Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Йоуу, клубче :)  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано28.03.14 17:05



А добър Дан пролетно така..

Отдавна не съм ви навестявала, че от либов нема време... Мръсницата ,не ми дава време си отдъхна бе! А зема да си почина малко и току ме лашне пак в нечии обятия.

Дори зимата не ме пропусна.

Засега го карам на огън и бурни страсти, нема време човек да се успокои и задоми.



И все от манекен нагоре ... Къде ми ги праща съдбата, нинам. Падат ми като круши на главата както си седя.
Последния беше италиано, екстра качество...направо, чудим се как им насмогва на фенките си.

Нося се стремглаво по течението на страстите и ми харесва ужасно. Чувствам се млада и желана и хормоните са ми в горна граница. По-добре ми влияят и от най-скъпата козметика, а приятелите ми викат, че имам договор с дявола. А отговорът, разбира се е: в химията на любовта е трика.


_______________________

Та не било толко лошо да си вече 10та година разведен и да си изживяваш страстите докато бушуват, а като спрат да бушуват...идват нови на талази.

Life is beаutiful and life is love.

________________________

Сега малко side story: Една приятелка ми се пофали вчера, че е бременна. Аз разбира се я поздравих и разговора тръгна аз не искам ли второ. Аз и викам - че нещо не мога да намеря таткото, иначе що не ...
И нейният отговор беше следния - ми то моя татко ме ядосва, ама ще се търпим, кво да правим.

Тъжно.

Замислих се колко двойки са в положение на 'търпение' и докарват човечета на този свят 'търпейки се'

Искрено се радвам, че не съм в 'търпяща се' двойка, ами съм във огнени връзки 'колкото-толкова' А ако някоя прерасне в топла жерава, що не...ама сега съм много на върха на пламъка да мисля за огнище.

И мий гот!

Обичайте се!!

П.П. Бреей, от тоз фейсбук неам време едно постче да пусна тук...

Devil may cry...

Редактирано от milady7 на 28.03.14 17:08.



Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: milady7]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано28.03.14 17:22



много добре , ето това си е готин пост за е...то, за тези които си мислят че живеят, ама не търпейки се



айде готин уикенд от мен

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 28.03.14 17:23.



Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: dymo]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано28.03.14 17:49



Търпението било добродетел и в него била силата могъща... Ако някой някога му се налага да ме търпи, по добре да ме изита с шут през вратата. Ще съм му в пъти задължена. Никой никога не искам да ме ТЪРПИ.

Ми то хубавото е..е си е основата, базата така да се каже на всяка истинска лИбов



Нема либов без хубуу ... Без топла баница сутрин.

Мерси , красотна! И на теб!

Devil may cry...

Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: milady7]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.03.14 19:44



салата от коприва си направи
половин домат, зехтин, лимон
мачкаш с голи пръсти
другата половина на домата
ядеш полезно и не мислиш за мръсотийки
..........
аре ма!
земи се ожени най-накрай


стига бунила из клубове
ние батковците можем и неженени да ръчкаме



Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: Orcad]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано28.03.14 22:08



Да не съм луда



На 20 може и да ми е бил малкУ акъля, ама сега е друга хава...

А и кой шма 'търпи'

На гребена на вълната докат мога и тва е , без салата, но пък с мноу мърсотийки

Devil may cry...

Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: milady7]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.03.14 22:18



тцътцъ
значи





Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: milady7]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано28.03.14 23:10



Еееееее, когато говорех за красавци на времето, и то млади, ти взе, че ме изкритикува.
Същия този път съм го минала. Трае 10-20 годинии, после не ти е интересно. Затова, давай- твой ред е


После минаваш на по-горна степен. Универсалната любов.



Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: princesse_azur]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.03.14 23:21



какво това - универсална любов?
ти да не си се улезбила мари?
лесбия?
имаше по-сериозен изглед



Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: Orcad]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано29.03.14 00:18



Не, нищо подобно. Под универсална любов разбирай без ала-бала.



Мир със себе си, мир извън себе си.



Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: princesse_azur]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано29.03.14 00:59











Не точно принцесо, ама ... имаше една изцепка, признавам

мисля ,че я разказах преди време Сега гледам да не се отклонявам драстично от таргетната група.




А моят бивш със швейцарското бабе си напраиха 8 години заедно кат стой та гледай. А заедно бяхме 4 и то с големи драми и разделяници.

Понякога любовта колкото събира, толква и разделя. Множко идва. За единия или другия или и двамата. 8 години не е спрял да мисли за мен , както скоро ме информира, ама си е с нея и си му е добре.

Туйто.

Неща мир аз

Кат стана ептен бабуш, ще се науча да плета и да гледам внуци
Да правя компот от праскови и домашна лютеница и други такива уютни бабешки нещица, с които да грея душичките на информационните хлапетии.

Редактирано от milady7 на 29.03.14 01:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.