Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За таргета  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано19.01.14 16:16



Знам.
Много добре знам, че за да избегнеш грешките в отношенията си, трябва да промениш таргета.

Ами като той те преследва?
Ето, има един-два типа мъже, които просто ме преследват. Няма оправия.
Дори да съм в период, когато никого не искам да виждам, все ще изскочи някой от тях.

Поводът да пише тези редове е, че един мъж от миналото ми внезапно изникна и то два пъти и все иска да ме влачи с него по разни компании, заведения и изобщо на разни приятни места.

Що се дърпам, казвате?
Ами защото го познавам.
Пише книги, рисува, не му се занимава с презрян труд. Сигурно има разни ренти и наеми, от които да се издържа.

Не бях го виждала от години, ходи по широкия свят.
Симпатичен, синеок. Имахме преди около сто години уайн найт, ама не найт ами дей.

Обаче - не, мерси.

Искам друг тип мъже.
Къде са те?



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано19.01.14 17:10





Отговор ще получиш свише след около 20-25 години поне.


WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано19.01.14 17:20



Другият тип мъже е при другия тип жени.

Не е като да не си го знаеш.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: За таргетанови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано19.01.14 17:24



Е, аз какво да направя?
Не мога да сменя себе си?



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано19.01.14 17:38



Някои твърдят, че може. Аз се опитвам от две години някъде с известен успех, но има още много да уча.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано19.01.14 18:26



божеейЙ
Боже!
кво си се разпъшльотила толко много
нали излазваше на подскоци от депресията?
таргети си търсела нашта убавица
мишенки и прочие
ше стане
като му дойде времето, ще стане
личен опит
...................
само без прибързване и тръшкане
седиш си значи
леко примижаваш, заради мисленето
климаш възпитано с глава
отпиваш бавно от питието
отново климаш замислено

и така..........

и в един момент
айдеее!!!



............

старо куче съм в тия работи, вярвай ми

следвай инструкцията



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано19.01.14 19:55



Искам друг тип мъже.
Къде са те?


На доковете?



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.01.14 20:41



Предполага се, че другите мъже основно остаряват бавно (или не) и славно при жените си.




Тема Re: За таргетанови [re: PipilotaV.]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано19.01.14 23:01



Е, ужасна си!


Стига сега и ти! Предполага се, че след като този тип мъже са били женени (за нас, например), значи може и някой от другия тип да е хартисал.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано19.01.14 23:06



Е, аз какво да направя?
Не мога да сменя себе си?


Обикновено е достатъчно да смениш само малка част от съдържанието, не да пренаписваш цялото произведение.



Тема Re: За таргетанови [re: PipilotaV.]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано20.01.14 01:15



Това не съм го прочела.





Тема Re: За таргетанови [re: PipilotaV.]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.14 02:47



... я виж кой бил тук:) вилкомен,Пипилота! ... липсваше ми!

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.14 03:12



... ми, не се бракуваш просто този път... и не се спираш на един... остаяш си свободна, докато дойде този дето трябва... мъже за уан найт ор уан дей, колкото искаш(едно време така се говореше за жените)... а има и такива мъже дето са били женени за жени като твоя мъж и изоставени от тях... гледай онзи филм с Мерил Стрийп, Алек Болдуин и Стив Мартин( It´s complicated)... и виж къв избор направи жената... ако си го гледала, сори:)

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано20.01.14 04:06



Има всякакви типове хора, важно е да се намерите. Като махнем вече заетите, починалите

и обвързаните изборът наистина е изключително малък, толкова, че е около нулата. Защото от тези останалите на теб и мен никой няма да ни хареса.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 08:12



кой тип точно търсиш? тези, дето бачкат физически труд и нямат ренти и наеми? има много такива, споко :)

пп. впрочем, темата е самохвална, нещо като: вижте кви синеоки мъже ме задирят, ама аз не ги щъ




Редактирано от 163226 на 20.01.14 08:15.



Тема Re: За таргетанови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 09:28



От един момент нататък почти нищо не хартисва. А хартисалото е доста... хм, рециклирано, ако ме разбираш.






Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 09:29



Хубуу. Ще го броим "непрочетено".






Тема Re: За таргетанови [re: sladunka medunka]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 09:29



Гепи, сладунке!






Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.01.14 09:34



Ти сега хвалиш ли се или се оплакваш?



Остава чужбината, поразтърси там



Тема Re: За таргетанови [re: PipilotaV.]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 09:49



е кво кат е рециклирано. тинк грийн, дет съ вика.
мераба, пипилотски




Тема Re: За таргетанови [re: 163226]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 10:02



Ся, и ако ме осведомиш коя (кой) си...



Иначе, мархаба, гранде салюти, бон жур и... каквото се сетиш!




Тема А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 10:09



по-добре да си остави голямата кошница вкъщи, конкуренцията голяма. Освен ако не е 35 годишна, 175, метър крака, (цици май има, това добре) и готова да бърше прах и да готви гола, на високи токове и с песен на уста 24/7, по-добри да забрави!

А, интелектът хич не се котира, това трябва също да се знае.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 10:15



Напротив: интелектът се котира много добре "на пазара". Освен ако не става дума за Женския (респ. някакъв друг подобен) пазар.




Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 10:18



тва наблюдения от арабския свят ли са?




Тема И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 10:21



... извинете, че се натрапвам

, но само да допълня:

- интелектът се котира чудесно (освен сред твърде задръстени, тъпи и ужасно патриархално настроени мъже), даже и глупавички мъже искат да си боднат някоя умница на ревера

- проблемът е, че от един момент нататък обикновено мъжете са женени или скандално (или не чак толкова) млади: останалите страдат по бившите си жени

- и, добре-изглеждащи жени на различна възраст се котират на доста места, освен ако някой не иска същите да стават майки на неродените им деца.


Редактирано от PipilotaV. на 20.01.14 10:24.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 10:26



че кво лошо има да станеш майка? хеле па на неродени деца. нали все някой трябва да ги роди тия деца, що не ти, примерно






Тема Re: И изобщо...,нови [re: 163226]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 10:29



Готова съм винаги да стана майка на някой нероден Петко.






Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 10:31



тва вече е друга приказка! от предния пост останах с впечатление, че нарочно се стискаш да не раждаш...




Тема Re: И изобщо...,нови [re: 163226]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 10:33



Моите обятия са потенциално-щедри.




Тема Re: За таргетанови [re: 163226]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано20.01.14 10:33



Сори, ако е зазвучала така.

Не е хвалба.
Просто ми настръхва косъмът, че мога да се натикам пак в същия филм. Дето вече съм го гледала два пъти. Или пък повече.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 10:35



има място за много мъже?




Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 10:36



добре де, кажи какъв тип мъже търсиш, да помагаме в избора
нали уж сме клуб за взаимопомощ




Тема Re: И изобщо...,нови [re: 163226]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 10:40



Не. За достатъчно на брой неродени Петковци с установена бащина самоличност.




Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 12:39



Тъй ли? В Западна Европа? Сподели опит, защото аз имам точно обратните впечатления - дори интелектуалците предпочитат украински/тайландски/всякакъв друг внос, който търка без да мърка и прави сексуални акробатики всякакви. За богатите изобщо няма да говорим, възрастова разлика минмум 20 години плюс вече изброените критерии.

Ако интелектуалките още вървят на БГ пазара (който и ще да е той), по-добре да не мърдат оттам, щото навън по-кофти.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 12:40



Това след колко житейски опит в Западна Европа го знаеш?



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: 163226]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 12:41



То там може да е и по-добре.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 12:45



Като българските мъже дисциплинирани и готови да търпят женски капризи, маскирани като интелектуални приумици, та и да плащат сметки, втори нема, вервай ми



Тия тук са изнежени и по-карпизни от жени. Чакат да ги развличаш, да ги каниш, да ги черпи, да си активната страна, да правиш подаръци, да ги обгриждаш... Това е масовото положение, другото са изключения. Та тъй



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 12:48



недей ся разбива стереотипите за мухлясалите български мъже. друго си е човек да храни надежди по богатите и възпитани чужденци.




Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 12:49



Сподели и ти какъв е процентът, ако разполагаш с надеждни статистически данни, на мъжете в Западна Европа, които са сключили брак с тайландки, филипинки и т.н. (аз имам впечатления, че в същата тази Западна Европа, това съвсем не е на... масова почит). Няма лошо, но мъжете, които го правят, по-скоро имат проблем с екстрите на т.нар. еманципация, отколкото с друго.

А мъжете, не в Западна Европа, с които комуникирам (от всякакви възрасти), имат нужда да общуват с човешки същества, което предполага диалог и някакво разбиране. И говорим за умни жени, а не за интелектуалки, което означава една по-тясна група. Това е моят опит. Глуповатите куклички се котират сред мъже, които не мисля, че е интересно да обсъждаме, но и рядко се котират трайно. Това със сигурност са моите впечатления.




Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 12:54



Кое налага на въпрос на жена, живееща в България, да отговарям на база опит с мъжете от Западна Европа (което е малко странно изначално, тъй като Западна Европа е широко и твърде нееднородно понятие, ама нейсе...) ?


Редактирано от PipilotaV. на 20.01.14 12:55.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:02



Мога да ти кажа само едно: Блажени верующите!

И аз тъй си мислех преди 5 години, ама...

Статистиката, която имам е на база опита на 10-15 мои познати (личен опит включително), всичките страхотни жени на вързаст 35-50, с кариера, добре изглеждащи и пр. Но! С претенции, моля ви се!

Искали също такива интелигентни, културни, эинансово независими и добре изглеждащи мъже.

Е, нема такъв филм . Сори, ако ти разбичквам детското моторче.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: 163226]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:04



Много кофти се пада по задник, ако тръгнеш с такива надежди, та предупреждавам колежките





Тема вЪхнови [re: echr]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано20.01.14 13:05



Ма верно ли е такъв пазара там ? тъпи порн-старс изглеждащи жени, с уклон на пеещи готвачки .. се търсят ?!? Машаалла ..

За бога женки, не бягайте по таз пуста западна Европа, никви шансове да ви купи нЕкой ..
Стойте си при нас, ние ше си ви галим целулита и поебаваме тук-там, насреща искаме само по некоя топла баница и гореща сФирка.
Като даже имате опцията, през останалото /след, преди сФирката/ време да ни говорите на теми по ваш избор.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:06



Аз съм отминала възрастта на блажената вяра. Това, за което говоря, или го живея и виждам в подходяща близост, или си мълча по останалото.

В края на краищата, напълно легитимно е хората да правят изводи на базата на различен личен опит, а за вида опит са отговорни множество фактори.




Тема Re: вЪхнови [re: borecom]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 13:06



теми по техен избор??
това вече е прекалено!




Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:08



Аа, аз не те знам къде живееш. Аз се намесих по повод репликата на Лира, че Лили можела да се нада на чужбински мъж. И споделям мнение, че не може.
Също споделям мнение (понеже имам известен екпириънс на двете територии: българска и западноевропейска), че като българските мъже бунаци и търпящи женски номера другаде няма.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:08



Извини ме, че съм ти отговорила по-горе въз основа на опита си с българските мъже. Те, според споделеното от теб, явно са по-умни от... онези ужасТници в Западната Европа.






Тема Re: вЪхнови [re: borecom]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:10



Чети ме по-долу: от българския мъж по-удобен стол никъде нема



Напълно сериозно.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:11



Не знам умни ли са или глупави, обаче поне не са израснали с мечтата за жива кукла барби в порше. И са ходили в казарма, та знаят да скачат според тоягата.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:12



Абе, те понеже жените не знаят 2 и 200...






Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.01.14 13:13



ходили са тея над 30 години. младите са си същински западноевропейчета




Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:18



Не, така е. Ако е готова на всичко дамата само и само да върже някой западняк, все ще успее. Но трябва да е наясно с какво се хваща, с цената. Че са и стиснати като ... да не казвам какво тия тука, освен че са с претенции до небесата.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:20



Всъщност, не разбрах: какво му е на човека като си има ренти и наеми? Поради какво да не е конкурентен?




Тема Re: И изобщо...,нови [re: 163226]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:21



Е аз ти говоря за моето поколение. Сравнявам българските мъже от моето поколение със западняците.

За новата реколта мъже да се кахъри новата реколкта женки, нали тъй





Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:22



Май не останаха толкова много български жени, които да са готови на подобно старание. Имаше една такава вълна преди години. Сега може би това е съзнателен избор на най-отчаяните, не знам...

Аз съм на принципа "нищо не търси". Каквото има да става или да те намира, те намира.




Тема Re: вЪхнови [re: 163226]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано20.01.14 13:27



Бъди ларж бе .. имаш опция да не чуваш. Макар да знам, че понякога тва е трудно .. мноо.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:28



Аз мисля, че - извън този "бунашки" контекст

- в България има и доста чудесни мъже. Само дето, когато си минал отдавна 25, повечето вече са мъже на някоя друга жена. Или са млади и чудесни за връзка без илюзии и вглеждане във... вечността. А тук си говорим май за някакви други неща...

Редактирано от PipilotaV. на 20.01.14 13:29.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:34



Да, сигурно още има. Не отчитат културните различия и изненадите са големи после. Мнението ми за българските мъже са вдигна много откак се сблъсках с тия тук. Освен това средностатистически българите от нашето поколение сме далеч по-образовани и интелектуални от тия тук. Ама сме бедни, уви.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:42



Това казвам и аз - нашите мъже са много свестни. Само дето ги смачква кризата. Иначе не може да става и дума за сравнение - нашите са кавалери, щедри, оправни, внимателни и покровителствено настроени към жените. Тия са егоисти, глезльовци, несвикнали на трудности, депресанти и без кавалерски навици. В компания на български мъже направо ми се отпуска душата.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано20.01.14 13:43



Гледай сега, ще се намеся в диалога с Пипи и ще се опитам да бъда много, ама много внимателна какво и как казвам, че да не ме разбереш поучително, фуклярски или квото и да е там, че вече стана една инфекция така.

Значи: казвам, каквото казвам, защото като видя някак тъжен, скофтен, невярващ или просто малко загубил вяра човек, все ми се иска да му бутна едно рамо, да го разсмея, да му дам и другата гледна точка, да го подсетя, че правилата винаги имат изключения, и че най-вече светът около нас е такъв, какъвто го виждаме ние. Сигурно съм патологичен оптимист или просто патица, но това е.

Ти може да не си нищо от горепосочените, а аз може и да не съм изръшкала (извинетИ!) цяла Западна Европа, но имам тук едни средностатистически наблюдения от личен и чужд опит, та все пак ще го кажа.

Има бе, има всякакви. И у нас, и на запад. Лили правилно го е рекла. Въпрос на таргет.


Всяко нещо си има причина, ако на теб да ти изглежда, че тези твои познати са най-върха, но и те си имат таргет и ако този таргет включва мъже, чийто пък таргет са млади, секси, сексуално непредубедени, непретенциозни и уфатни азиатски и прочие булки, няма как да ги огрее.

Та, зависи какви послания осъзнато или неосъзнато дава излъчва жена.
Горното го казвам съдейки и по себе си.
Няма случай, в който да съм излъчвала "стой далече, щото хапя!" и някой да се е метнал да ми предлага брак в стил Ричърд Гиър и хубавата жена...
Както и колкото да съм била нетърсеща, но излъчваща хубавини и благини на талази, защото просто ми е гот да живея, да не са се завъдили рояк ухажори.

Сега, цаката е в това, не да реагираш на каквото има, а на това, което ти искаш.
Не забравяйки, че преди да пуснем проверката за съвместимост с нашите критерии, не е зле да видим и ние какво предлагаме насреща.

Абе, я горе главата и гребена!



Тема Re: И изобщо...,нови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:47



Абсолютно, окончателно и безпрекословно (и някак традиционно) +1!






Тема Re: И изобщо...,нови [re: Raf OFecin]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 13:55



А, не, аз не съм скапана или разочарована. Това е констатация, общ извод след сравнителен анализ

. Права си, че хора всякакви има навсякъде. Но манталитетът като цяло е различен и сравнението е в полза на нашенските момчета.

Един конкретен германски пример имам наблизо. Една дружка българка има дългогодишна връзка с германец. Не е лош човекът, ама... германска му работа - дългът преди всичко, мама, не може той да се мести, всичко трябва да е както на него му е удобно, ако супата е студена това е голяма драма, нейните роднини не са добре дошли, тя трябва да се оправя сама с намиране на работа и на социален кръг, по пода в кухнята не трябва да има капки вода, чиниите се слагат внимателно да не се нарани масата, друго освен био не се яде, хич не се сеща да я пита ни как е, ни има ли пари, и пр. и пр.

Пак казвам, човекът не е кофти, много добре материално и връзката им е стабилна, познават се от университета. Ама...липсва нещо, голям егоизъм.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 13:59



Като изключим фактора "мама", абсолютно същата (дословно) картинка е и с мъжа на моя приятелка, която се омъжи за холандец. Иначе, в компания човекът е с готино чувство за хумор, приятен, интелигентен (високообразован е при това), но в частен вариант - леко педантичен и твърде стиснат еснаф. Според нейните невъзторжени разкази.

Но, като цяло, споделям казаното от Кафето.




Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 14:17



Това е възпитание, култура, манталитет, нищо не можеш да направиш. Щедър холандец не съм чувала да има.Където съм аз са епикурейци и вещомани. Абе, сблъсъкът на култури, дори когато човекът не е лош, си е изпитание за отношенията. И е много трудно да го почувстваш близък другия.



