Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Как празнувате  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано31.12.13 20:20



Хора, вдигнете градуса на настроението! Споделете как празнувате?... А как бихте искали да празнувате?

Ние сме вкъщи и още не е ясно как точно ще празнуваме



Естествено ще очаквам да споделите и изтеглените късмети от новогодишната баница... Сбъдвалили са ви се късметите досега?

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Редактирано от White_Witch на 31.12.13 20:23.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор FilerO99 (СТАЛИНЕЦ)
Публикувано31.12.13 20:20



В момента съм на работа и баща ми ще дойде някъде към 23.00 часа с баницата.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано31.12.13 20:21



Искам да кажа, че ще разчитаме на хората, не на телевизията

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Как празнуватенови [re: FilerO99]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано31.12.13 20:27



А какво правиш в работата? ТВ, лаптоп? Кой ти прави компания?

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор FilerO99 (СТАЛИНЕЦ)
Публикувано31.12.13 20:30



Аз работя като охрана и си нося лаптопа. Телевизия при нас не е разрешена, но за лаптоп няма проблем което е доста голям парадокс...

Преди малко ми прави компания един мой приятел, а след малко баща ми ще дойде.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.12.13 20:32



аз съм си сам
имам месо
имам кисела зелка
имам маслини, фръцки и прочие
бира
уиски, качествено тоя път
искра бях забравил да взема, взех
тютюн имам - M`c Baaren, без грам химия в аромата
с една приятелка си ломотим по скайпа
и тя самичка
ама телевизия щяла гледа
това не трая изобщо, телевизията
а имам по къщята
освен новините, нищо друго
и новините взех да прескачам вече
...........
след малко ще прасна клуба с нещо желязно
още не можах да узрея, и желязото ме привлича



изтрих си комплексарските глупости
веселба да пада в клуба,
а аз още чукам на другия комп
а трябва празник
искам да съм милиардер

Редактирано от Orcad на 31.12.13 20:43.



Тема Re: Как празнуватенови [re: FilerO99]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано31.12.13 20:33



Пожелавам ти от баницата да изтеглиш късмета, който ще направи следващата година незабравима за теб!

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор FilerO99 (СТАЛИНЕЦ)
Публикувано31.12.13 20:36



Благодаря за милото пожелание, а аз ви пожелавам всичко за което вие сте мечтала да ви се сбъдне през 2014та година!





Тема Re: Как празнуватенови [re: FilerO99]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано31.12.13 20:45



Дай Боже всекиму!



Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: Orcad]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано31.12.13 20:53



Айде, де! Чакаме желязното! А дотогава - нека да звучи класика :)

http://www.youtube.com/watch?v=mObouU6xacs

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.12.13 21:06



активирах ти твоя линк


мноу яко
отчита се
хм
абе не знам що от няколко дена ме е прихванал някъф
с цигулка
па аз никога цигулка не съм учил и знаел,
еле, па да харесвам
....................
бих желал да отдадем на големите дължимото


дано не съм нагъл и нетолерантен в клуба с налагане на музика



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано31.12.13 22:49



С малки деца градусът винаги е вдигнат, бяло Вещи!


Рахатясваме цял ден. Обявих "свободно!" на всички, за всичко.
Вече похапнахме, всеки каквото обича (това е важно, защото менюто на малката например беше: хляб, маслини, кисели краставички, мандарини, свеж ананас, гумени бонбони и айрян... манджа с грозде , натурален веган).
Запалихме свещи, музика, песни и танци на народите, май вече свършиха бенгалския огън... и никъде не ми се ходи.
Достатъчно ходим през останалото време. Новата година ми е хубаво да си я посрещна у дома с диваненцата.

Поздрав с една местна, много народна група. Има и цигулка, и са голями образи, и ако езикът ви звучи странно, то е защото пеят на баварски. Не е нищо особено, но са ми приятелчета.



Хайде, още малко остана!



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано31.12.13 23:10





Това от мен за вас. Новогодишен поздрав.

Вкъщи съм си.
Мястото не е от значение...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано31.12.13 23:24



Празнуваме у нас с дечка:) Баница с късмети така и до сега не съм правила, както и да е, нямам традиция.
Както всяк агодина и тази бяхме на летището от 18-20,30ч. символично да изпратим старата година пък и детето лека полека да свиква с терминал 2...хаха:)). Беше абсолютно празно и само служители и дежурни полицаи:)
Други години по-имаше полети, тази година нищо!
Паркирахме баш пред централните входове, охраната каза, няма проблеми, пихме кафе, лафихме си с тоз онзи...те ни се хилят:))

Съпружето ме ядоса, защото от автомата дето си взехме кафе, може да се слагат и хартиени пари. И той тръгна да слага 10лв. с надежда д аму върне както пише на автомата 8лв. по левчета...аз му казвам, недей, той мъжки инат-не, и ги пъхна...естествено машината му върна с 2 лв. по-малко

Кафето струваше 2лв. , а тя му връща само 6...малко се ядосах на мъжкарлъжкия инат...карай.

