Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: *търпящи се* двойки и бебе-терапиятанови [re: copadevino]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано31.03.14 15:13



Свят шарен. Аз знам и за случай, в който мъж с дълъг стаж в изневерите и иначе стабилно уж семейство все пак се развежда, когато любовницата забременява. Разбира се, той си знае дали само това е била причината, но за третите лица поне така изглежда. Любовницата е чувствително по-млада от него и от жена му, за протокола.
А раждането на дете от жената, ако не друго, поне е убедило любовницата, че оня все още прави секс и с жена си.





Тема Re: *търпящи се* двойки и бебе-терапиятанови [re: MupaM]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано31.03.14 15:47



Аааа, да, вярно, подсети ме, имаше някакви тинтири-минтири - аз вече не правя секс с жена си. Освен да е било непорочно зачатие.





Тема Re: *търпящи се* двойки и бебе-терапиятанови [re: MupaM]  
Автор 0980980 (новак)
Публикувано31.03.14 16:28



А раждането на дете от жената, ако не друго, поне е убедило любовницата, че оня все още прави секс и с жена си.





Тема Re: *търпящи се* двойки и бебе-терапиятанови [re: dymo]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано31.03.14 17:00



Не са залъгвания или поне невинаги са залъгвания. Понякога просто ти е писано да обичаш някого. Може да е с коренно различно възпитание, морал, принципи и прочие, обаче той те кефи, а другите не. И се налага да търпиш, ако искаш да си с него, а ти искаш.

Иначе, най-хубавото е това, за което ти говориш. Преживяла съм го и знам, че това е пълното щастие, но се случва и друго. Та, просто исках да кажа, че скандалите невинаги са признак на липса на любов, въпреки че правят живота много труден. Но ти си права, че ако има деца, трябва човек да се жертва, за да ги отърве от погрешния модел.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: milady7]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано31.03.14 21:38



Oooo Шеметче...гепи





Тема Re: *търпящи се* двойки и бебе-терапиятанови [re: dymo]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано31.03.14 21:39



А ти Димо си станала един сериозен философ...една обрана, една сЮриозна, умерена...направо незнамкаквоти става





Тема Re: *търпящи се* двойки и бебе-терапиятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано01.04.14 00:37



разбирам те...пък и всеки е различен, всеки има своите представи, поносимост, компромис даже...най хубавото е когато има разбиране, трудно се постига, от опит го знам, но ...следва да се правят и онези малки компромиси без които е трудно, не големите компромиси, не, малките крачки... назад, като в тангото две назад , една напред и така....



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: copadevino]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано01.04.14 00:58



бая бабе си е, 60така гони


мерси, старая се



докато чакам мистър Правилния да се появи, поне забавата да е на макс с НЕправилните

Devil may cry...

Тема Re: Йоуу, клубче :)нови [re: Lira Emerald]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано01.04.14 00:59



ОооО Лир, мара кака



Devil may cry...

Тема Re: *търпящи се* двойки и бебе-терапиятанови [re: 0980980]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано01.04.14 01:01



2та вида секс немат нищо общо.



единия не пречи на другия за мъжОт, доколкот мий известно

Devil may cry...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.