Тема Re: Ей:))))нови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.01.14 14:33



Ами като е трудно да почувстваш другият-така е, имам опит знаеш с иностранци и законен и незаконен

...То па зор много да чувстваш нЕкой, нали има там харесване някакво и поносимост...та номерът е да гледаш себе си и интересите си:))...той нека е какъвто си иска/само без агресии и депресивни алкохолни изпълнения!!!/, там стиковаш някак нещата през останалото време си гледаш спокойствието, хобитата, нета, превеждаш си, учиш си езици, моткаш се и така...садиш си лаленца, четеш си книжки, бачкаш си нещо, създаваш си и свои контакти, ходит еси по гости, вечерки от време на време...и чакаш да дойде момента да хванеш самолета да си поджиткаш малко и у нас или някъде ако идете на почивка:))

Особено след определена възраст 50 и нагоре си е баш по мярка такива СКУЧНИ западняци..неслучайно подсещам ЛилитУ...те нека са осигурени, със скуката ще се справим някак си

Знам аз ти що така подскочи...хахаха:))/майтап/...уплаши се, че ето идват от БГ жени и ти като англетата дето се уплашиха от тая 2014 година: Не идвайте, не стават тук мъжете!!!

Що си хитра тииииииииииииииииии

Редактирано от Lira Emerald на 20.01.14 14:37.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.01.14 16:36



Ауу, ама да не са измряли тези готините холандци нещо?

Аз едно време съм работила за холандска компания и едно 50% си бяха холандци - ама нямам такива впечатления.
Всички си бяха готини, високи, руси, ларж, забавни. А, баш големият шеф беше такъв сладур- но беше доста възрастен и женен.

Ех, какво ли е станало с тези хора. Добре, че ме подсети да ги потърся във Фейса.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.01.14 16:38



Да питам само, какво против украинките имаш?
Ами те са много красиви, умни и аз много си ги харесвам.
Повече добро отношение в чужбина съм получавала от украинци, руснаци, поляци отколкото от българи.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Melany99]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 16:50



Значи, нямало как всички холандци да са кофти, но що е украинка, всичко е красиво и умно. Не думай!






Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.01.14 17:21



Напротив - казвам, че всички холандци, които аз познавам са били готини.
Както и всички украинци, руснаци, поляци и други славянски индивиди.





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Melany99]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.01.14 17:30



Сменете си очилата и пак говорете вие двете, да, вие двете...



WALL·E

Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Naglets]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 18:08



Чуций, не се прави на мъдър. Да, ти, точно ти.






Тема Re: Ей:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 19:00





Много добра идеята - гледаш си кефа, докато някой друг те издържа, ама трудно се получава на практика. Пък финтовете, дето трябва да ги овладееш, за да стигнеш евентуално до портфейла...уморявам се само като си помисля.

По-лесно ми изглежда аз да забогатея, отколкото да правя ежедневно театро на някой олигофрен, за да пусне някой леФ. Като се познавам, сигурно ще го удуша на втората седмица в пристъп на безумие и ще ме тикнат в затвора. Тц, не е за мен



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.14 19:02



... хм, сега да взема да похваля немските мъже, бива ли? ... работят, печелят добре, помагат, по скоро участват в домакинството наравно с жените... гледат деца, помагат в ученето, ходят на родителски срещи , водят децата на спорт, музикални уроци... държат се мило и възпитано с роднини и приятели... кусури? заспиват в 21.00 в леглото, изискват дисциплина, емоционално хладни, говорят за работа през 90% от времето, имат помоему странно чувство за хумор, не се женят, често предпочитат мъже... това са момчетата с образование... среднистите, не ми се говори за тях, често са обилно татуирани, набодени с всякакви железа, дълги коси и странни опашки тук-таме и изповядват разни странни верую или идеи, често се друсат, попийват и т.н... често мислят, че са ощететени от съдбата и прекарват всичко през този си комплекс, хитреци на дребно и не особено добронамерени... като цяло, обаче немците са цивилизовани мъже и ако не са расисти са за предпочитане... е, малко са смотани и лично мен не ми събуждат никви желания, но... оценявам ги по достойнство...

тъй, че препоръчвам ,Лилке, ако си падаш по северни типове

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.01.14 19:08



Всеки трън в дупето ли наричаш "мъдър"?

WALL·E


Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано20.01.14 19:34



Може. Да ти кажа на ухо обаче, аз си падам малко германка.

Ама не го знаех преди да дойда тук. Все се чудех защо в Италия ме питаха дали съм от Германия, какво ти чудех, направо освирепявах! Що? И аз не знам.
Е, тук разбрах.
Падам си малко педант по отношение на чистота, ред, дисциплина и точност. Не го налагам на никого обаче. Аз съм си такава и много ме дразни, ако седне някой да ми обяснява, че хаосът и леко зацапанкото, както и пълната анрахия са признак на артистична мисъл. Същата съм и в работата.
Затова, да ти кажа, поне досега не съм срещнала "по-германец" от мен или тоест, някой който да ме дразни с подобни привички. Да бе, добре дошли!

Може да има всякакви, изобщо не споря, но много отдавна съм спряла да деля хората по националност, произход и какви ли не други признаци. Просто има мъже с които искам да съм и съм, и други.

Надали е някакво невероятно откритие, сигурно и вие сте го направили от маса време. Не е никак лесно да си намериш баш човекът. Пък после какъв, ама откъде, как... струва ми се някак неважно.
Ние една с една не сме еднакви, защо ли тогава се опитваме да сортираме мъжете?!



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Naglets]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 19:45



Трън в дупето? Или се надценяваш, или имаш странно чувство за хумор днес.






Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано20.01.14 20:09



Да смениш- не, да промениш - да.
И докато не се случи /ако някога се случи/, все такива ще те срещат, защото само тях забелязваш, а ако не са такива - ще си ги отгледаш и ще си ги направиш същите...
Грешката е в твоя телевизор, според мен



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ей:))))нови [re: echr]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано20.01.14 20:12



Аз няма да го удуша, но ще намеря начин да си изкарвам пари.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: sladunka medunka]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано20.01.14 20:15



Емоционално хладни и заспиват в 21 ч. ... Отказа ме с едно изречение.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: И изобщо...,нови [re: Raf OFecin]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 20:18



Разбирам те. Аз не казвам, че е невъзможно да срещнеш свестни мъже в чужбина. Но съдейки по себе си, първоначалният сблъсък с културните различия може да е доста шокиращ, ако не си подготвен. После се научаваш да приемаш хората каквито са, а не каквито ти се иска да бъдат и нещата постепенно си идват по местата. Не става въпрос само за мъже, и с жените е същото, ако искаш да се интегрираш в друго общество или в мултикултурна среда, единственият начин е да забравиш всички предразсъдъци и да изхвърлиш на боклука съветите на майка си за това що е то подходяща партия



Ти имаш доста стаж в чужбина и знаеш как е.



Тема Re: Ей:))))нови [re: hubavka69-110043]  
Автор echr ()
Публикувано20.01.14 20:21



ще намеря начин да си изкарвам пари

Това е истината за мен, да чакаш някой да ти даде не си е работа. Звучи тарикатско, ама цената е много висока. И въобще, но фрии ланч в тоя живот.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.01.14 21:02



И двете.
Като се вдигне носът високо и се видят разни женски подробности в дълбочината.
Ай, ся.
WALL·E

Редактирано от Naglets на 20.01.14 21:03.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Naglets]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.01.14 21:33



Наглец, няма ли си с какво да се занимаваш, че се опитваш да стигаш моя недостижимо вирнат нос? Последно: очилата ли да сменям или да си правя пластична операция на носа, не разбрах.



П.П. Не съм убедена, че носът ми е там, където подозираш, че е, но ти определено общуваш с жени от позицията на мъж със занижена самооценка. Помисли върху това.




Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.14 21:42



... ами, нъли туй разправям, непреодолими манталитетно-културни и емоционално ентелегентни различия.... инак сичко си им е баш таман , акто е казвала мама, кака и всички лели комшийки...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: За таргетанови [re: anbra]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано20.01.14 22:19



Е, колко да е в моя ТВ грешката?
Айде да не съм най-силната личност, която да променя хората.

Просто са си такива, тези, които кръжат около мен като комари на лампа.

Това ми беше идеята.
Променям лампата, променят се насекомите.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано20.01.14 22:22



А мен ме нави.


За мен след 21 ч е втора смяна работа, тъкмо няма да ми пречи.



Тема Re: Ей:))))нови [re: echr]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано20.01.14 22:23



Зе ми думите от остата.





Тема Re: И изобщо...,нови [re: echr]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано20.01.14 22:44



Различия в навици, обичаи, манталитет. Нормално. Езикова бариера за разкош и става още по-сложно.
При мен е друго, от малка са ме тренирали за номад, та сигурно не ми е много меродавно мнението. Обаче... абе, в тая Белгия, само белгийци ли има?!





