Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.03.14 14:43



Пепел ти на устата!
Лузър!
Лузър, ама си пада по печалби от тотото явно. Щот се напъваш да изглеждаш като печалба от тото.


Я, земи са нАпрай на една принцеса нещастна, пък да видиш що принцове ще ти се изредят...да те спасяват.


WALL·E

Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано21.03.14 15:06



Не се напъвам - АЗ СЪМ печалбата от тотото.

А пък съм пробвала образ на принцеса нещастна. Държи ме два дни най-дълго. И като започнат едни поучения за живота, си връщам първообраза.
Не мога да трая тъпотии на безхаберници. Щото докато аз се правя на нещастна, трябва да търпя поученията на истински нещастници.



Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано21.03.14 15:28



който чака, ще дочака.
явно има нещо, което привлича лузърите към тебе.
или поне жигулитата (или както там се пише тва чудо в мн.ч.)




Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.03.14 17:02



Ха, ха!
Е, не мога да повярвам, че е възможно такава гад като тебе да има толкоз големи цици пък!



WALL·E

Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: 163226]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано21.03.14 18:04



Нормално е да привличам лузърите, защото се оправям с живота, ако не чудесно, то поне добре.
Както има златотърсачки, така има и ... търсачи.
Вижда, че може да се впие в теб и да си гледа кефа, прави го.

И тъй като аз съм твърде заета, за да мисля, кой ме цака и кой - не, докато се усетя и хоп в капана.





Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано21.03.14 18:05



Дааа, като ме гледа човек на външен вид, изобщо не може да предположи какво го чака.



Искаш актуална снимка на бомбите ми ли?



Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.03.14 18:09



Предпочитам актуално впечатление.



WALL·E

Тема Re: Бях проучила ценитенови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано21.03.14 18:15



Чувала съм, че трябва да остава и за въображението.





Тема Re: Среща с жиголонови [re: Lili Vihronrav]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано22.03.14 08:50



Простете ме за невежеството, но как се разбира, че някой сладур е жиголо? Той всъщност как си иска пари? Което ме навежда на мисълта: а една жена как си иска пари??

Това са напълно непознати за мен отношения, но явно са достатъчно разпространени и трябва да ги опознаем



Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Редактирано от White_Witch на 22.03.14 08:50.



Тема Re: Среща с жиголонови [re: White_Witch]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано22.03.14 11:43



По-добре е да не знаеш. По-точно - това са отговори на които трябва да те научи твоя любим съпруг. Поначало това е разговор между истински любящ баща и неговата 13-15 годишна принцеса.

Да си купуваш "плът и кръв" е много грубо морално престъпление. Затова засега, на този етап от твоя живот е по-добре да не знаеш отговора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.