Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Благодарянови [re: chavdar4e]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано14.02.14 23:21



то ние скрихме една покривка за всеки случай, ама адаша я намери и си покрива зеленото магаре с нея, така че не става за масата



Тема Re: Благодарянови [re: XXLMORE]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано14.02.14 23:31



Хихихи, с моите покривки се играе на Батман, ама стара къща, колкото за Коледа и Великден все нещо изравям


И то само когато станат достатъчно разумни да не решат да събират цялата посуда в покривката, на дивана или под масата
Неведнъж са ме убеждавали, че не трябвало така, те, децата се учели на добри обноски с покривки и кристални чаши.. Сигурно нечии се учат.
Ма аз все си пазя кристалите за възраст, в която краката им стигат, като седнат, до пода



Тема Re: Благодарянови [re: XXLMORE]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано14.02.14 23:51



Само добро възпитание не ми позволява да кажа един лаф тука който е много циничен, но щеше да бъд еточно на място.....





Тема Re: Благодарянови [re: 2biri]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано14.02.14 23:54



Пак преекспонираш.......

Да, познавам хора на които НЕ им се дават пари за такива неща.За това съм казала или не им се дават пари.

Останалият ти коментар е тенденциозен и ми слага думи и значения които нито съм употрбявала нито съм мислила.



Тема Re: Благодарянови [re: XXLMORE]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано15.02.14 00:00



с един ритник по масата успя да обърне гювеча с основното ястие - боб и направи бобена бомба в къщи
Това си е за скрита камера....

Аз имам подобен случай когато детето в опититите ми да го нахраня с домашна здравословна спаначена супа ( която то не харесваше само с първият поглед - прекалено зелена) така подскочи и метна тази малка детска купичка, че по почти всички мебели имаше зелени мазни капчици......





Тема Re: Благодарянови [re: 2biri]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано15.02.14 00:02



Ако искаш да се намесваш по средата на разговор направи си труда да прочетеш всичко.
И без да преиначаваш.



Тема Re: Благодарянови [re: XXLMORE]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано15.02.14 00:13



Нали не си мислиш, че в моя град няма такива места

Точно защото съм убедена преди 2 дена и 40 поста казах само, че умните жени с кариера намират начин как да нахранят семейството си (като реплика на непоммня кой каза, че образованите жени с кариера имали проблем да се грижат за семейството си ).

И моите извинения, но наистина познаваш ли жени с кариера които работят до късно , пътуват постоянно в командировки , работят от вкъщи и т.н.?

Струва ми се, че наистина не си наясно.



Тема Re: Благодарянови [re: Monica123]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано15.02.14 00:18



казвай каквото искаш, трудно ще стреснеш някого с цинична приказка, а можеш да ползваш . . . , ако не искаш да си съвсем за бан.
Стига си се запъвала с това, кой и за какво има пари.Колкото и да имаш, си ги харчиш според приоритетите си.Тук предпочитаме да си дадем парите за по проста, но и по истинска храна, за по простички удоволствия, за бира и цацка на брега на морето, за дрешки които може и да не са много модерни, ама са от естествени материи, то аз други и не мога да допра до кожата си.Предпочитам европейските къщи с тухлени стени пред по -големите барачен тип американски къщи., варова мазилка по стените вместо гипсокартон, имаме много трески за дялане, но кой ли ги няма.Защо мислиш са пълни хотелите на Слънчев бряг например, просто защото тук става голям купон, колкото и да не се харесва на по-изтънчените





Тема Re: Благодарянови [re: XXLMORE]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.02.14 00:23



Някак отстрани ми се струва, че вие с Моника говорите за едно и също, но не се слушате и не се разбирате, честно.

Използвате различни думи, но смисълът дълбоко в тях е същият.



Тема Re: Благодарянови [re: Monica123]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано15.02.14 00:28



И моите извинения, но наистина познаваш ли жени с кариера които работят до късно , пътуват постоянно в командировки , работят от вкъщи и т.н.?

Познавам достатъчно широк кръг от хора, работата ми винаги е била свърчана с най-различни хора, и жени и мъже с кариера и без, с пари и без пари, образовани и не толкова образовани.Все пак да подчертая, че не знам ти какво точно разбираш под кариера- ако това е да си министър, не, министри не познавам.Все пак ако говориш за нормални образовани жени, работещи успешно по специалността си и печелещи добри пари като за БГ -това си е съвсем обичайно нещо.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.