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.14 23:42



... ако и ти не му пречиш, всичко е хубаво... тук има една популярна ситуация наречена Вохенендебециюнг, демек връзка в събота и неделя, начи живеят си през седмицата по къщите в събота и неделя се събират.... тази връзка си има нейните правила разбира се и малко не е като баш истинските връзки, но ... измислена е , за да не си пречат хората, а да консумират само хубавото от една връзка...

много са сладки, като си обявяват връзките и ги приключват... това става почти официално или се казва или се пише, а самата връзка се уговаря, оглежда от всички страни и след туй се следват уговорките... малко лишени от спонтанност и правилото е да се говори, но да не се показва емоция... уфффф... Лили, не ти требе, виж некой италианец!

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано20.01.14 23:53




Права си, аз искам емоции. Стил - Изгори, за да светиш.
Иначе няма смисъл.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.01.14 06:42



Определено никога не са ме интересували точно такива подробности в общуването ми с жени.
И да имам с какво, дължа ли ти обяснение с какво се занимавам? Това не е ли клуб някакъв? Ти ква се яви тук, че да се фръцкаш? Не желаете коментари на постовете си? Ами, не пишете бе, не пишете!
Като дрънкате нещо си в пространството не желаете да не са съгласни с Вас? Ми, не дрънкайте бе, не дрънкайте!
Ха!
Ако още те сърби заради недодяланите реакции на определен човек по отношение на теб и изпратени от моя ник на бележки, то бъди наясно - не съм ги провокирал, нито търсил. Просто човекът е злоупотребил тогава. За него не отговарям. Взел съм мерки, ужким.
Та, как е там по високите хентелэктуЯлни етажи?
Я, по-рахат!



WALL·E

Тема Изпуснах му краянови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Koм (Ком)
Публикувано21.01.14 07:53



какво решихте последно? Българи или чужденци? Или българи в чужбина?





Тема Я! Някой ми е оправил никанови [re: Koм]  
Автор Koм (Ком)
Публикувано21.01.14 07:55



ха, надраве...





Тема Re: Изпуснах му краянови [re: Koм]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.01.14 07:59



Уточнихме, че няма да са германци, холандци и белгийци. Аз чакам някой да каже нещо за руснаците, сърбите, хърватите и черногорците. Особено за последните. Много млеко били пили и затова били такива снажни.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Изпуснах му краянови [re: hubavka69-110043]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано21.01.14 08:03



eee, ти сега съвсем ме заби в горния десен ъгъл.... нали номера беше да плащат сметките и да се правят, че вярват на женски номера... сега пък и снажни... ми то - това как да го направи човек... ти още малко ще кажеш и за голямата пишка нещо...






Тема Re: Изпуснах му краянови [re: ckom-201465]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.01.14 08:26



А-а-а, аз за сметки не съм споменавала. На мен най-първо ми е важно човекът да ми изглежда така, че да го пожелая, а после всичко останало. В този смисъл щях да спомена и индийците, ама там първо се сетих, че в класацията за пишките са в най-долния край, пък и кОлтурните различия ми се струват непреодолими, та се отказах.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изпуснах му краянови [re: hubavka69-110043]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано21.01.14 08:42



да - те успокоя - по въпроса за пишките - учените бележат успехи.... едно време ми обещаваха да ми го удължат с 2-3 санта, сега вече под 10 не падат...





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Naglets]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.14 08:57



Наглец, ти не се изгуби, ти направо се удави в превода, честно.


Даже не разбрах какво предизвика тоз' гневен трактат, ама, откровено казано, не смятам и да си го слагам на сърце и да размишлявам дълго над него.

По-горе просто реагирах на заядливия ти тон, който пък явно е твоят (мъжки, ах!) начин да се фръцкаш. Ако моето поведение те изпълва с отрицание или ти докарва алергии, или ме подминавай, или ми пиши анализи лично, но нека не превръщаме темата в нещо, което е много далеч от нея. Освен ако не искаш да покажеш една друга страна на българските мъже, която да обсъдим?

П.П. И, ако обичаш, проветрявай си чат-пат чувството за хумор. Тежко се общува с хора, които не го поддържат в кондиция, да не говорим за онези пък, които хептен го нямат. Баси колко съм обстоятелствена...


Редактирано от PipilotaV. на 21.01.14 09:08.



Тема Re: Изпуснах му краянови [re: ckom-201465]  
Автор Iskam kirilitza (тиква, бе)
Публикувано21.01.14 09:03



Око да види, ръка да пипне. Аз колкото обещания съм чула през живота си...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изпуснах му краянови [re: Koм]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано21.01.14 09:55



Аз съм твърдо за международното сътрудничество и вечная дружба!



Помня, че бях доста малка, но явно осъзнаваща вече числото милиард. И изведнъж много се притесних. Чудех се как ще позная един единствен човек измежду всичките тези милиарди... и как да ги видя всичките тези милиарди... ами, ако най-моят човек е някъде кой знае къде по света... Малка, малка, ама още тогава ми е светнало, че тая работа не ще да е лесна, а гледай сега, хора в години какви ограничения си поставяме.

А ти си голяма хрътка. Усети накъде бият нещата и веднага се поЯви.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: sladunka medunka]  
Автор echr ()
Публикувано21.01.14 09:58



Верно ли съботно-неделни? Та и име са му турили, евалла! Ми кво по-хубаво от това? Аз съм с 2 ръце за такива връзки, през седмицата бач, къртиш мангизи, уикенда - забавления и секс. И няма да си ритате капите, няма ма що сготви туй па не онуй и тн. Аз през седмицата мене си едва изтрайвам, какво остава за някой друг.

При спешни случаи може освен уикенда, още и някой ден през седмицата



Вдигнаха ми се германците в очите, умни хора



Тема Re: И изобщо...,нови [re: Raf OFecin]  
Автор echr ()
Публикувано21.01.14 10:06



Ами, пълно е с всякаква паплач, нашенци включително



Аз не се оплаквам, обаче понеже дойдох явно с определени очаквания, та бързо се наложи реалити чек и преоценка



Тема Re: Изпуснах му краянови [re: Raf OFecin]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано21.01.14 10:08



А, не - тук за висш пилотаж става дума - вечната любов, брак по сметка, кой за какво става... няма ме мен в тия работи...

Пък ние - мъжете като си говорим за жени - за съвсем други неща става въпрос.





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано21.01.14 10:11



абе, сряда, петък и събота викам е добре - вярно, че в понеделник му се доебава пак на човек, ама нали и чуждо трябва...





Тема Re: Изпуснах му краянови [re: Iskam kirilitza]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано21.01.14 10:12



Ааа, ще наделее твоят анализаторски ум. Лична проверка си трябва. Махни ги тия класации, средно аритметично и прочие, щото какви изненади се случват понякога... Айде, когато са приятни, добре. Ама да вземеш и да се надръндиш на някой латинос сухар, докато очакваш страстни нощи и серенади ката вечер, е егатисиму и изненадата!



П.П. Черногорец е таткото на снаха ми. Верно е снажен. Над 80 е, а е здрав като кон и много семейно ориентиран човек. Кротък луд и страхотен пилот. Бил е младо гадже, когато каца със самолета си в България по време на Тито и повече не си тръгва. Ако всички са като него, дайте насам черногорците, ама надали...



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано21.01.14 10:22



Абе... то и на мен ми се вдигнаха в очите. Ти остави, че разумно и практично.
Мен пък ме изненада обратното, но може пък и да е до регион.
В Бавария май идат по-топлокръвни, обаче аз никъде не съм виждала мъже толкова да обичат да танцуват! Даже на доста от тях им се удава. Е, има и големи кръпки, обаче грам не им пука. Веселят си се, разпускат, ама били дърти, ама не били красиви... много важно!

Като видиш някой да стои отвъд дансинга и да се подхилква, коментирайки, я е някой от славянските народи, я някой италианец, в никакъв случай немец.
Това го броя за плюс, щото аман от това вечно съобразяване как изглеждаш, ама кой какво ще каже, ама какво ще си помислят...



Тема Re: Изпуснах му краянови [re: ckom-201465]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано21.01.14 10:26



Абе... пазим поведение.
Са, малко неудобно иде да заоткровеничим на всеослушание...





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: ckom-201465]  
Автор echr ()
Публикувано21.01.14 11:34



Енергията трябва да се акумулира, не може то всеки път



Но общо взето се разбрахме



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Raf OFecin]  
Автор echr ()
Публикувано21.01.14 11:37



+ 1

И мен ме кефи, че не им пука как изглеждат, а гледат да се забавляват. Като сложат тука 50и курус годишните чанти късите поли и като тръгнат по заведенията...кефят ме, щото не се самоограничават от предразсъдъци



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано21.01.14 11:47



ами анджък де- Променям лампата, променят се насекомите, нали и аз това казвам



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.01.14 11:52



... умни, не е никак подходящо да се каже за немците, дисциплинирани и подредени, това по точно... тях и веселбите им са по часовник и по конец... като ги видиш в заведение или седнали на маса с някви сандвичи, чуваш ги, че се хилят и се веселят, като се заслушаш в съдържанието се чудиш къде е смешното, но хората си се хилят защото така трябва, затова са се събрали, независимо дали им е смешно... и като заговори за секс и веселби... абе вие сте интересни хора, с някой дето ще те гледа под лупа, скептично, ще те коригира и контролира, къв секс му се прави на човек с такъв... то и сексът ще е такъв, като във вица: на всяка секунда тласък и след него ох.... бе, нашенските мъже си стават най- вече, само да са и хора от нашата черга... предпочитам български българин или българин в чужбина...е, с малки изключения другите топлокръвни нации също...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.01.14 12:37



Аааааааааааа, те намеците изотзадзе били хумор....

