Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: апропо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 18:55



Имаш ли деца?



Учител ли си по професия?



Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Pink (<>)
Публикувано07.02.14 18:57



Ти не разбираш нещо очевидно:

На мен ми е все тая как "действаТЕ". Намекът за сексуалния ми живот обаче е явно доказателство, че мнението не "ВИ" е харесало.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Pink]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 19:00



Ами напрегнат си виждам:))...



Спокойно, не съм от вчера по клуба..харесало, не харесало...просто е графа-нечие мнение
Уважавам всякое мнение...ама като видя напрегнато мнение, се радвам, ако и облекчението е било мощно

Благодаря още веднъж за мнението



Редактирано от Lira Emerald на 07.02.14 19:01.



Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Pink (<>)
Публикувано07.02.14 19:05



Наистина, интересно по какво съдиш, че съм напрегнат? Може би по това, че не използвам 10-20 глупави смайла не на място?

Бтв, сериозно ли мислиш, че за нормален мъж на който IQ-то не е между кашкавала и сиренето ще бъде достатъчно дъщеря ти да е руса и с маникюр?

Пак странно изказване, мисля.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Pink]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 19:08



Не ми се спори-отчете мнение, уважавам.
Писала съм, че отговора ми към Бирите е само за тези, на които им е интересен казуса. Самата тя ме помоли.

Не се мъчи с безинтересни неща


Хайде-със здраве и берекет...както се казва



Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Pink (<>)
Публикувано07.02.14 19:11



Това се искаше още от самото начало. Нека сме дотук с диалога помежду си.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Pink]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 19:14



Ами ти ме подкачаш...не съм ти писала аз





Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Pink (<>)
Публикувано07.02.14 19:22



Е, добре де, това е тема във форум. Публичен. Както каза самата ти, за хора на които им е интересна темата. На мен ми е интересна темата. Не съм загрижен за детето ти. То и другите не са, ама се правят на мноу готини. Просто да речем ми е интересно на къде върви света.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Pink]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.02.14 19:48



Е, накъде върви света...върви си:)) Какво се стягаш толкова?;)

Да ти кажа и аз винаги съм била освободена от физическо в даскалото, под крилцето на мама даскалка чак до 12 клас, винаги съм била по пътя на най-малкото съпротивление и недаване на зор...и считам, че това много ме съхрани



Всеки си избира според мен по по-трудният път на доказването, усилията, понякога преко-сили или по заобиколния ще минава. Аз винаги съм избирала втория...иначе много напрежение някак си:)

На 50 гледаш ми акъла...а и руса по природа...никакво обременено мислене кой какво ще си помисли, важното е, че това мое мислене-безмислене работи в моите посоки и в практичен аспект и съм доволна.
Оплаквания нямам...мъжете са ясни...отдавна..нямат оплаквания от мен:)

Та, радвам се, че ти е интересн атемата:)...забавлявай се.
Докато други скачат-кака действа

И въобще дали някой ще бъде продавачка в супера...или научна работничка за децата ми не трябва да има никакво значение-важното е да се забавлява и да върши отговорно работата си:) Иначе колкото могат -толкова!
Аз поощрявам и мързела и кръшкането! Поощрявам и ученето-ако го влече...абе за всеки има място под слънцето!

Така съм го казвала и на 28 годишната си щерка, която както ми знаеше мнението така сега стигна да кара магистратура и си прави сметките и за докторантура...съзнанието и е било винаги много свободно и нерепресирано от родителите.

Аз пък да ти кажа като малка мечтаех да съм продавачка в ЦУМ, да имам хубава прическа, пръстени на всички пръсти по ръцете като тях, а гривните да ми дрънкат кефарско:)
За после няма да ти разказвам какво стана...

Редактирано от Lira Emerald на 07.02.14 19:50.



Тема Re: не мой сЪ мОри с темата бре:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано07.02.14 20:00



Край на темата ми.

Пусни си нова.



Децата не помнят това, на което ги учиш. Те помнят това, което си.

Джим Хенсън


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.