Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: равносметканови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано12.02.14 18:53



задерж, на секунду
и другое в сумки
красивая
не очаквах, че си падаш по просташки руски
[url][http://www.youtube.com/watch?v=nUcatuRLLXs/url]
...........
бъди сигурна, че съм българин
служих с руские

различно е
прости меня
не в точ





Редактирано от Orcad на 12.02.14 19:01.



Тема Re: равносметканови [re: Orcad]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано12.02.14 18:56



Очаквай неочакваното
Падам си по болотные, немски маршове, хард рок и Роджър Уотърс

Вен ди золдатен дурх ди щат марширеееен...



Тема Re: равносметканови [re: K o m]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано12.02.14 18:57



Е Коме, казал си го заедно с мен .
Разбира се, че е така.



Тема Re: равносметканови [re: Monica123]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано12.02.14 18:57



Душко, ставаш смешна, тук говориш с хора, които са живели доста, по време на моя 25 годишен брак определено не бяха на мода детегледачките, здравословната храна си я готвехме и продължаваме да си я готвим сами, а домашните помощнички бяха пералнята и прахосмукачката.Някоя софийска номенклатура може и да е знаела какво е слугиня в къщи, но не и ние
Образованата и умна жена се омъжва за образован и умен мъж.
С това нещо като аксиома ли създаваш , защото образован и умен не е задължително да вървят едновременно, да не говорим, че колкото и да си умен и образован, никой не е застрахован от промяна в личните отношения с партньорите.



Тема Re: равносметканови [re: Lira Emerald]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано12.02.14 19:00



Не е така дарлинг.

Познавам много подобни двойки в Бг.

В България образованите хора имат доста добри доходи, а все още цените на услугите - детски градини, готова храна и т.н. са неприлично евтини.



Тема Re: равносметканови [re: Monica123]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.02.14 19:02



Малцинство са подобни двойки на фона на цялостната картина.
Дай Боже да стават повече:)



Тема Re: равносметканови [re: XXLMORE]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано12.02.14 19:04



С това нещо като аксиома ли създаваш , защото образован и умен не е задължително да вървят едновременно, да не говорим, че колкото и да си умен и образован, никой не е застрахован от промяна в личните отношения с партньорите.

Разбира се, че всяко правило има изключение, но повярвай ми аз също имам богати наблюдения през годите ( всключая социализма ) . Като цяло - това е истината.
Промяна винаги може да настъпи , но като цяло коренни промени в партньорите които да доведат до развод са може би под 5 %.



Тема Re: равносметканови [re: Lira Emerald]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано12.02.14 19:07



О да, ще стават.

Образованието в Бг има известа девълвация, но като контрапукт съм сигурна пък , че наистина добрите училища дават добро и конкорентно образование.
И тези които са добре образовани и интелигентни ще имат в голямата си част добри бракове.



Тема Re: равносметканови [re: Monica123]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано12.02.14 19:08



Да, определено има такива двойки - например - мъжът програмист пък жената шефка на банка.



Голяма част от образованите хора имат ниски заплати. Или роне не такива, които да им позволяват онези екстри



Тема Re: равносметканови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано12.02.14 19:15



кот?
ние, българете, е знаем как влизат в бой за нас, балгарете, обикновинени руснаци,
които не плащали данъци при техни си царе
бъди сигурна, че знам кво говоря
руснаци, не плащали данък, не са бандити,
влизат в бой за българе
......
истина изрекох
майната на турчулята
ше мрът турчулята от български меч
............

време ни трябва малко
дай млъквам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.