WALL·E


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Naglets]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.14 13:16



Абе, с други думи, къде се набутваш в дамски разговор на тема "Холандците - стават ли за нещо и, ако да, за какво изобщо"... ?






Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.01.14 13:44



Ама пък вие сте с много оголени нерви на тая тема, бе?!
За там знам само дрога и педи на без пердета...

WALL·E


Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.01.14 15:32



Лили, може би, ще е добре да опишеш точно какъв тип мъже искаш, за да предположим къде са изложени те.



Иначе оставам с впечатлението, че търсиш НЕ синеоки, НЕ симпатични, занимаващи се с презрян труд, нямащи ренти и наеми да се издържат.

Опиши Идеалния.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор Iskam kirilitza (тиква, бе)
Публикувано21.01.14 17:42



Стига, бе! Секс по график. Че то тогава трябва да си взема и един за понеделнишко-вторнишка връзка и един за четвъртъко-петъчна. То, това все едно ходиш с женен, ама с предимството, че през уикенда не е при жена си.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Iskam kirilitza]  
Автор echr ()
Публикувано21.01.14 17:50



Е по график, ти като бачкаш цял ден как без график?

Пък не бързай да отричаш секса по график, има си предимства, можете да се подготвите, да се настроите, да се размислите, па защо и не да пообсъдите някои неща предварително..



А за мен най-голямото предимство е, че никой не ти се мота в краката, когато не ти е до никой.



Тема Re: За таргетанови [re: WitchSmile]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано21.01.14 18:32



Напротив - обичам точно синеоки и симпатични, и високи. Само последният ми мъж не е синеок.



Но нещо се потрисам от тип - неразбран интелектуалец, който ще пише книги, ще си ги издава сам и няма да има кой да му ги чете. В същото време ще е без пукната пара.

Мъжът, който търся трябва да е зает с работа непрекъснато, защото аз съм така, а трябва да сме в един цикъл.
И още защото смятам, че всички беди идват от хроничния мързел.

Така че - работлив, издържлив, париизкарващ, симпатичен, разбран.
Като екстри - синеок и висок, да разбира от техника, да готви и на не се гнуси от домакински труд.

Това е той. /може и без второто изречение/



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано21.01.14 18:52



абе тоз твой неразбран писател слави ли се казва?




Тема Re: За таргетанови [re: 163226]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано21.01.14 19:04



Неееее....
Ама Слави го познавам.

И други неразбрани писатели познавам.
С един се разведох преди 5-6 месеца.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано21.01.14 19:06



то по вашия край май е пълно с неразбрани писатели на средна възраст :)




Тема Re: За таргетанови [re: 163226]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано21.01.14 19:09



Абе, да пази Господ.
Който дойде в Бургас и прописва. Има нещо в климата, графоманията се лепва веднага и е заразна.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано22.01.14 05:33



Въпрос на избор. Сваляш летвата - избор голям. Вдигаш летвата - избор никакъв.





Тема Re: За таргетанови [re: ellynora]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.01.14 06:03



не я карай да смъква летвата
Тайсъна е боец
може малко да е клюмнала гребена, ама ше го вирне
стар клубен кадър е тя и я знам от аще ...еее...толко години в клуба


...........
плюс това копа здраво, а не мрънка за стинки на тепсия
........



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано22.01.14 09:17



Мисля, че така е много по-добре.

Когато си наясно какво търсиш, е много по-лесно да се намери. Ако се сетя или срещна някой подходящ, веднага ти го пращам.


Права си, че има нещо там в климата. Иракли е единственото място, където съм съчинявала стихове.





Тема Re: Ей:))))нови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 11:12



Е, чакайте де, никой не ти казва, за такива крайни случаи. Нали се предполага, че сте се захаресали и искате да споделяте живота си заедно:)
Ти говориш сякаш сте се взели с врага си:))

Компромисите са и от двете страни:))

И никой н ети казва да не поработваш...абе така като ви чета има нещо дето не ви е съвсем ясно във взаимотношенията мъж-жена, но нищо...ще се научите

...и като се понаучите, ако изобщо стане, по-малце реване и оплаквания и въпроси ще има



Тема Re: моля...нови [re: Raf OFecin]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 12:16



..всичко , което пишеш да се счита за на квадрат/демек мислА абсолютли същото!!!/, за да не се хабя и аз да ги пиша същото, защото съм се Фанала у работа и нямам време да ви тормозя тия дни





Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор echr ()
Публикувано22.01.14 13:03





Да ти кажа, не е невъзможно. Може и да е останал един такъв някъде по тая земя, тъй че има шанс, само че в сравнение с такъв шанс шансовете за печалба от тотото се равняват на чиста сигурност.



Тема Re: За таргетанови [re: ellynora]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.01.14 13:13



Ритваш летвата и си гледаш кефа!






Тема Ма ха! денови [re: PipilotaV.]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано22.01.14 13:30







Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 14:50



Бе, някои кат идат там спират да пишат и рязко се проебават.
Явно климатът действа различно на разните шибаняци и -чки..



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 15:26



Е, да...ам аЕГН-то к'во ше го правим:))...то главоломно Фърчи нагоре...а претензиите са като за 30 годишна:))



Не се заяждам-обективна съм



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 15:39



Като искаш емоции...озъртай се за нещо младо:))...няма това, което търсиш...абе затръгвали сте към пееесете и баси изискванията към мъже...ми няма такива, освен ако не си говорим само лафа да тече:))



Мен ако питаш, ще мине време и пак ще се съберете с последният човек дето се разведохте:)) Барем си знаете кусурите...и нов да намериш, мъже около твоята генерация вече си искат спокойствието и домашния уют, а и са си особняци, като тоя синеокия...факт

Не знам Лили перспективите не са обнадеждаващи с тия критерии дето си постнала. Гониш петдесетака...майката си трака. Събуди се:)

Докато с еналудуваш ползвай неангажиращи връзки за емоции с по-млади-около 30-35...че и 25 годишни връзвали дето си падат по БАШ каки, но там трябва и да си шариш, да му правиш изненадки и пр....без парЕ не става



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 15:46



Божееее, като ви чета не ставате да свъртите семейство и уют...тц!

как ще го карате така бре хора?



какво искате всъщност?...какво ли питам

Айде ти си по-млада май, осафервай се докле е време, че гледаш ли какво става



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано22.01.14 16:02



Кажи, дай акъл. Щото аз верно с акъл се бия накъде оттук насетне.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.01.14 17:58



"...без парЕ не става"? Хайде, бе!



Тц!




Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 18:48



Аз ли криво обяснявам, ти ли криво ме разбираш?
С последния събиране няма да стане, трябва да съм сумашедчая/така ли се пишеше на руски/.
Ако бях вярваща, свещичка щях да паля, че леко се отървах.
Той е много зле и оправия няма. Вечно е без пари, дъщеря му го издържа. Кога ли ще й писне?
А иначе все с претенциите.

Виж сега.
Аз не съм казала, че искам семейство на всяка цена. Напротив, откривам, че така ми е по-лесно. Няма да хвана за врата първия, само за да имам мъж.

И защо реши, че не мога да си намеря?
А не съм се хванала, а не сам си намерила.
Стой и ми засичай време.
Може и да залагаме.



Не виждам защо да са ми завишени критериите. Искам нормални неща.
Какво лошо има един мъж да може да работи и да печели поне колкото мен?
И защо да не обича да чисти и да готви? Примерно.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 18:51



Честно Пипи...
Ако толкова приритам за секс, ще си поръчам жиголо.
Паднаха им цените вече. За стотарка ще се навият.

Защото опитът ми показва, че иначе ми излизат по-скъпо.
Пък и не ми се слушат капризи.

Абе, може и да не съм в настроение, може утре да мисля друго.