Страхотна елха както винаги там. Много приятно място за разходка на 31.12

Ето малко снимки:












Тема Re: Как празнуватенови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.12.13 23:34



аре гепи малко музика
и да поздравиш съпружето


вярно, че не са наши, апа аз чуждо не долюбвам,
ама музичката си трака мамицата
................
музичката
и детенцето, дето стой под елхата

.............................
абее....
ай си трая



Тема Re: Как празнуватенови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано31.12.13 23:40



Като те чета за тютюна, тая вечер слушам по ТВ-то една смешка, пародия...един имитира Андрей Слабаков /с вечната цигара в ръка:)/ и на въпрос какви постни сърми му направила Ернестина за Коледа с кисело зеле или лозови , отговорът му беше: С тютюневи листа





Тема Re: Как празнуватенови [re: Lira Emerald]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано01.01.14 03:04



Страхотни сте! Невероятен начин за изпращане на Старата година и почистване на пътя пред Новата



Да е мирна и честита Новата!

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано01.01.14 03:09



А сега равносметката от първите часове на новата година



Късметът от баницата:
Щастие.
Учение.

Късметът над баницата:
Паричките ти в портмонето ще са като звездите в небенто.
Здраве в изобилие, секс до безсилие.

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано01.01.14 15:41



Ние сме вече хора на възраст. Предпочитаме да си стоим вкъщи, да гледаме ТВ, да си бърборим и ако ни писне да си легна дори и в 10. Не ни се съобразява с други хора, да подпираме масата и пр.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано01.01.14 15:59



Аз обичам празненствата да са с много хора, музика, танци, цветове и смях. Никога не съм организирала новогодишно парти, може да опитам догодина.

За късметите от баницата - мисля си, че това е приоритетната област в живота ти за годината и малко късмет ще е от помощ.



Тема Re: Как празнуватенови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.01.14 17:12



Честита Нова Година!

Добра идея за парти!
Децата ще се радват, хора ще се запознават!
Навийте килима, малко храна, малко пиене и купонът - готов!





Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано01.01.14 18:21



Честита Нова година!

Сега се връщаме от посрещането.



Празнувахме в едно село - Граматиково, на 25 км от Малко Търново и на толкова от Царево. В къщата на една приятелка с още приятелки, мъжете и някои от децата им.

В 12 ч половин село излезе на мегдана да играе хоро както обикновено. Имаше и два тъпана.

Днес на обяд си правихме барбекю на двора.

Все още обичам шумното посрещане на Нова година.
Тегаво ми се струва да се затвора по семейному у нас. Пък и семейството ми е много камерно - аз и синът.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано01.01.14 18:41



Събрахме се със салса приятели. Натанцувах се здраво. Точно така и искам да празнувам. Седенето вкъщи не е за мен.
А на късметите ми се падна веднъж любов, веднъж нови запознанства и голяма любов и веднъж много пътуване, от което ще се връщам заради любовта. Не знам как да го тълкувам, ама много ще ми е любовно тази година.

А, и печалба от лотарията ми се падна. Сигурно с нея ще пътувам.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Как празнуватенови [re: hubavka69-110043]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано01.01.14 21:25



Ехааа, желая ти много физически сили, че като гледам... програмата ти е натоварена :) А, дано!



Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.01.14 01:34



Честита и спорна новата година! Празнувахме си както винаги в къщи, с манджи, торта, баница ... до 12:00 играхме Монополи, в 12:00 фойерверки, половинчас навън със съседите и после обратно още малко кино и по леглата... с малки деца е така, ама объркахме режима пак... днес станахме почти в 12:00 ... Късмети: детето погледна внимателно, помисли и посочи с ръчичка парчето с паричката, както винаги... на мен, нова любов, останалите късмети не са важни:)

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Как празнуватенови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано02.01.14 15:09



Благодаря за окуражаването!





Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор c@t ()
Публикувано02.01.14 16:13



Ние бяхме нагости, всеки беше наготвил по нещо, играхме малко игри, миксвахме коктейли, слушахме музика, гледахме за 50ти път " Динер фор уан" в ютюб и после пак по ТВ, палихме фойерверк. После стана рано сутринта и легнахме да спим, следобяд тръгнахме към къщи.



