Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Всъщност ..нови [re: anbra]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано03.02.14 20:44



Закачай се бе

и тенденциозно да е. С теб винаги ми е било драго да се драчим възпитано. Та тъй, да не занимавам аудиторията с клюкини.

С тезата си дефакто подкрепяш така съществуващата система, въпреки нейните недостатъци: 'Правят се анкети сред ученици и студенти дали преподавателят не е време да бъде заменен от компютър и дали обикновеното "контактно" обучение не е вече отживелица. Засега, много твърдо, отговорът е отрицателен.' .. оказва се не само аз и ти мислим така.

По-добра просто не е измислена, ако и да не пасва на ученици със специфични образователни потребности, което обаче, както не веднаж бе подчертано, не е проблем на системата, а на съответното дете и родителите му. Нека си носят отговорностите ..

Впрочем, и последно, за да не се занимаваме повече с празнословене по ясни казуси, ще си призная една единствена моя намеса относно сина ми - пред негов даскал.

Математичката в малките класове му бе писала 6, което за него не бе никакво изключение, но .. у дома ние три дни се опитвахме да пресметнем обема на един аквариум за рибки. Закучих се той да го сметне, прочете как, научи как и да ми даде резултата. Три дни ?!? А има отличен по математика.

Тогас, за пръв и последен път иззех функциите на майка му и цъфнах на родителска среща. Изчаках търпеливо лигавите отчети на всички учители и възклицанията на загрижени мами и на съответната даскалица зададох един единствен въпрос: Как ?! Госпожо сина ми има 6 при вас, при положение че не може да сметне един обем ? Вие научили ли сте го ?

Няма нужда да казвам потреса си от отговора и: Ми .. щом не го знае, да зема да му намяля оценката. Шах.
Наредих я аз съответно - таз оценка кой му я е писал, тя ли аз ли .. и дали точно оценката му е проблема или факта, че не го е научила и че не се е справила с работата си. И като как решението на задачата за аквариума ще бъде решена, като тя му намали оценката .. е такива.

Както и да е .. учителката се бе разревала, потърсила защита от 'нападките' ми при директор и звънила на съпругата ми да се оправдава, мен повече на родителка среща не ме допуснаха но сина ми, тогава разбра някой важни неща: че учителите също могат да са грешни и са хора, че оценките не са най-важни, че отговорността да знае е И негова и няма общо с успеха му. Разбра, че трябва да си носи отговорностите ..

Ми .. тва е .. и си ги носи. Аз казах !!!



Тема Re: Всъщност ..нови [re: borecom]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано03.02.14 20:52



Правя си една статистика. Трябва да раждате по-рано бе. Вече сте изкукали... тотално





Тема Нямаш теза бе, мрънкалникнови [re: galab12-187360]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано03.02.14 20:56



Въпреки че вече не виждам смисъл, ще опитам пак, последно:

За или против униформите си ?

А за другото ме вкраваш в казус, който не е предмет на темата, нито на системата .. а специфичен личностен проблем. Според мен.

Ако го играеш на 'искрено и лично' .. е друга тема. Мога и там да ти поиграя, но .. не щЪ.





Тема Re: Нямаш теза бе, мрънкалникнови [re: borecom]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано03.02.14 21:10



Мадамата я свалиха от ефир, нали знаеш

но я свалиха и от друго ... само инфо де



Тема Re: Всъщност ..нови [re: Siana_s]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано03.02.14 21:10



Ква статистика бе Гадже? За ражданията или за изкукването ..

Аде, щи съдействам, белки успееш - и двете отдавна съм ги свършил. Син ми е студент, а аз в криза на средната възраст.



Достатъчно рано ли съм се справил ? А ти ?



Тема Re: Всъщност ..нови [re: borecom]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано03.02.14 21:14



И аз да и се чудя що се пъхаш в теми за 5 клас. Вместо да заведеш жена си някъде и да си гледаш ... пространството



Тема Гледам ти се чатканови [re: Siana_s]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано03.02.14 21:19





Аде с теб тема няма, тва е ясно но .. земи поне се разбери с тебе си, къде ти се чатка ? Направи ме разноглед .. ха тук, ха там .. последно ?



Тема Всъщност ..нови [re: Siana_s]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано03.02.14 21:22



.. пъхам се и в .. трите, с теб още в едно - четири. Няма вместо, има само И .. и още, и тук и там .. мдам.

За къф ме земаш ?

Редактирано от borecom на 03.02.14 21:26.



Тема Re: Гледам ти се чатканови [re: borecom]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано03.02.14 21:23



Последно, за униформите нещоси. Тва нужно ли е



Да ти кажа зависи от материите



Тема Re: Всъщност ..нови [re: Siana_s]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.02.14 21:23



... то и аз се чудя какво правят в теми за 5-ти клас, при положение, че скоро може да се наложи да пишат за кофти условията в детските ясли и за студените и недружелюбни мед. сестри...



...къде го чукаш, къде се пука...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.