Тема Re: За таргетанови [re: Lira Emerald]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 18:52



Лира, аз мъж около средното ниво винаги мога да си хвана.
Ама не си струва. Ниско ми идва.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано22.01.14 18:57



При тебе нещата никога не са прости. Чудя ти се от какъв зор даваш шансове на мъже, с които някога си се разминала! То тогава не се е получило, че сега ли!? При мене нещата потръгнаха, когато спрях да се правя на майка Тереза, да съжалявам разни питекантропи и да ги натоварвам с очакванията си. Спрях да правя компромиси и да се помпя емоционално. Като махнах розовите очила и почнах да мисля рационално за нула време си намерих партньор по мярка. Захванали сме осма година заедно. Кога мина това време и аз не знам!
Мъжете не са се свършили и на всяка възраст можеш да откриеш подходящия за тебе човек, стига да знаеш какво търсиш.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 2biri (ветеран)
Публикувано22.01.14 18:58



Сега честно, идея нямам


Аз например колкото по-дърта и по-дебела ставам, толкова по-претенциозна. Летвата ли ми е бъгава, главата ми ли е дървена, не знам, но не е добре работата.

В същото време както и да го мисля, не мога без тръпката, пък влюбването, пък секса, пък... бе като на 20 същото си искам. Заеби там разни "да си живеем в уважение и мир и да си размачкваме схванатите гърбини". Може един ден и тва да поискам, ама сега - категорично не. Отделно детето джитка само навсякъде, та зорът за липсващия мъжки пример не ми е вече зор. Аз работя на две места и хич да не е - гладни няма да останем. А и по цял ден липсвам. Та за удобството - мъж не ми трябва. Като ще е мъж - с любов да е. И звучи тъпо, но ако ще правя компромиси - по-скоро ще е с характера му, отколкото с моите тръпки. Щото по-важно ми е да го искам, а не да ми е нужен.

Ти защо искаш мъж? Просто да има мъж до теб? Аз бих искала този или онзи. Така по принцип - не щъ



Тема Re: За таргетанови [re: ariel$$]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 19:01



Не им давам шансове.
С тоя беше съвсем мимолетно и то тогава бях омъжена. За първи път.

Но вие пишете, всяко мнение е полезно за мен.
Дори и да го отрека, аз ще знам, че има хора, които мислят по такъв начин.

Примерно като подложих на обсъждане тук последния си развод, се изсипаха едни черни краски, добре че ги подминах.
Изработих си ситуацията така, че да мине най-безболезнено и с най-малко щети.

Опитното си е опитно.



Тема Re: За таргетанови [re: 2biri]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 19:04



Не, бе бирке.
И аз съм като теб с работата. То и да се появи, няма да имам време да му обръщам внимание. Най-много да му тегля една п...а и да си седна пак на компа да работя.



Разсъждавам си, защо привличам един и същ таргет и гледам да не се опърля пак с поредния неподходящ.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано22.01.14 19:16



Докато всички сме живи и здрави, няма нищо трагично. Хората се срещат и се разделят!



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 19:37



Дано се забавляваш с темите си.
Определено в тях има доста голяма доза "пробни камъни" с цел търсене на различното мнение. Какво ли те занимава в този период и дали пишеш за това или е наистина твоят живот?

Питам си.
Щото.

Ако си тенденциозно и осъзнато Алфа-женска, доминираща постоянно, постоянно ще работиш за подчиняването на Бета или що не и Омега-мъжкия си. Това явно не те кефи, щото резултатите са жалки.

Да се натъкнеш и да хлътнеш по Алфа-мъжки, който да ти партнира и да не се примири да бъде обърнат в Бето, за мен поне би означавало, че той ще е в пъти по-интелигентен и богат от теб, за да трае тъпи борби от тоя вид в дома си и рано или късно ще те смаже (без значени дали буквално или психически).

За да няма едното или другото си требе философско израстване по отношение на житейското сътрудничество, ама и у двамата.
Да ти кажа ли какво мисля за това?
Двама богати, утвърдени, интелигентни и сиви от студ и старост, бездетни перковци.
Явно скоро няма да се постигне покой при теб, ама все пак дано не избие на към Карлуково в некой миг...

Ай, ни са стягай и са напукай с кеф с квот имаш подръка...!



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 2biri (ветеран)
Публикувано22.01.14 19:40



Ма много го мислиш, пък то - нероден Петко


Ти го намери такъв да го искаш, пък после мисли за повече.



Тема Re: За таргетанови [re: 2biri]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 19:46



Айде стига бе, тя си търсела мъж. Глупости на търкалета

Занимава ви тук, че и се връзвате

Тая тема е голям виц



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано22.01.14 20:11



ох бе, защо трябва да е богат, стига да не е търтей

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: За таргетанови [re: anbra]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:16



Защото всеки пише от някакви камбанарии според зависи ... нещо си.
Мъж ли, мъка ли ... някаква



Нали така?

Обаче, забележи, може да нямаш какво да кажеш, ама участваш там за олимпиадата.

Бе тъжно, че чак смешно



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:21



Както вече казах, всяко мнение е ценно за мен, дори и тъпото.





Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:24



Ти пък защо така реагираш?
Всяко мнение заслужава уважение, най-малкото защото човек се е постарал да си зададе въпроси, да им отговори, да го оформи в писмен вид, при това дълго.

И не си права, имал е какво да каже, макар и погрешно.
Все пак изхожда от собствената си гледна точка.

А темите ми са истински.
Първо, защото нямам време да си измислям и второ защото въображението ми е по-слабо отколкото случките, които ме връхлитат.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:33



Искаш да кажеш, че отговаряш на всеки, който си направил труда да ти пише в писмен вид

щото си задал въпроси, ех.

И не съм казала, че темите ти не са истински. Казах само, че не ти вярвам.

Ти вярваш ли си? Че си търсиш мъж



Тема Re: За таргетанови [re: anbra]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 20:34



Що богат ли?
Ми тя нашта мома все туй парадира тук - не печелели колкото нея и това било мързел.
Останалото са идиотии.
И, то е явно, че всяко боцнато мнение ще е с гриф "тъпо".
Я, да бях и рекъл нещо за циците и от рода на "ма са гот, бе, гот са и ми се щат", а?



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 20:36



Ей, ся ш`та зарина с тъпотии...



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:37



Ако може и ако ми отговориш да ми кажеш какво значи да го оформиш в писмен вид. Това ще е ценно за мен.



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:39



Не си търся мъж.
Дори някъде го написах.

Нека да съм по-ясна.
Обикновено най-дългите ми връзка започват ей така от нищото, без да съм ги търсила, на майтап някак си.
Та затова сега нещо ме тресе страх при всеки по-настойчив мъжки интерес проявен към мен.

Както казват хората - страх лозе пази.



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:43



Абе не е така, ама не ми се влиза в подробности.

Като казвам мързел, значи истински мързел.
А богат според моите въдприятия е човек, на който му падат пари без да си дава зор - ренти, наследства, обществени поръчки от близки партии и т.н. Всичко друго е заработено.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:44



Ами така кажи на хората. Какво си тръгнала да даваш определения какъв мъж търсиш. То ясно, че точно на теб ще ти се случи



Ай на бас



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:46



Сега ще ти обясня.

Като си говориш /не през аудитория лекция да изнасяш/ нестройната мисъл се компенсира с жестове, възклицания, ако щеш и разиграване на етюди. Когато е писмено, трябва да се понапънеш, за да ти разберат хората мисълта.

С това се сблъсквам ежедневно. Свалям запис на някакво интервю, уж на интелигентен човек. Ако го пусна едно към едно без редакция, голяма каша, не се разбира.
Това имах предвид.



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:47



Какво ще ми се случи?



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 20:47



Определено не държа да се съгласиш с мен.
И ще се радвам дори да не съм прав по отношение на тебе.
Моем ти зАбием един комплимент даже. (Ако все пак образът ти тук не е напълно измислен.) Показваш здрава психика и воля за пробив. Това е ценно и привлича.
И все пак.
Ако си толкоз успешна и истинска, защо те човърка да пишеш тук и така?

WALL·E


Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 20:51



Твоето определение за богат за мен е равно на престъпник по рождение.

WALL·E


Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано22.01.14 20:54



Пак прочети Ариел. Тя съвсем точно ти е написала какво да направиш.

Още един въпрос: Какво ще го правиш мъжа, дето го искаш?

Ако пак смяташ да го прибереш и да го отглеждаш ...


За теб съм сигурна, че до месец ще ни се похвалиш, че си намерила каквото ти трябва.





Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:54



Съвсем откровено казано не съм много успешна.
Имах много по-високи планове за себе си, а може би няма да успея да ги осъществя.
Може би съм вземала погрешни решения.

Но пък плюсът е, че не съм работила нищо, което да не ми харесва. Напротив, работата ми е била досега луда забава и само така съм успявала да я върша толкова интензивно.

Имам своите върхове, но са ниски.


Може би затова пиша тук.

Всичко до тук е за професията ми. Браковете ми, както се знае, са пълен провал.



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:55



А що реши, че образът ми е измислен.
Застанала съм и с името, и с физиономията си.
И с циците си...



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:56



Етюди, не съм знаела за такова изразяване. Благодаря ти.

А какво ще ти се случи. Да видим дали съм врачка.

Ти ще бъдеш увлечена от страхотна любов, такава една истинска и първична, без да я търсиш.