Междувременно се уговорихме с някоко приятели, с които пропуснахме някои партита да отидем до Хамбург и да скитаме цяла нощ. Вече се уговорихме, детето ще спи у приятелка



Тема Re: Как празнуватенови [re: c@t]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 19:50



Разкажи за Хамбург?
Мисля си , че там нощния живот трябва да е як...
А германците, те как са?
Май много не стават за флиртове и секс...



Тема Re: Как празнуватенови [re: ariel$$]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 19:53



Пенсионерска работа.





Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано02.01.14 19:58



Ще разкажа като се прибера. Мислим да ходим на Реепабан, само че ще играем футбол на маса, тоя път май няма да ходим в ДоллХаус

но на сутринта ще отидем на рибния пазар, не за друго, а за огромните рибени хлебчета. Аз ям хлебче със скариди/раци.
Мислехме да вземем пиене за изпът, но май няма а се получи, ще трябва да търпим докато стигнем.

Кой ти разказа тия измислици за секса? в интерес на истината българските мъже са по-захлупени от немските, за жените не знам, но силно подозирам



Тема Re: Как празнуватенови [re: c@t]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 20:23



Ами близки ми разказаха няколко изтории от които си правя заключения...
само че ще играем футбол на маса



Това ли е забавлението в Хамбург?
Клубове няма ли?



Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано02.01.14 20:32



Ок, добави и моето мнение - за статистиката - имала съм 3ма български приятеля и не броя колко немски, сега няма да се напрягам

или считаме че съм попаднала на недобрите български- което гарантирано не е вярно, или считаме че съм попаднала на по-добрите немски, което отчасти е вярно, защото всички са с подобна на моя бройка

Само ще спомена, че с немски партньор никога не ми се е случвала сигуация "щом ти на мен неми правиш, и аз на теб няма" докато с българските ми се е случвало да се напасвам на кхм тона


Виж в какво превърнахме темата, срам!


Иначе тия маи за футбол са в баровете, по-добресе изкарва, отколкото само да пием. Така играем, пием и е по-забавно, повод да се запознаем с нови хора. Ние ще сме 6-тима.



Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.01.14 21:05



абе, забавление и немци нощен живот и немци... ядене, напиване, ама такова, наливане докат паднеш под масата и... най-много надрусване... финес и наслаждение няма... или грубо хистерично предизвикателно сваляне... флиртове и свалки... боже, боже, откога ги умеят немците тез неща, те са обикновени консуматори, физически работници, даже и ценители не са...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Как празнуватенови [re: c@t]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 23:17



Радвам се, че опитът ти е добър с германците.

Но пак питам на клуб с танци и музика не ходите ли?
Това с бирата и футбол на маса можеш да го правиш във всяко село, защо ще ходиш до Хамбург ?



Тема Re: Как празнуватенови [re: sladunka medunka]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 23:20



Ами виж котката пък какви ги разправя?

Честно казано към германци и англичани изпитвам известни съмнения как се справят като мъже...
Но разбира се съм сигурна, че изключения винаги има..



Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано03.01.14 00:31



От време на време ходим, но имай предвид че групата е 30-35 години.

първо ходим някъде, където можем да чуем какво си казваме и когато Флориан се напие и Оли започне да танцува, отиваме в някоя дискотека за възрастни 30+ иначе забрави за диско с тийнейджъри, всички сме ходили достатъчно и започваме да скучаем там.

Сега едн приятел е дошл от Фрайбург, той понякога спи унас когато дойде на север,или при родителите си в Хамбург, или при сестра си в нашия град. Всъщност в повечето случаи е около нас, трябва да го питам защо предпочита тук пред Хамбург.



Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.01.14 01:49



... Въпрос на критерии... котката си е провокатор, хвърля бомби и чака резултат... освен това, целта и е да се похвали, вижте ме аз как ги мога нещата, пък вие простите българи- не... ти да видя някъде аргумент срещу едните или за другите, аз не.... само определение на бг мъжете, че са смотани... предизвиква ги, да и обърнат внимание... незнам за англичаните, ма тука един вълнуващ мъж не видях... ма то сред таз роботизирана нация, дето слушат диско от 80-тте, какво очакваш... нощен живот в тази страна трудно... клубче с музика, пиано бар, рядко и кой ли ходи... танци в танцверейн... записваш се на нещо като кръжок и си ходиш там с години, опознаваш хората и така... но и там си е строго регламентирано кой докъде може... инак заведенията тук затварят в 22ч. и се спи,за да се ходи на работа на другия ден... абе... е в хамбург може и да има, но той е друг вид нощен живот свързан с хазарт и други неща...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Как празнуватенови [re: sladunka medunka]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.01.14 01:56



П.С. за дискотеките забравих...

