Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Мога да си представянови [re: hubavka69-110043]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано26.03.14 17:24



В това отношение и мъжете са така - разбира се, че е различно усещането.


Просто едните го смятат за спорт, а другите - за "мъка", но и едните и другите го правят постоянно.

За мен критерия е по-друг. На колко жертви е готов човек в името на секса - в това отношение мисля, че мъжете водят с доста голяма преднина (т.е. по-силно се водят от онази си работа). Но това е просто, защото при жените секс се намира по-лесно.



Тема Re: Мога да си представянови [re: sladunka medunka]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано26.03.14 17:26



благодаря.

Май трябва да пусна един постинг с резултати



Тема Re: Мога да си представянови [re: dymo]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано26.03.14 17:27



Е, на нашите години ако не сме го разбрали това...



И при мъжете е така, но това е друго.



Тема Re: Мога да си представянови [re: K o m]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано26.03.14 17:32



Е, аз да не съм си изчерпала лимита?!?


Не бива ли още някоя любовчица да ме тресне все някога?



Тема Re: Мога да си представянови [re: Raf OFecin]  
Автор echr ()
Публикувано26.03.14 18:02



Абе природа било



Жените като се сексели, отделяли нещо си, което ги привързвало към ебекта и хоп! се влюбвали.

И това ако е честно!



Тема Re: Въх ..нови [re: Melany99]  
Автор echr ()
Публикувано26.03.14 18:10



И мен ме наскачат подозрения, че си права и че мъж не ми трябва. ВЕЧЕ.

В очакване на перфектния мъж ние самите се превърнахме в тия мъже



Не знам за теб, но по моя опит няма фрии ланч и няма кой да те третира като принцеса, без да очаква да бъде третиран като принц. Мъже, които по-малко се котират, са по-склонни да се раздават, ама ти такъв ли искаш? Аз не мога само заради едното третиране.



Тема Re: Мога да си представянови [re: K o m]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.03.14 18:59



Май и моите са пет. Само три осъществени.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Въх ..нови [re: Melany99]  
Автор echr ()
Публикувано26.03.14 19:03



И да ти кажа още нещо. Аз съм мъжка майка и знаеш ли колко време ще изтрая някоя "принцеса" да ми юрка детенцето?


Ето режим на нашата принцеса: ставане в зори, поднасяне закуска в леглото на чедото ми, после бърз валс из къщи с парцала, докато дЕтето ми закусва, после тичкане на работа да носи парички, щото маминото е свикнало само на хубаво...


Та тъй, някои татковци пропускат да кажат на щерките си, че таткото е един в живота, останалите мъже са партьори.



Тема Re: Среща с жиголонови [re: Lili Vihronrav]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.03.14 19:13



Аз пък имах "среща" с масажист. Ломи ломи масаж било туй и трябвало да съм била прочела в нета какво представлява, ама аз, видиш ли, не бях прочела, ами направо си гепих един ваучер, че беше само 11 лв. и ми се видя супер по време на годишно приключване. После прочетох, ама пак не ми заприлича на това, дето ми се предложи.

Сийбало мамата! Смея се, ама и аз не знам дали е смешно. Человекът масажист, след като ми намасажира (нагали) всичко, що можа да намасажира, ми каза, че имам много хубава кожа и ми предложи да ме погали и там, където до момента не беше смогнал, сещаш се къде. Какво им стана на тези мъже, бе?! Та, така. Сега вече знам, че ако много закъсам, там някъде има кой да си поиграе с мен срещу скромно заплащане. Гляк!
Не ме питайте защо изобщо легнах да ме масажира. Трябваше да се преодолея.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Среща с жиголонови [re: hubavka69-110043]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано26.03.14 19:33



Хахаха, ломи-ломи, викаш?


Тук тай-масажът е ломи-ломито, но само мъже съм чула да ходят... Много са назад, 'начи.

Ууу, това бил хавайски масаж, сега прочетох.
Хаваец ли те гали, бре?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.