Така те виждам, що търсиш под вола теле, бе скъпа



Това не знам дали да го напиша, ама нали, да си формулирам мнението писмено, за да ме уважиш за старанието
Ако ти търсиш, какво да кажат ония девойки, я се засрами малко Виж хората се чудят разни работи



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:59



Ако си толкоз успешна и истинска, защо те човърка да пишеш тук и така?



А?





Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 21:01



хахаха
Благодаря, това беше едно много мило врачуване!



Ще си го запазя като линк, за да разбера дали виждаш в кристалната топка.



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 21:02



Кво "А"?

WALL·E


Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:05



Виждам бе, що мислиш съм се регнала. И оцени факта. И после ми говори. Нали искаше мнения, постарах се

+ да врачувам на разни готини мацки, дето не си знаят интересите



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 21:06



Гледах ти емотиконите на отговора към мен.
И кво?
На успехите, ако и ниски, има намусен емотикон.
А, на скапаните бракове - ухилен.

А ти що изобщо говориш за високи цели?

Нямам идея как го разбираш това.

За мен това е максималното постигане на свободата да решаваш какво да правиш.
Е, то е невъзможно на 100 %, ама има разни сфери, дето все си е супер да го имаш.
Не ми се дървенофилософства по темата.
Аз лично се имам за късметлия до тук. Получих от всичко по много.



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 21:12



Защото на успехите си се радвам само 3 минути, а скапаните си бракове приемам с насмешка.
Няма как да съм избрала погрешно и да се получи брак, нали?

Да и аз съм за свободата.
В последно време не съм много свободна откъм избори, но се надявам поне да извлека ползата от това... и да не продължи много време.


Дааа, темата е дълга и се обсъжда на питие.



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:13



Беше казал, че нещо ще се друсаш. Или греша



Тема Re: За таргетанови [re: WitchSmile]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 21:14



За теб съм сигурна, че до месец ще ни се похвалиш, че си намерила каквото ти трябва.

и до 2-3 години ще се оплаквам как се набутах.
Много съм спонтанна и наивна в отношенията си с мъжете.

И не, няма да го прибера вкъщи. Да си стои у тях.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:17



Що не пробваш тая вечер. С нещо друго



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 21:19



Тази вечер ще трябва да поправям едни проекти, които ми върнаха заради чужди грешки.



Затова сега ще се сбогувам с вас и до утре!
Може би ще трябва да направим нова тема, защото тук стана чат.
То не е лошо де.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:21



Аз освен в чат, няма да вляза в нищо друго.



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 21:22



Къде имаш предвид да се друсна?



WALL·E

Тема Re: За таргета *DELETED*нови [re: Naglets]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:28



Мнението е изтрито от mariana_asd@abv.bg

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 21:29



Знам...обаче пък писах ЕГН-то високо отива...и нещата смъжете стават обратно пропорциални.
Знам, възрастта не е порок...но вече е късно за такива изисквания, кофти реалност...факт!
От едим момент нататък-каквото -такова...ако не искаш, караш сама и това е



Пиша го сериозно...а тепърва и по-сложно ще става...такивамитиработи.



Тема Re: За таргетанови [re: Lira Emerald]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:33



Ако ти си живееш така, лошо няма





Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 21:33



Или вече не си ти, или бялото вино е станало друго, освен последна цедка на бъчвите.

Напоследък нещо възстанових червеното вино като меню, дори сега пробвам едно от вашия завод.

Никога не съм си въобразявал, че можеш да правиш нещо свързано с ядене.

WALL·E

Редактирано от Naglets на 22.01.14 21:34.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.14 21:39



Какво лошо има един мъж да може да работи и да печели поне колкото мен?
И защо да не обича да чисти и да готви? Примерно.



Ок...намери го и се похвали.
ще изчакаме



п.с. Напъва ме да ти кажа...нЕма такъв филм...но ще се въздържа:)



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:39



Може да се поинтересуваш, ама недей



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 21:43



Бих се поинтересувал.
Винаги.
И не просто така.
Но, нека чатът наистина спре.


Може и по друг начин, нали?

WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 21:44



Ти ся казваш, че ше дойда в Пловдив, айде бе

с афтобуса и ше ме чакаш на автогарата н



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 21:50




Дааааааааааааааа.....


WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: ariel$$]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано22.01.14 21:53



При мене нещата потръгнаха, когато спрях да се правя на...

+101.



Децата не помнят това, на което ги учиш. Те помнят това, което си.

Джим Хенсън

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано22.01.14 21:58



Замислих се за познатите си, всички мъже, които работят много (включително и домакинска работа) са женени. От свободните, а и голяма част от женените не работят много и според моите представи са си направо мързеливи.

Към мързеливците причислявам и хората с достатъчни или големи доходи, които обаче, не работят много или въобще не работят.



Тема Re: За таргетанови [re: WitchSmile]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано22.01.14 21:59



Ама защо да я чете? Не е ли по-хубаво да си играе на "пинг-понг" с този мъж? Все пак тя не е Кю-Ей-ка.



Децата не помнят това, на което ги учиш. Те помнят това, което си.

Джим Хенсън

Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 22:15



ей сега тръгвам



Тема Re: За таргетанови [re: WitchSmile]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано23.01.14 08:23



аз искам да съм от тия - последните:хората с достатъчни или големи доходи, които обаче, не работят много или въобще не работят.



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано23.01.14 08:28



Как е?
Пристигна ли вече, че да хващам рейса за гарата?



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: ckom-201465]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано23.01.14 09:43



Щом в България има такива и са доста. В Америка, страната на неограничените възможности трябва да сте всички така.





Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано23.01.14 09:46



Чакай да те разсмея малко! Виж крилатата мисъл перефразирана:
Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако се върне, значи и другите не са го искали!





Тема Re: За таргетанови [re: WitchSmile]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано23.01.14 10:01



уви... аз не съм от тях.


Но - добрата новина е, че жените като Лилка ще ме харесват, щото се налага да работя.



Тема Re: За таргетанови [re: Lira Emerald]  
Автор lalara-122364 ()
Публикувано23.01.14 13:47



Намерила, че премерила... нещо си живее в измислен свят. Нормални неженени мъже след 50, които да стават за връзка сигурно има един на 10000. Случайно овдовял вчера

. ...



Тема Re: За таргетанови [re: lalara-122364]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано23.01.14 13:49



Ето и ти ми даде идея.
Ще дебна на пусия на входа на гробищата.
Да двата входа.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.01.14 15:05



Ти пък къде ги видя тези толкова високи изисквания? Да е работлив и симпатичен...че това толкова високи изисквания ли са?



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.01.14 15:23



ааа, неее...освен , работлив и да носел пари поне колкото нея, симпатичен иска да и създавал емоции, да бил оправен в кухнята и с пералнята...тия си ги спомням, може и още да има:))

Това е твърде много като изисквания за мъж , особено от определена възраст нагоре



Редактирано от Lira Emerald на 23.01.14 15:24.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор lalara-122364 ()
Публикувано23.01.14 15:53



Дааа, ама и това не е сигурно.Така овдовя един доста приличен мъж и моя приятелка веднага се втурна..., обачееее се оказа , че той от преди си имал любовница и тя се намести тутакси на ваканцията....





Тема Re: За таргетанови [re: lalara-122364]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано23.01.14 16:20



Е то няма нищо сигурно, но все пак е шанс.





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.01.14 17:09



е ти пък...много били
или викаш, че ако в л.к. пише, че е мъж - стига



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: anbra]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано23.01.14 17:50



Не сме толкова лековерни - щом пишело мъж, било мъж.
Все трябва да бръкнем в гащите.

И папата го проверяват все пак.





Тема Re: За таргетанови [re: lalara-122364]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано23.01.14 18:37



това ли е "нормален" мъж, дето става за връзка?



Да взема и аз да си намеря една любовница докато не съм станал на 50



Тема Re: За таргетанови [re: ckom-201465]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано23.01.14 19:05



.. зЕми се ожени, че разведен си изключително неблагонадежден вдовец.






Тема Re: За таргетанови [re: ckom-201465]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано23.01.14 19:09



Намери си. Ама трябва да си приличен мъж, а ти май не си.





Тема Re: За таргетанови [re: ckom-201465]  
Автор lalara-122364 ()
Публикувано23.01.14 19:38



Е то не му пише на челото , че си е имал любовница...



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано23.01.14 20:06



Искам друг тип мъже.
Къде са те?

Стоят при жените си.... (не се сърди

)



Тема Re: За таргетанови [re: ckom-201465]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано23.01.14 22:06



Aко си харесваш и таргета, всичко е наред.





Тема Re: За таргетанови [re: lalara-122364]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано23.01.14 22:15



Всъщност за Лили, а и за повечето 1 подходящ мъж на еди колко си стотици или хиляди е напълно достатъчен. Виж, ако искаше двама или трима, щеше да е проблем.