дискотеки има слуша се предимно диско: Гумбай денс бенд, Сарагоса бенд, Сабрина и подобни... шегувам се, но тези последните звучат по радиата и в музикалните програми по тв-тата... припомних си ги с умиление и си и слушам тука...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Щастлива Нова Година!нови [re: White_Witch]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано03.01.14 06:18



Планирахме да посрещнем Новата Година на открито до езерото и под зарята. Падналия 40-сметров сняг промени плановете. След екзотична вечеря и дивни танци, отпуснахме пред разкошния огън в камината на фона на тихо сипещия се сняг.





Тема Re: Щастлива Нова Година!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано03.01.14 07:50



Ейййй, страхотно! Чак ми се прииска и аз да съм била там

Особено пред камината... :)

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано03.01.14 07:54



В края на темата мога да обобщя, че всеки е посрещнал Новата година по един уникален и незабравим начин



Дано споделеният опит да даде "сламчици" на другите "колеги" за нови, интересни изживявания в бъдеще.

Друг важен извод, който си направих лично за мен, е, че може би е добре да си потърся някой германец за мъж... след цялата тази полемика относно техните качества и достойнства... в краен случай може и англичанин

Успешна, честита и незабравима 2014-а!

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано03.01.14 12:57



Абсолютно. Един наш приятел се възмущаваше, че не се нагърмели по-рано, за да си облече пижамата.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор spinule (..)
Публикувано03.01.14 14:20



хах, и моят е уникален, но не ми се иска да го помня


впрочем по въпроса дали са се сбъдвали пожеланията - в годините, в които ми се падаше парата, наистина бях доста по-добре финансово
от 3 години ми бяга

чудя се - ако баницата с късмети се направи на 4-ти вместо на 1-ви и си дръпна едно - ще важи ли?
или да взема да изчакам новата година по стария календар?




Тема Re: Как празнуватенови [re: sladunka medunka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.01.14 16:13



Ауу, поне онези сладури (едно време поне бяха) Дитер и кой беше онзи дългокосият, не ги ли пускат?





Тема Re: Как празнуватенови [re: spinule]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано03.01.14 23:50



Не знам дали баницата важи, ако е на 4-ти. Със сигурност обаче можеш да опиташ и на 31 декември 2014 г. да споделиш опита :)

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Как празнуватенови [re: Melany99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано04.01.14 00:10



...е, иска ли питане, ма те са за специални случаи:)Модърн Токинг:)... Дитер Болен се появява по разните ТВ-та, честичко... беше в журито на техния Айдъл... той става все още, ама Томас горкия, е заприличал на прасенце:) обаче, като вземат да канят разни динозаври по Нова Година си падам от смях... то не бе Карел Гот, Бата Илич и вся остальная... отдавна забравени, но добре, че е нова Година, че да видим кои са останали все още живи...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано05.01.14 00:20



Супер беше


Скитахме до предиобяд на другия ден

Единия приятел живее вече 2 -ри ден унас, с другия се уговорихме на гарата. Каза че ще взем пиене, но да е под прикритие, защото във влаковте забраниха пиенето. Влизаме в гарата и някой ми се хвърля на раменете, обръщам се и гледам Ленард с 2 бутилки Пуника в двата джоба и една бутикла Кола в ръка. Питам го с какво са, той - с водка. Двамата други с мен казват ок, но като опитаха казаха че е трябвало повече водка и по-малко сок. За мен беше ок

Не след дълго:



Качваме се и намираме усамотени места за групата. Единия вади карти за игра. Другия веднага предлага да играем Белот. Вадя телефона и намирам правилата на играта в Уикипедия, през това време Оли раздал картите, аз седя по диагонал с Ленард. Питам го дали играе скат, той казва да, аз му казвам да започва по правилата, ако има нещо, ще обяснявам.
Спечелихме две игри и моя приятел седящ до мен т.е. противния отбор започна да се ядосва. После те спечелиха две игри и вече бяхме в Хамбург

Обадихме се на още няколко човека, те също бяха с компания.
Уговорихме се на Хамбургер берг, и избрахме първия бар, гледахме а има маса за футбол.

