Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Френд ..нови [re: Vtasahme q]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 22:01



Какви снимки и данни визираш...ай стига бре, само за тия снимки и данни говорите...къде са?

Ако визираш фейса...има...там всеки си пуска, абе къФ ви е проблема бре...баси изтрещелници сте , честно:))



Със съпругът сме на едно мнение, /той има и педагогичен профил и не е бос в тия неща:)/, знаем нещата, много кефите с подскоците обаче:)

И в училището знаят нещата и проблемите си и всичко е точно...с майката на онова дете няма как да се говори, защото тя е неоткриваема и за учителите...някаква баба се мъдри да казвала, като я търсели по телефона: "Майка му я нЕма"

Въобще чуваш ли се какво говориш...онова дете е пред изключване, е днес ми го казаха, но това не е моя работа да го мисля и споделям.

Щерчо си е у нас и си е ок...вече весел и доволен, особено като разбра, че минава на друг план на обучение. Днес си учи по математика и история , все пак да не изпуска съвсем. Другата седмица ще видим като как ще е плана за срока. Нищо трагично няма:)...този срок ще е така, защото просто няма друг начин. За 6 клас ще видим:)

Ма що толкУз ми скачате бря, ми гледайте си правилно децата,...ама май настъпвам бая хора по нещо си там с по-съвременни начини за реагиране и адекватност и сакън други деца да не разберат, че има и такива родители...няма да си пресирам детето за нищо.

У нас цари семейна любов, уважение и разбирателство, подкрепа, свобода и радост от живота:)...при другите не знам как е, не ме и интересува.

Подлога в даскало на никой не ставаме! Това е! Гледаме само нас си!

Всъщност не можеш да си представиш колко си е наред и точно всичко.
Спокойни сме, решение има...детето не е извън с-мата, ще си учи...но на спокойствие и с лично обръщане н авнимание от учителите -представяш ли си ?
По-хубаво от това здраве му кажи:)))...дори ще се чувства привилигерована...еее, то сега и на други ще им се прииска така, ама да си го извоюват...не мога да ги мисля



Тема Re: Френд ..нови [re: Lira Emerald]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано07.02.14 22:13



Аз във фейса не те познавам, Марина съм виждала тук и в 40-50. Много къса памет.
При следващите поснати снимки от евтиното ви летуване, нова година на летището, уикенда сред природата, ще поискам бан за изнасяне на лична информация - нищо, че е собствената ти.

Не ми се пръй на веселячка, щото от сърце ти кръв капе, като виждаш какво преживява детето ти, а се погледни отстрани. Тука ако искаш декларирай, че си на Бахамите със сламка - позволявам ти, даже ще ти повярвам, но сама със себе си не седи в лъжи. Всеки родител се радва когато малкото му е обичан човек, туй е най-ценното, което можем да им оставим - да творят обич и да получават такава. Ако не ти дреме, че е Маугли, продължавай така, но не забравяй, че не си вечна и живота трябва да продължи топло и след теб.
Както и да е...

Благодаря за участието.



Тема Re: Френд ..нови [re: Vtasahme q]  
Автор Siana_s (член)
Публикувано07.02.14 22:19



Аз пък я познавам лично и ще ти кажа, че говориш глупости
Anbra, затвори темата...



Тема Втасалке ..нови [re: Vtasahme q]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано07.02.14 22:19



Не знам, какво да кажа или напиша повече.

Освен, че с тез коментари за детенцето, требе да се спре, аз лично отдавна спрях .. след публикуването на писмата му.

Относно другите ти коментари, навярно случайно втъркани в пост към мен - не съм оптимист. Не вярвам в чудеса, а ти, очевидно вярваш.



Тема Re: Френд ..нови [re: Siana_s]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано07.02.14 22:22



Данайо, ти себе си не познаваш, камо ли някой друг.
Да не помислиш, че те взимам на сериозно и да ми се разговориш.



Тема Re: Втасалке ..нови [re: borecom]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано07.02.14 22:24



Аз вярвам в чудеса!:-)
А към теб, щото си ми близък и говорим на един език:-)



Тема Re: притеснявам се за теб...:(нови [re: Vtasahme q]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 22:24



Ти у ред ли си?



Каква кръв да ми капе от сърцето бре в момента, жена...ми ние постигнахме това, към което се стремяхме:))

И какво като съм постнала снимки в дира?...семейство, което се е снимало...ако това те дразни, сори, нямам вина:))...Мацо, нещо си изнервена ми се струва, седни, почини, поеми въздух...не знам, йога там, дишане:))

И какво ми благодариш за участието-аз ти благодаря, нали се изказваш по мой казус...хаха:))...ти нещо съвсем се обърка
Чакай, че се запритеснявах сега за теб

Между другото наистина много благодаря за написаното, точно в такъв момент знам колко правилно постъпваме!



Тема Re: Френд ..нови [re: Vtasahme q]  
Автор Siana_s (член)
Публикувано07.02.14 22:26



Уважавам мнението на всеки луд. Това е



Тема Re: притеснявам се за теб...:(нови [re: Lira Emerald]  
Автор Siana_s (член)
Публикувано07.02.14 22:28



Нали





Тема Re: притеснявам се за теб...:(нови [re: Siana_s]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 22:30



Без думи...млъквам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.