Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: My Father's Eyesнови [re: tyrsiistina-110372]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.02.14 23:32



Обезателно снимай и покажи твоята бележка...това е интересно...малко ми куца работата с деца и ми е интересно като какво става от първа ръка в някакви такива странни ситуации:)

п.с. Иначе моята гледам я е написала като доктор с 30 годишна практика-нечетливо

....но беше много притеснена и за първи път се осмели да опише много бързо, явно да и се махне от главата черно на бяло какво и е. После само ми я даде и отмина и се правеше, все едно, че нищо не е писала...аз и нищо не казах.

Сетих се за тоя подход и не съжалих, че и го предложих. Оказа се, за нея работи и веднага го прие и и пасна. Хора, които не обичат да се обясняват гласно и се притесняват явно май така освобождават по-добре -кратко и ясно, на лист хартия. На мен не ми е било присъщо...та се радвах, че хванах метода.



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: sladunka medunka]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.02.14 23:38



Благодаря...никой не искам д атоваря с тия неща...аз си пиша, но само защото все едно си говоря сама да излиза размисъл некЪФ:))...не очаквам решение от никъде и не искам никой тук да се тревожи и ядосва...решението, то ще си дойде само.

Ако знаеш как обичам кафето и цигарките пред училищните тегоби и хахотии...идея си нямаш



Лека нощ:))



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: Lira Emerald]  
Автор tyrsiistina-110372 (познат)
Публикувано05.02.14 23:49



не, не искам да те стряскам, но диването, т.е. малкият беше изключен във втори срок на последната година. И точно тази директорка - последната, беше най- въздействаща.И е във вашия околовръст.

Редактирано от tyrsiistina-110372 на 05.02.14 23:50.



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: tyrsiistina-110372]  
Автор tyrsiistina-110372 (познат)
Публикувано05.02.14 23:52



20-сет и не знам кое - Княжево. Супер училище!



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано06.02.14 00:18



Лир, прочела съм ти мнението защо искаш Марина да е в това училище.

Направи си труда и проучи други училища. Не може да няма училище по изкуства или с изучаване на английски, където ситуацията да е много по-различна. Дори да има изпит за прием, ще намериш начин да и помогнеш на Марина да се подготви.

След като има алтернативи, след нервната криза, разкривения почерк и многоточието как ще върнеш детето в това училище.

Ново училище ще е ново начало, все едно колко се пътува до него.

Мисля, че ще решиш за следващата година, че за детето е добре да се върне в училище.



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: Lira Emerald]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано06.02.14 00:28



... Ако знаеш как обичам кафето и цигарките пред училищните тегоби и хахотии...идея си нямаш

абе, имам идея аз , но за жалост, не пуша вече, от 07.09.2013...

и кафе не пия даже, но ми се е припило тез дни... и ще си врътна утре едно със соево мляко докъде я докарахме, божкей, соево мляко...по голям упадък от здравословния начин на живот няма

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: My Father's Eyesнови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.02.14 00:45



Тръгнах да лягам, зачетох се по фейса и се разсъних:))

Вещи...чак след 7 клас са училищата с приеми:))...изкуства-приложни, езици и т.н.

Ново училище ще е ново начало, все едно колко се пътува до него.

Уважавам това дето си написала, ще видиш колко е неприложимо като ти поотраснат децата:))...има едно неписано правило-"Най-хубавото училище е най-близкото училище"...за малчовците говоря

...теърва ще се уверяваш в това:)
Сега-ако тръгваш на работа с деца и кола и ги разхвърляш по едно и също време-бива...ама ако таткото излиза в 6,30 за работа...как да стане, като тя почва в 8?

Нашата не е за пътуване още сама на по-голями разстояния...ставането рано сутрин ни е АД:))...става в 7 а аз ходя като империалист след нея и -"хайде, хайде...побързай, закъсняваш", представям си всеки ден, ако трябва да става в 6:))...разсеяна е, заплесва се, там където има за пресичане много още не е за нея, превозни средства, хора, шашка се, блъсканица абе абсурден вариант...не ми се обяснява:))...не става, не е нашият вариант:)...а аз не мога да я водя, защото има дни, когато не съм на тоя свят:))...критическата знаеш

Въобще от теоретична гледна точка съветите са ти прекрасни за млад и пъргав и разполагащ с време родител. Като пораснат твоите ще видиш и доста от практическото им приложение или НЕприложение:)

Казвала съм, а и не само аз-градината е най-малкият проблем, цял ден са там, ти свободна...после с училището става напечено-изпращай, посрещай, учи с тях, проблеми...абе мана-мана е

Не мог ада мисля за следващата година...гледам в момента ден за ден -тази година:))

Вещиии...ама много си пъргава да се товариш с размисли и да се свърши това и онова, усещам настроението ти по темата...хем се стресн анякак си, хем искаш да си принципна...хем и се товариш да ми пишеш.

Ситуейшъна е "система хризантема"-отвсякъде...но ще се справим, не знам как още, но усещам...ще се справим интересно



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано06.02.14 01:15



Само провери училищата. За да си вземаш информирани решения.



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано06.02.14 01:31



Считам се за абсолютна късметлийка и щастливка след като говорих с майката на две дечица - породени, които са приети в различни детски градини. Ако имаш сили си го представи сега в зимния период какво и е да търчи между двете градини и все влачи поне едно хлапе.



Тема Re: My Father's Eyesнови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.02.14 01:45



Аз училищата наоколо ни ги знам, ходила съм-36-то - имат 6 паралелки 5 клас

-лудница...там са много взискателни, едно съседче отиде там и майка му реве само от домашни и подготовки, не е за нас:))), 51-во-там Ъпсурд- некви специални, експериментални, а и там учат 2 врагини от градинката, дето много са хай и умни и сложиха очила в трети клас още-чудя им се на тия деца-то учене-то езици-то нещо спортуват уж, някакви други неща, ходят само все заети, заболи нос забързано...кога почиват, кога се кефят, напрегнати деца изглеждат, как няма да са нервни-ТАМ не става:)) ТЦ!

Знам си аз...ще се премъчим :)

Абе не съм привърженик на претоварването с учене и родителските амбиции и форсиране на децата, конкуренции, надцакване и пр.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.