Влизаме, беше рано 22:30-23 часа, още беше ок. Моя приятел ми казва че мога да предизвиквам за игра.
Отивам до масата и гледам как е традицията, аха, наели са топката, значи чукам по масата, Оли си прибира монетата.
Играем с победителите, аз - любителка, но научена от играчи от Бундеслигата не могавсичко, но това което мога, го правя като на турнир.
Първа врата - аз с вратаря- много елегантно, Оли се кефи и нашата компания вика за нас


Втората- съседна кръчма. Разбираме се аз да съм първа.
Влизам и тръгвам към масата, но един опиянчен тип ме заговаря и каза че е предизвикал играта и да играя с него. Аз се съгласявам и след малко сме на ред.
Гледам го тоя, едва държи топката, а противниците бяха доста силни и седят пред вратата ми и се канят за врата с пиншот. Аз седя с вратаря пред топката-център , а със защотата обирам възможностите. И ето топката попада точно в краката на вратаря, който със светкавичен шут я запраща в отсрещтната врата тоя път целия бар викаше, не само нашата компания загубихме с наравно и последна точка за противника, но беше много яко. После играха хора от нашите и спечелиха.
Онзи, който ме покани за игра се лепна за мен и моя приятел много се ядоса. Ама нищо ново

Трета кръчма - пак аз първа, но моя приятел плътно до мен и отиваме на масата за футбол. Мноого силен отбор,загубихме но беше интересно. Загубихме и Ленард.

Излизаме и дърдорим с останалите. Те не играят футбол, искат танци. Но ние не искаме. Те отиват в някаква диско, значи ставаме с около 7-8 човека по-малко, абсолютно предпрограмирано.

Следващ бар - вече пзнавам пловината хора в бара, отивам на масата, гледам че е Леонхард, обръщам се и казвам н Оли че ми се играе на Торнадо и затова Тобиас да играе на мое място. Пак силни отбори, но нашите са добри и печелят. Изведнъж идва едн, който ми напомняше на един холандец, с който излизах преди няколко години. Хух не е той, но се навърта наоколо. Моя приятел застанал зад мен и гледаме футбол и ме прегърнал, и о чудо, онзи ни заговаря и иска да играе с нас. Казва се Фабиан, не си каза фамилията. Ще играе с моя приятел. Започват. Гледам - бооо този е супер, и на него му харесва да играе с Оли, победиха всички отбори в бара.

В 9 часа сутринта бяха гладни и се знаеше, който яде, става много уморен и ще трябва да си ходим. Изядоха по 2 рибени хлебчета + 2 с шунка от пекарната.

На път за вкъщи спахме.

Стигнахме и слязохме на гарата,Оли се оглежда и пита къде са пияните, спящи по пода и пейките. Това че сме единствените, скитали цяла нощ, го депримирало. Идва трамвай, отваря вратите и гледаме един 25-28 годишен, мъртвопиян лежи наполовина на седалките, наполовин на пода. Оли се кефи и иска да го снима със собствения му смартфон, изпаднал от джоба му ние с Тобиас много се смяхме


От тогава живея с двама мъже, ужасни са като ходят в банята, добре че имаме прозорец



Тема Хаханови [re: c@t]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано05.01.14 08:22



Това е като филм! Наистина е незабравимо, макар и изтощително :)

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Хаханови [re: White_Witch]  
Автор c@t ()
Публикувано05.01.14 13:30



Аха

времето летеше, докато изиграем няколко игри и започна да се съмва
Снощи гледах хамбургските футболни клубове- всичките ни противници са от там, но и ние бяхме як отбор

Добре е човек да може някои неща на футбол на маса, защото се играе навсякъде от всеки.
Тъпото е че човек трябва или да има маса вкъщи, която струва над 1000€ - турнирна, или да ходиш някъде от време на време.
Двамата ми мъже за два дни-единия, си купиха една маса заедно, но Оли не иска да я взима унас, защото е доста шумно като вкарваш гол със всичка сила, а и ще трябва да махнем трапезната маса.
Сега масата е в Ленард, но и той каза че като се прибере от работа, докато оправи утях и вече е време за спане и играе от време на време.

Дъщеря ми също играе и то турнирен футбол на маса. Недостатъка й е че не вижда топката когато е в ръба на масата точно пред нея, тъй като още е много ниска.


Тоби и Оли още спят, единия в спалнята, другия в хола, а аз седя в кухнята и пия кафе. Трябваше да стана и да дам пари на дъщеря ми за планетариума и после не можах да спя. Онези двамата бяха снощи пак на футбол, аз в понеделник съм на работа и единия ден почивка нямаше да ми стигне, а и е добре да излязат по мъжки



Тема Re: Как празнуватенови [re: c@t]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано05.01.14 13:56



Голяма си купонджийка!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.