си. :))


Тема Re: Семейно правонови [re: LikeABird]  
Автор Siana_s (ентусиаст)
Публикувано18.04.14 15:46



Значи трябва да раждам задължително!





Тема Re: а ти не четешнови [re: LikeABird]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано18.04.14 15:48



Ми не става...прекрасно те разбирам. Човекът си е с правата и това си е.

Няма как да ги видоизмениш, след като има съдебен документкое -как:) Най-много да си навлечеш неприятности, ако той запретне ръкави за реванш...защото в случаят ти му препъваш правата.

Иди на адвокат и се консултирай...мани ни нас



Нервна ми се чиниш нещо...успокой се!



Тема Боже ..нови [re: LikeABird]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано18.04.14 16:14



.. божке. Детенцето е на 3 ? И искате си го менкате за по седмици ..

Тва верно е малоумно, и не само неговото, но ..

Той сам или с друга жена ще е на това море ? Това си е сериозна грижа и ангажимент.



Тема Re: С право ..нови [re: LikeABird]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано18.04.14 16:40



Въобще не е друга темата - ти го декларираш като малоумен и това ти е базов аргумент да не му даваш детето.

Ако е бил гореупоменатия кретен още когато сте се любили и целували, ти какви си ги вършила .. и защо сетне си позволила ти и съда, на малоумен да дадат права? Нещо куца ..

Ако се е сдобил с малоумието си, след раждането - оди набърже по службите и докажи, че е малоумен, кретен, негрижовен, че вреди с присъствието си на детето, че е само гостенин - не баща и .. му отнеми правата. Просто, ясно и по темата. Дали ще съумееш ..

А .. ако и двете 'ако' дет съм описал, което предполагам - не са реалната юридическа и на околните истина и са само твоя преценка, то тогас човека си е наред, и детето без проблем може да е с него. Което пак е по темата.

И тук да те питам - той само с детето ли ще ходи на това море ?



Тема Re: Семейно правонови [re: LikeABird]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано18.04.14 17:01



дала си повод - коментирам
като не искаш коментари, не пускай тема





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.