Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Предава ли се по наследствонови  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано13.01.14 06:17



При разговор онзи ден възникна въпрос, който лично аз за себе си съм решила отдавна, но поставянето му отново на дневен ред ме накара да се запитам дали мнението ми не се е променило.

Та въпросът е: предава ли се по наследство лесното увлечение по другия пол и влюбчивостта? С думи прости "хойкането" предава ли се по наследство?

Струва ми се, че част от този въпрос е дали изневярата се предава по наследство? Дали увлечението по другия пол може да започне в по-ранните тийнейджърски години, ако родителите отрано са тръгнали по гаджета?

Какво показват вашият личен опит и вашите лични наблюдения?

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: White_Witch]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано13.01.14 08:51



Предава се, ама най-вече възпитанието се предава.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: White_Witch]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.01.14 09:23



Е ми целият характер се предава по наследство, предполагам.
"По наследство" не значи непременно, че децата са еднакви с родителите или бабите и дядовците.



Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: White_Witch]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.01.14 10:06



Моят опит е, че не се предава "склонноста към изневяра" - предават се /евентуално, но незаддължително/ - мирогледът, отношението към другия пол и моралните критерии.
Понякога също се предава високото либидо, но последното не е задължително свързано с полигамията.
Изневярата е избор, който правим, а не биологичен дефект.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: White_Witch]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано13.01.14 10:31



Демек, ако се ожениш за курва и имаш дъщера, тя пак ще е курва, така ли?



WALL·E

Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: White_Witch]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано13.01.14 10:56



Да ти кажа, убеждавам се все повече, че човек се ражда със свой собствен характер и в това нито гени, нито нищо играе роля.
Средата помага за формиране на модели, от които бягаш или които повтаряш, обаче не вярвам в неследствеността, още повече в емоционалната сфера.
Това е като вечният спор, дали гените на престъпника се предават по наследство...



Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: MamaNetty]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано13.01.14 11:13



добре казано... съвпада напълно с моето виждане.



Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: White_Witch]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано13.01.14 13:43



Това е баси въпроса, ха-ха-ха. Има Зодии хойкащи, не могат да дишат без чуждо има зодии блеещи, има зодии незаинтересовани.... "наследството" е въпрос на възпитание.

Ти кажи какво ти се случва, за клюката :-)



Тема Re: Абсолютли ДА!нови [re: White_Witch]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.01.14 15:15



В моят случай е така-тейко с 8 брака/и много допълнително-жени/, аз скромно-само с 3 брака и мноУ мъже до 40-така/без подпис/

...ама има време за браковете, не е кахър

Баси въпроса си задала, честно...хахахахаха



Тема Re: Предава ли се по наследствонови [re: ckom-201465]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.01.14 15:23



Да бе , не се предава, предава се и още как:))

Баба ми, майка ми - пуритански образец. Майка ми се поболяла, защото такъв срам да се разведе през 60-те, чак мен игнорира от майчинското си сърце, защото видиш ли, аз съм издънка на "онзи" -баща ми:))...баба ми и дядо ми, вдън земята били от сконфуз:))
Майка ми е имала само 2-ма мъже-баща ми и пастрока...баси ужасТа

...баба ми е била само с дядо ми, представяш ли си-55г. навремето сватба празнуваха:))

Баща ми обаче бохем и хойкаджия от световна класа...запознах се с него чак на 19 години...а очичките ми играеха още в 5 клас, та и в друго училище ме преместиха заради един дето го преживявах от съседния клас...после от 18-тата година...юрууууш:)))))))))))))))))

И двата ми развода са за изневяра от моя страна...то затова си ги и платих аз като поп, нЕма да товаря горките мъже с мои греховце

Та не било генетично ли?...хахахаха

Кръвта вода не става...това е!

Редактирано от Lira Emerald на 13.01.14 16:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.