А дали е овдовял, разведен, разделен, какво значение има всеки си има минало.

Напомни ми за баба ми, която се омъжила втория път за вдовец с двама сина, това не им попречило да отгледат и нейния син и да си направят едно момиченце. Дядото го помня беше си много читав човек. Може би е бил 1 на 1000000, но е бил напълно достатъчен.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.01.14 22:30



.

Децата не помнят това, на което ги учиш. Те помнят това, което си.

Джим Хенсън

Тема Re: За таргетанови [re: WitchSmile]  
Автор lalara-122364 ()
Публикувано24.01.14 09:03



Тук темата е за по-възрастнички- мъже и жени над петдесетака- 30-40 е супер възраст и там няма проблеми, освен ако не си неженен и търсиш пак неженен





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.01.14 10:43



Аз пък все си мисля, че компромисите нямат много връзка с възрастта. Ако някой през целия си живот не е бил склонен на компромиси, та на 50 години ли ще се промени тепърва...
Нормално е да имаш изисквания към мъжете и след определена възраст, другото не мога да си го представя... В крайна сметка една жена поне малко себеуважение трябва да има. Аз нищо страшно не виждам в това да си сам и не разбирам защо се дискутира непрекъснато като някаква страшна и нелечима болест. Случвало ми се е да се чувствам самотна, защото ми липсва конкретен човек, ама да се чувствам самотна хей така по принцип, защото ми липсва някой имагинерен...

Редактирано от copadevino на 24.01.14 10:43.



Тема Re: За таргетанови [re: lalara-122364]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано24.01.14 14:58



хахахаха
30-40 за баба ми, за мен над 50. Животът се удължава.

Пък като си помисля за моята баба, на която съм кръстена...
Само да останеше сама и започва стълпотворението от мераклии. Свидетел съм като овдовя за последно на 64 г.
А става дума все пак за 70-те години на миналия век.



Тема Re: За таргетанови [re: Monica123]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано24.01.14 14:59



Изобщо не се сърдя. Знам, че там си стоят.

Вчера нали вече открих, че трябва да чакам на входа на гробищата за някой вдовец, преди да са го прилапали.





Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано24.01.14 15:18



По-скоро си отваряй сетивата!
Споделяла си, че първият ти съпруг не е бил много по науките. Едва е завършил. Не е бил инициативен. ти си го бутала. Вторият, и той от тази категория - бавноподвижен, претенциозен от голямото добрутро.
Тези им черти не са били скрити. Просто ти си ги проспала. Напомпала си се вътрешно, че можеш да ги промениш. Или пък си смятала, че можеш да го преживееш. Ей такива неща!
Просто не давай шансове на мъже, които не ти пасват и бъди по-рационална.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Melany99 ()
Публикувано24.01.14 17:42



Добре де, какъв ти е проблемът всъщност?

Ми карай със същият тип мъже но ги използвай само за секс и забавления.

Не ги прибирай вкъщи, че явно имаш дарбата да иг правиш домашни любимци и те се кефят на това.





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: copadevino]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано24.01.14 17:44



... в подкрепа на това, което казваш, когато ме зарязаха, ако не беше инерцията и стереотипа, ах сега сама с малко дете и без пари, накъде и как, всъщност се почувствах наистина облекчена и точно свободна... можех да бъда себе си... и когато разбрах, че идва при нас, се стреснах всъщност от това, което ме очаква, само компромиси, съобразяване и нищо от това, което съм няма да бъде уважено и зачетено и колко самотна се чувствах в тази връзка... не отидох да го взема от гарата и злополучния опит изтрая само 1-2 месеца...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: sladunka medunka]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано24.01.14 18:32



Сладунке, компромиси, съобразяване, самота, липса на уважение и зачитане, невъзможност да бъдеш себе си - това не е връзка, това е мазохизъм. Добре, че не е изтраяла.

Но се питам ти колко дълго щеше да го понасяш всичко това и защо? Какво толкова хубаво е имало в тази връзка, че да си съгласна да изтърпиш всичко това?

Компромиси и съобразяване има, според мен, във всички отношения, но те се правят и от двамата и се правят с удоволствие или поне без особени трудности, а ти както го пишеш, не е било така.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.01.14 18:38



За себеуважението дума да не става-разбора се, трябва да го има.

За останалите неща да ти кажа, май не съм вече нещо веща. Избрала съм своят начин на живот със съпруг и другарче. Семеен тип жена съм. От 1999г. насам не ми се е налагало да търся повече и въобще съм излязла от тая игра и идея нямам какво е положението наоколо с мъжете...та нещо не ми спори и да философствам вече по тия въпроси.
Включването ми беше по-скоро за участие-нищо повече



Иначе, ако трябва да съм сама...лично за мен това не е подходящо:) Харесвам с другарче:)



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано24.01.14 18:58



Харесвам с другарче

Защото си намерила подходящото другарче.





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: copadevino]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано24.01.14 19:46



Хората са комплексни числа и трябва да си потърсиш някой с който ще сте в компланарни взаимоотношения.

Децата не помнят това, на което ги учиш. Те помнят това, което си.

Джим Хенсън


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: WitchSmile]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.14 01:33



... заради детето и в името на т.нар. (бивша) любов... това беше бившия, дето ме заряза и в един момент се обади да каже, че пътува към нас... и аз както ревях от обида и нараненост изведнъж се събудих ... направо се стреснах, все едно от кошмарен сън и с ужас си спомних, колко неща трябваше да преглъщам... и си казах, не този кошмар отново, не... но това беше преди 5 години...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: echr]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.14 21:22



+ 10!



В началото си мислех, че проблема е в моя телевизор, защото не можех да повярвам.



Тема Re: И изобщо...,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.14 21:25



Тя тръгна малко с рогата напред, но принципно е права за някои неща.
Не говоря това за тайландките и филипинките, а факта, че мъжете са ужасно разглезени и очакват да се грижиш за тях, нещо, на което българските жени не са свикнали + естествено да работиш и да носиш половината доходи у дома.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: sladunka medunka]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано27.01.14 09:34



Всяко зло за по-добро.





Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ptj ()
Публикувано08.02.14 14:03



Нали знаеш приказката -' като няма риба и рака е риба'. Избирай- или сменяш стръвта или гьола.



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: За таргетанови [re: PipilotaV.]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано10.02.14 12:58



То да са разведеш със собствената си жена,басси!Начи си бил прос като си са женил !
Закойса жениш ти бе ! Да не се жени баба ми! Що не внимаваш,усет нямаш ли,нюх, интуиция,любов !
Единственият начин да търпиш дълго време човек до себе си,е да го обичаш !

Колко пъти ша са развеждате вие за да помъдреете ?

Работа в градския съвет,осъществявам бракове,граждански,и мерна ли разведени са вбесявам!

Ний са потим,ний са трудим здравата,и не за парите,и не за славата!





Тема Re: За таргетанови [re: tirtirlin]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано10.02.14 18:02



Да не си лелята-обредничка дето мрънка с една и съща интонация и на сватби, и на погребения?

В съда поне е по-хубаво настроението.
И по-ясно се разбира какво става - смърт ли, развод ли....



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор svoya sam (член)
Публикувано13.02.14 06:44



Има и такива филми..аз съм 25 години в такъв. Не понася някой друг в кухнята.



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: svoya sam]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.02.14 11:39



Искаш да кажеш и работи по цял ден и пари добри изкарва и той у дома готви, домакинства?





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.02.14 12:17



Ами щом жените го могат, с какво мъжете са по-зле?



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.02.14 12:24



Не бре, нямам нищо против, интересно ми е какво прави жената през това време?

Предполагам, че готви епизодично обаче...не е като да му ангажимент всеки ден да бърза след работата дето евентуално прави и кариера да се върне от работа за зачисти и наготви, щото жена му ще се прибере





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.02.14 12:32



Изобщо не съм привърженик на това да лежа с вирнати крака докато партньорът ми работи.
Но не понасям и обратното.
Просто делим домакинската работа взависимост от това кой е по-ангажиран с изкарването на мангизите.
Ей как един мъж не го разбра това!



Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.02.14 12:36



ок, тук съм съгласна





Тема Re: А, в чужбина ако тръгне да търси,нови [re: Lira Emerald]  
Автор svoya sam (член)
Публикувано14.02.14 04:03



Да, колкото и да ти е чудно. Последните години обаче само аз чистя, защото той работи по 6 дена в седмицата, а аз 5.
ДАже може да ушие нещо на машината, а аз не!
Това не означава че няма други неща, които не ми харесват
Чета тук, пишат хората, че свестните мъже са в семействата....ама да не мислите,че са безгрешни на 100 %! Както и ние, жените, не сме. Просто винаги има компромиси...търси се златната среда...претеглят се + и - и се тегли чертата.
Още като се жени човек трябва да реши сам за себе си с кои недостатъци може да се примири и с кои не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.