Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За много години клубари и клубарки  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано07.01.14 18:04



Как сте , как изкарахте празниците, днес прочетох новините от България и ...малко е да се каже , че ми настръхнаха косите, визирам случаите на това показно убийство пред Гранд мол Варна и намерената убита жена пак до Варна....

в мен напират въпроси: как е възможно подобно нещо, как може човек до такава степен да загуби разсъдъка си за да направи подобно нещо..трагедии...да застреляш собствената си жена, майка на децата ти все едно е дивеч в гората,
да отвлечеш младата си приятелка и с тъп предмет да я усмъртиш...а после и захвърлиш в полето като салфетка....

кажете ми какво става, това за вас какви хора са

и нима поводът РЕВНОСТ може да бъде повод и основание за подобни неща, да си пообсъдим тук, ако искате разбира се

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: За много години клубари и клубаркинови [re: dymo]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано07.01.14 19:35



За много години, Диминке любава



В едно убийство ако няма любов, има пари замесени. Е, ревността е чудна за всеки, който не е бил жертва, но да пази Господ!

Чудя се как да ти отвърна за новините в България като наистина хубавите случки не са предмет на обсъждане.

Бъди здрава, обичана, обгрижвана и все така весела!



Тема Re: За много години клубари и клубаркинови [re: dymo]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.01.14 20:12



Димо, за много години! Живи , здрави и щастливи...най-вече живи, че колко здрави си отидоха



Ти сега какво ръчкаш разни зловещи теми...нищо не мога да ти кажа по въпроса, от 2 дни съм потънала във Версай, в момента разглеждам и изучавам спалнята на Луи XIV
ето:


Ето нещо любопитно- кралската тоалетна





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.