Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:24



Ти пък защо така реагираш?
Всяко мнение заслужава уважение, най-малкото защото човек се е постарал да си зададе въпроси, да им отговори, да го оформи в писмен вид, при това дълго.

И не си права, имал е какво да каже, макар и погрешно.
Все пак изхожда от собствената си гледна точка.

А темите ми са истински.
Първо, защото нямам време да си измислям и второ защото въображението ми е по-слабо отколкото случките, които ме връхлитат.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:33



Искаш да кажеш, че отговаряш на всеки, който си направил труда да ти пише в писмен вид

щото си задал въпроси, ех.

И не съм казала, че темите ти не са истински. Казах само, че не ти вярвам.

Ти вярваш ли си? Че си търсиш мъж



Тема Re: За таргетанови [re: anbra]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 20:34



Що богат ли?
Ми тя нашта мома все туй парадира тук - не печелели колкото нея и това било мързел.
Останалото са идиотии.
И, то е явно, че всяко боцнато мнение ще е с гриф "тъпо".
Я, да бях и рекъл нещо за циците и от рода на "ма са гот, бе, гот са и ми се щат", а?



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.14 20:36



Ей, ся ш`та зарина с тъпотии...



WALL·E

Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:37



Ако може и ако ми отговориш да ми кажеш какво значи да го оформиш в писмен вид. Това ще е ценно за мен.



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:39



Не си търся мъж.
Дори някъде го написах.

Нека да съм по-ясна.
Обикновено най-дългите ми връзка започват ей така от нищото, без да съм ги търсила, на майтап някак си.
Та затова сега нещо ме тресе страх при всеки по-настойчив мъжки интерес проявен към мен.

Както казват хората - страх лозе пази.



Тема Re: За таргетанови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:43



Абе не е така, ама не ми се влиза в подробности.

Като казвам мързел, значи истински мързел.
А богат според моите въдприятия е човек, на който му падат пари без да си дава зор - ренти, наследства, обществени поръчки от близки партии и т.н. Всичко друго е заработено.



Тема Re: За таргетанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Siana_s (минаващ)
Публикувано22.01.14 20:44



Ами така кажи на хората. Какво си тръгнала да даваш определения какъв мъж търсиш. То ясно, че точно на теб ще ти се случи



Ай на бас



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:46



Сега ще ти обясня.

Като си говориш /не през аудитория лекция да изнасяш/ нестройната мисъл се компенсира с жестове, възклицания, ако щеш и разиграване на етюди. Когато е писмено, трябва да се понапънеш, за да ти разберат хората мисълта.

С това се сблъсквам ежедневно. Свалям запис на някакво интервю, уж на интелигентен човек. Ако го пусна едно към едно без редакция, голяма каша, не се разбира.
Това имах предвид.



Тема Re: За таргетанови [re: Siana_s]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано22.01.14 20:47



Какво ще ми се случи?




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.