Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: равносметканови [re: copadevino]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано14.02.14 14:48



Даааа....
Аз започнах да си мисля, че дори и едни и същи марки автомобили да сме, някои са си стояли в гаража, а други са работили като таксита на две 12-часови смени.

И аз съм от вторите.

Остава ми успокоението, че при живите организми не е баш тъй. Защото движението е живот.



Тема Re: равносметканови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано14.02.14 14:57



Съгласна съм, че ти си по-актуална, но ето я и статистиката за социалното положение през 2011:

, като си има впредвид и фактът, че през същата тази година, според същата статистика: жените са 51.3%, а мъжете 48.7%.

На който му трябва да си пресметне тенденциите.



Тема Re: равносметканови [re: Lili Vihronrav]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано14.02.14 15:10



Странно е, ние празнувахме наскоро 40 години от завършването...
Малко са неразвежданите нито веднъж...
От малкото момчета, дето бяха, двама са неразвеждани, двама починаха вече, останалите не е ясно по колко пъти са се женили, какви признати и непризнати деца имат и т.н.
От момичетата също вече имаме покойници, три неразвеждани, от които едната е вдовица - останалите сме мале-мале...


Реално никой не се наема да каже с колко стотин килограма сме си увеличили общото живо тегло /дамите/, но това е факт - има три непроменени почти откъм кг, останалите сме си разпределили равномерно средно по 20 отгоре... Повечето вече си имат внуци - аз изоставам, уви...
Обаче не се възприемаме хич като лелки и чичковци, гледаме се един-друг с очите на хлапетата, които сме били и, странно, думите, с които сме си говорили навремето като младежи, сами се пъхат в устата ни... То май и на акъл си останахме на по 17-18... Или поне като се съберем сме така. Много се обичаме все още, много сме си близки по един особено мил начин, много си обичаме и гимназията и до днес. Всъщност тази година стават 43 години от завършването ни...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: равносметканови [re: anbra]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано14.02.14 15:15



Евала, Анбра!!!
Ти си завършвала училище, когато аз съм се родила.

Пожелавам ти да си все така жизнена и млада на вид и на дух!!!



Килограмите в повече на дамите са от очилата.



Тема Re: равносметканови [re: WitchSmile]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано14.02.14 15:21



Да, 71...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: равносметканови [re: Lili Vihronrav]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.02.14 15:58



Не мисля, че работата така съсипва, аз също доста работя. По-скоро разни тежки несгоди, драми в личния живот... знам ли на кой какво му е на душицата. Всъщност на тези от моя клас знам житиетата и битиетата, на останалите от випуска не.



Тема Re: Образована и умна?нови [re: Monica123]  
Автор Ryan ()
Публикувано14.02.14 16:28



Привет и днес!

Не, не съм отделил време и мисъл, за да те опровергая, това е лесно, макар и неприятно.

Но днес наистина ме накара да се замисля -
"В думите ти прозира нещо като лична обида, дано не съм права."
Какво ли точно съм изпитал... Сякаш долу-горе равно се разпределя между:

1. Негодувание, което изпитвам, виждайки някой да нахълтва в травматологията и да закача временно пребиваващите там пациенти с "абе хора, що не гледате къде вървите, е как може да се спъвате, пък вижте ме колко хубаво подскачам, играейки си на дама и освен това не знаете, откъде да си купите дъвки!".

2. Удивление от толкова голямата разлика между демонстрирана самооценка и видима реалност.

Държейки на обективността - разликата днес определено намаля. Дръж нивото и... моля те осмисли метафорите в т. 1.



Тема Re: равносметканови [re: lskam kirilitza]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано14.02.14 17:34



Съглсна.



Тема Re: Образована и умна?нови [re: echr]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано14.02.14 17:38



Дарлинг, като ти е кафа - недей да четеш.

Апропо - хората са еднакви по всички точки на света.



Тема Re: Образована и умна?нови [re: Ryan]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано14.02.14 17:55



демонстрирана самооценка - защо смяташ, че мнението ми се базира само и единствено на моя личен опит ????????
Грешка ! И то сериозна логическа грешка.

Съжалявам, ако наистина съм засегнала някой.
Просто споделям житейските си наблюдения върху доста двойки.
Наистина латино сериалите понякога са твърде бледи сравнени с някой реални житейски ситуаци.
И все пак, когато хората мислят в едната посока нещата са доста по-лесни.

Темата се разводни. Спирам до тук.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.