Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да ида ли на рожден деннови  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано22.01.14 10:28



Седя и се чудя сега как да постъпя. Проблемът е следният.
С моя приятелка се скарахме преди 4 месеца и от тогава не сме се чували и виждали. Аз и се разсърдих, защото ми правеше курвенски номера и ми затваряше телефона. Децата ни също бяха приятели.
После тя се опита да ми звъни няколко пъти, но реших че с курвите трябва да съм курва и не и и затварях, да види, че и аз го мога - не се иска ни акъл ни образование да затваряш телефон. От тогава децата много питат за нея, искат да се виждаме, ама казвам че сме скарани. Знам от случайна среща с баща му че синът им също иска да се вижда с моите деца. И хоп - оня ден тя ми звъни. Единствената причина поради която и отговорих беше че точно същата нощ я сънувах. Тя каза, че синът и кани моите деца на рожден ден. Но тя прави неясно защо рождения ден на 50 км от където живея и също далеч и от тях. В някакъв шопинг център. Аз веднага и казах, че ще дойдем без да знам изобщо къде е рожденият ден. Обаче после тя прати смс с адреса и се оказа на майната си. Освен това се оказа и че близнаците баш тогава са на друг рожден ден и само Давид може да иде. Аз и написах смс че само Давид ще дойде. После и звънях и на двата номера, но се оказа, че ме е блокирала. Пратих и смс да ми се обади, но тя не го прави. Предполагам, че го е получила, но защо по дяволите мълчи. Как може да покани хора на рожден ден и после да им даде игнор.
И сега сериозно седя и се чудя: Получила ли е смс-те ми, за колко деца е запазила, ще има ли изобщо рожден ден и да си правя ли изобщо труда да карам до на майната си. От всякъде ме е блокира и изтрила и нямам никакъв контакт нито с нея нито с бившият и мъж. Имаме обща позната, но не ми се прибягва до споредници. Мисля, че щом се държи така не трябва да ходя. Ще разочаровам Давид и детето и , което за нищо не е виновно, но това нейното направо минава всички граници.
Как бихте постъпили вие?

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Да ида ли на рожден деннови [re: OldWitch]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 11:21



Що се занимаваш с глупости и простотии:))...забравяй за тоя контакт!

На децата казваш-беше каквото беше, сега е друго, повече на тема приятелката Х не ми се говори, случаят с нея приключи.

Навремето и аз имах едн атакава дето ту с ераздалечиме, ту пак пробваме да се получи-имаше приятелско притегляне, но куцаше работата при опити за възстановяване на контакта. Докато един ден си казах-КРАЙ!...случаят е приключен и така вече 12 години. Въобще не съжалявам...неАм нерви за бутане на нЕкви сложни приятелства.

п.с. Направи ти се чудя що така наивно се съгласяваш с покани, какви очаквания имаш?:)...ясно емоционална импулсивна реакция...работи в/у това да овладяваш себе си...не бъди ти удобната





Тема Тц тц тцнови [re: OldWitch]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано22.01.14 13:34



Толкоз да е объркващо всичко !!! Ежедневно, ежечасно .. струпват ни се на/в главите проблем след проблем.

А този е така деликатен, влезнах само за да ти обещая, че ще помисля преди да отговоря.



Тема Re: Да ида ли на рожден деннови [re: OldWitch]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.01.14 18:08



Честно казано, не виждам защо трябва да се колебаеш. След като отвсякъде те е изтрила и блокирала, значи тя е направил своя избор. Аз не бих се занимавала. Жалко за отношенията между децата, ала явно контактът не е желан от самата нея. Даже и да е повял някакъв вятър спорадично в главата й и е решила да ви покани, явно е било случаен каприз или краткотрайно съжаление, ала без последователност в отношението й, което си остава некоректно. Тогава, върху какво изобщо и защо си блъскаш главата?




Тема Re: Да ида ли на рожден деннови [re: OldWitch]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано22.01.14 18:44



Много усложнено. Аз си падам по простите неща. Пък съм и докачлива! Затварям вратата с трясък и не се обръщам повече в тази посока.



Тема Re: Да ида ли на рожден деннови [re: OldWitch]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано22.01.14 18:56



естествено, че не

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да ида ли на рожден деннови [re: anbra]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 19:16



Бас хващам, че ще иде.
Нали я знаем - пада си по автоголовете. Някак като една пеперудка по огъня.

WALL·E


Тема Re: Да ида ли на рожден деннови [re: OldWitch]  
Автор 2biri (ветеран)
Публикувано22.01.14 19:54



Че ти не си канена, а са канени децата. Ако те/той иска:
Отиваш, оставяш който е поканен и го взимаш след 2-3 часа или след звънкане от него по тел. През това време пиеш кафе сама наоколо или се разхождаш.

50 км за чужбинско нищо не е. А и рожд. ден е на нейното дете - ще го прави където иска.

Тва ако на мен ми се беше случило. Аз не разбирам що трябва да съм приятелка с майките на приятелите на сина ми.



Тема updateнови [re: OldWitch]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано22.01.14 22:26



реших все пак да съм човек и казах на общата ни позната, която е нейна приятелка, да каже на А. че ако не се държи нормално няма да ида на рождения ден, нищо че съм обещала. Онази ми отговори, че не иска да бъде посредник. И хоп - след няколко часа аз получавам смс от екс-приятелката който съдържа адреса на мястото на рождения ден и който адрес вече ми го е пратила още оня ден. А и бях изпратила смс да ми се обади, но тя вместо това праща пак адреса. Което за мен е потвърждение, че кани децата ми, но явно не се интересува изобщо аз какво имам да и казвам или питам.
Което за мен е адски дразнещо и ми прилича на манипулация от нейна страна. Решила е да си докаже на себе си, че може да ме врътка да и вървя по трътката, но същевременно каквото и да правя няма да стане моето.
Не знам какво ще направя, но мисля че правилното е да и еба майката. Па децата ми си имат една камара приятели, и без сина и ще си минат. А аз нея отдавна съм я прежалила. Да не кажа, че направо я намразих.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Редактирано от OldWitch на 22.01.14 22:31.



Тема Re: Да ида ли на рожден деннови [re: Lira Emerald]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано22.01.14 22:36



защото както казах я сънувах. А определено не я сънувам всеки ден да не кажа никога. При мен сънищата показват разни неща и исках да разбера какво има да ми каже.
Но сега се сещам, че Венера е ретроградна баш сега и може в живота ни да се върнат хора от преди, но това е илюзия и няма да е задълго.
Знам, че умира от яд, че съм я разкарала, не може да го преживее, защото е била убедена, че каквото и да прави ще и прощавам до безкраност защото едва ли не не мога да живея без нея, понеже съм и казала че е единстената ми приятелка тук. Ама аз съм си съвсем ОК и без приятелка да не кажа, че хич не ми трябва такова чудо. Имам си достатъчно познати за неангажираща комуникация. Ама те - заради децата го правя. А тя е наясно, че точно с тях и с нейното дете може да ме манипулира, защото знае, че много го харесвам

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.