Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Туй нишан ли ще дойде?нови  
Автор echr ()
Публикувано25.01.14 11:40



Я да сондирам мнение тука с гърмяните зайци



Значи праща ми един колега вчера от изневиделица майл с инфо, която лично ме интересува. Сега, аз го бях питала за тия работи преди, ама мина време оттогава. Той нито е длъжен да ме информира чак пък толкоз, нито ми е от близкото обкръжение.

Аз съм го забелязала тоя, че ме бройка по коридорите, обаче квотуй? Не е предприемал никакви конкретни стъпки. Почти нищо не знам иначе за него и няма и кой да питам. Ние сме много голяма фирма и той бачка на друг етаж, друга дирекция и пр.

Преди някое време бях ходила да го питам работи (той бачка човешки ресурси) и оттогава да сме разменили някой мейл и още някой случаен разговор. Той беше много официален отначало и аз бях тая, дето скъси дистанцията, в смисъл, говорех му човешки, на малко име и пр.

И се чудя сега, туй покана за танц ли ще дойде? Трябва ли да отиграем топката?

Аз я отиграх вече де, казах, че ще разгледам инфото и ако имам въпроси ще му се обадя другата седмица. Ся, ако беше наше момче, лесно, ама е чужденец и не им знам кодовете да им се и на...

Та ся кво? Да се запася с въпроси за на кафе другата седмица ли? Даже не го знам разведен ли е, да му се невиди и чужбината!



Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: echr]  
Автор юрата ()
Публикувано25.01.14 12:07



остави за малко разсъжденията и кажи - Харесва ли ти?





Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: echr]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.14 12:09



... отговори му на е-маил-а... а ако имаш наистина въпроси касаещи съдържанието на е-маила, от особена важност може и да му ги зададеш телефонно или лично... нищо лично няма в един е-маил... отговаря ти късно, защото не го е счел за важно... а ако те кани на танц ще разбереш, не фантазирай...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: юрата]  
Автор echr ()
Публикувано25.01.14 12:14



Ти па ся

. Де да знам, не го познавам, не го знам що за човек е. Не е красавец, ама мен ми е кафа от красавци, тъй че не ми е критерий.

В контекста на последните теми тука, ако разсъждавам като патила и умна жена на средна възраст, много добра партия е - финансово и като социално положение . И ако е добър и свестен мъж (и не стиснат!) какво трябва повече?



Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: sladunka medunka]  
Автор echr ()
Публикувано25.01.14 12:19



Тц, не ми отговаря на никакъв мейл. Просто изведнъж се е сетил. А инфото в мейла ме касае лично, а не професионално.

Аз ще му се обадя другата седмица, естествено, да сондирам почвата, пък то ще стане белни, както казваш. И бездруго не мога да се мяткам в нищо преди да знам с кого си имам работа.



Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: echr]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано25.01.14 12:23



Нишан е, нишан.
Дай му да те отстреля.
После ще кажеш тук колко е бил тъп и смотан.
Ама, чак после.



WALL·E

Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: Naglets]  
Автор echr ()
Публикувано25.01.14 12:25



Ти май не говориш за мен (или НА мен)



Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: echr]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано25.01.14 14:13



От ясно по-ясно, търси си шаферки и поръчвай торта! Така е с чужденците.



Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: echr]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано25.01.14 14:21



Хубав въпрос на Юрата. Един от първичните ..

От отговора ти да разбирам ?! не знаеш, не ти е критерии, а и не е важно харесва ли ти, а дали е социално и финансово 'свестен', за да е добра партия. Което очевидно си узнала. Някак .. как ?



Тема Re: Туй нишан ли ще дойде?нови [re: echr]  
Автор юрата ()
Публикувано25.01.14 14:59



ясно, привлича те

за това остави тези социални и финансови положения и остави инстинкта да те води. или всъщност те са ти много важни ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.