Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Pink]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано07.02.14 20:08



И накъде върви?



Тема Re: е де:)нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 20:08



Айде сега па ти...защо край?:))...еййй завидя, че интерес някакъв и айде край



Редактирано от Lira Emerald на 07.02.14 20:09.



Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Raf OFecin]  
Автор Pink (<>)
Публикувано07.02.14 20:16



О, имах предвид какво се случва наоколо, не дали върви на лошо или добро.

За мен е без значение на къде върви.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Pink]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано07.02.14 20:33



Наоколо хората си казват мненията. Хора разни, мнения разни. Ей на, виж твоето!


Обаче е добре, че не ти пука за никого и е без значение накъде върви. От чист опознавателен интерес се чудя, колко тома щеше да изпишеш, ако ти пукаше...

Груб си, човеко, а смяташ, че си специален. Не си. Държиш се точно като Лира, преди години.
Няма как, налага се да приемеш мисълта, че има хора, на които им пука за маса неща, които за теб са незначителни. Свят голям и шарен. Има място за всички.



Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Raf OFecin]  
Автор Pink (<>)
Публикувано07.02.14 20:43



О, мнението ми е 3-4 параграфа, като синтез на всичко, което съм прочел по темата. Няколко теми и случки са все пак. Не вярваш, че мога да си изкажа мнението в вдин ред нали. Нещо като: "Давай Лира, с тебе съм".

Ти очакваш в живота да срещаш само хора, дето да те аплодират ли?

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Raf OFecin]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 20:44



Eeee, Lira преди години беше баш в критическата...ся мЪ поотпущи хормона и загубих част от чаровността си





Тема Френд ..нови [re: Pink]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано07.02.14 20:49



.. тези констатации относно детенцето, не помагат с нищо. Ако искаш да речеш нещо на майка му е друга тема, но така поднесено не решават проблеми, а просто ги съобщават. Отделен е въпроса, дали се решават в тоз клуб ..

Да ме пази Господ, аз съм последен дет съм влюбен в Лира, но тук се налага да вникнем и /ако може с нещо/ да се даде съвет и мнение. А проблем те .. очевидно е - имат. И то огромен. И ментален и социален и възпитателен и .. най-малкия според мен е учебния.

С две думи: мнението ми е, че тази тема, така поднесена вече се изроди и вреди. На детето. Спри се ..



Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Pink]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано07.02.14 20:51



Ех, че ме развесели с тези 3, 4 параграфа. Нищо, твоите са с леко наднормено тегло.


Сега... как да ти отговоря на другите въпроси като нямат никаква логическа връзка с реплика като "Свят голям и шарен. Има място за всички."?



Тема Re: Френд ..нови [re: borecom]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано07.02.14 21:38



Що, бе Боре, да се изроди?
Освен, че човека коментира физическите данни на детето, което е недопустимо, но не и неочаквано, след като собствената му майка щедро предоставя материал, кое от написаното не ти се видя вярно и правилно?
За ко беше пусната темата? Да отпусне винтила Лира, след поредния сблъсък с действителността. Тва сещаш ли се, че е модел на поведение, който прилага и спрямо детето. Боднало я, реагира рязко, спонтанно и необмислено, щото тя винаги иска да е отгоре на всичко и секи да се съобразява с нея и хич не и дреме на хурката, че това рефлектира върху малката. Ако тя е на сто години и е обръгнала до мазол понякога, това е малко създание, с и без това изтъняла психика. Кой ше го възмезди за тъпотиите на майка му? Наместо да си натисне задника и да си удуши Егото, за да помогне на детето да изплува, ми тръгнала теории да развива как нямало да се съобразява. Да не се съобразява, ама е на 50, а то е на 11, ше влачи и нейния товар на сичкото отгоре. И туй от човек, който се спуква да дава акъли на всички.
Глей ся елементарен пример за тъпотия : малкото е кълбо от нерви, а тя му дава великия избор дали да остане на училище, или да стои дома, без да си направи труда да провери нормативния регламент, за да се случи. А хем я питаха дали знае как да стане - оная пак силна - йок има начин! Еее?! Добре, че директора е некакъв напредничев, че търси измушек, ако беше останало на нея, трябваше в понеделник детето да се усети като животно на заколение. Как не и стига на пипката ко прави, бе? Тоз мъж до нея не я ли вижда, че е дала фира отсякъде? Що не и даде едни куки и да и забрани да си запълва времето с малката?
Момиченцето е арабийка, но майка му не струва. Ше се фали на сяка трета крачка с голямата си дъщеря... ми ясно е, че ше е ОК, нали не е гледана от нея? Поне едно не е осакатила, ебаси.
Бе няма да я галите, тва очвек осакатява, бе, не му помага. Не е права, макар да иска да се случи най-доброто, щото поне в туй отношение спор няма-като тигър си защитава малкото, но бърка.
Лиро, хващаш лидера в класа, онова момиче, което прави най-големи поразии на Марина и работиш с него. Ше говориш с майката, ше станеш мека, ше искаш съдействие, кото трябва ше направиш - ти знаеш как се борави с хора, и като огънеш него, ше осигуриш комфорт на твоето. Един път обърне ли се лидера и другите ще я приемат. До там си я докарала с тъпотията си, да ти викат кучка и нам кво си съучениците. Смятай как изглеждаш в техните очи, а от там и хлапето.
Длъжна си да използваш всякакви начини, за да го реабилитираш. Ти си майка, тука лична гордост няма. И да не ти е по угодата, ше поемеш удара без да разбере Марина. Тя е пиленце още, бе, как и струпваш такива тежести на гърба-да реагира като голям човек?!?!

Мама му стара, ако ти е останал малко здрав разум, ше ме прочетеш правилно и нема ми лицемериш да благодариш, а ше се освестиш.

Върнах се да добавя да спреш да вееш проблемите на най-милото си, а също и снимките и данните му. Ебаси инстинкта за съхранение. Ти реални приятели и близки нямаш ли, да споделиш с тях, че да ти олекне, или освен че намираш гостите си само от тук и кахърите си решаваш онлайн?



Редактирано от Vtasahme q на 07.02.14 21:46.



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: Refurbished]  
Автор Siana_s (член)
Публикувано07.02.14 22:01



Anbra, затвори темата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.