Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано03.01.14 07:54



В края на темата мога да обобщя, че всеки е посрещнал Новата година по един уникален и незабравим начин



Дано споделеният опит да даде "сламчици" на другите "колеги" за нови, интересни изживявания в бъдеще.

Друг важен извод, който си направих лично за мен, е, че може би е добре да си потърся някой германец за мъж... след цялата тази полемика относно техните качества и достойнства... в краен случай може и англичанин

Успешна, честита и незабравима 2014-а!

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано03.01.14 12:57



Абсолютно. Един наш приятел се възмущаваше, че не се нагърмели по-рано, за да си облече пижамата.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор spinule (..)
Публикувано03.01.14 14:20



хах, и моят е уникален, но не ми се иска да го помня


впрочем по въпроса дали са се сбъдвали пожеланията - в годините, в които ми се падаше парата, наистина бях доста по-добре финансово
от 3 години ми бяга

чудя се - ако баницата с късмети се направи на 4-ти вместо на 1-ви и си дръпна едно - ще важи ли?
или да взема да изчакам новата година по стария календар?




Тема Re: Как празнуватенови [re: sladunka medunka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.01.14 16:13



Ауу, поне онези сладури (едно време поне бяха) Дитер и кой беше онзи дългокосият, не ги ли пускат?





Тема Re: Как празнуватенови [re: spinule]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано03.01.14 23:50



Не знам дали баницата важи, ако е на 4-ти. Със сигурност обаче можеш да опиташ и на 31 декември 2014 г. да споделиш опита :)

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Как празнуватенови [re: Melany99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано04.01.14 00:10



...е, иска ли питане, ма те са за специални случаи:)Модърн Токинг:)... Дитер Болен се появява по разните ТВ-та, честичко... беше в журито на техния Айдъл... той става все още, ама Томас горкия, е заприличал на прасенце:) обаче, като вземат да канят разни динозаври по Нова Година си падам от смях... то не бе Карел Гот, Бата Илич и вся остальная... отдавна забравени, но добре, че е нова Година, че да видим кои са останали все още живи...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано05.01.14 00:20



Супер беше


Скитахме до предиобяд на другия ден

Единия приятел живее вече 2 -ри ден унас, с другия се уговорихме на гарата. Каза че ще взем пиене, но да е под прикритие, защото във влаковте забраниха пиенето. Влизаме в гарата и някой ми се хвърля на раменете, обръщам се и гледам Ленард с 2 бутилки Пуника в двата джоба и една бутикла Кола в ръка. Питам го с какво са, той - с водка. Двамата други с мен казват ок, но като опитаха казаха че е трябвало повече водка и по-малко сок. За мен беше ок

Не след дълго:



Качваме се и намираме усамотени места за групата. Единия вади карти за игра. Другия веднага предлага да играем Белот. Вадя телефона и намирам правилата на играта в Уикипедия, през това време Оли раздал картите, аз седя по диагонал с Ленард. Питам го дали играе скат, той казва да, аз му казвам да започва по правилата, ако има нещо, ще обяснявам.
Спечелихме две игри и моя приятел седящ до мен т.е. противния отбор започна да се ядосва. После те спечелиха две игри и вече бяхме в Хамбург

Обадихме се на още няколко човека, те също бяха с компания.
Уговорихме се на Хамбургер берг, и избрахме първия бар, гледахме а има маса за футбол.

Влизаме, беше рано 22:30-23 часа, още беше ок. Моя приятел ми казва че мога да предизвиквам за игра.
Отивам до масата и гледам как е традицията, аха, наели са топката, значи чукам по масата, Оли си прибира монетата.
Играем с победителите, аз - любителка, но научена от играчи от Бундеслигата не могавсичко, но това което мога, го правя като на турнир.
Първа врата - аз с вратаря- много елегантно, Оли се кефи и нашата компания вика за нас


Втората- съседна кръчма. Разбираме се аз да съм първа.
Влизам и тръгвам към масата, но един опиянчен тип ме заговаря и каза че е предизвикал играта и да играя с него. Аз се съгласявам и след малко сме на ред.
Гледам го тоя, едва държи топката, а противниците бяха доста силни и седят пред вратата ми и се канят за врата с пиншот. Аз седя с вратаря пред топката-център , а със защотата обирам възможностите. И ето топката попада точно в краката на вратаря, който със светкавичен шут я запраща в отсрещтната врата тоя път целия бар викаше, не само нашата компания загубихме с наравно и последна точка за противника, но беше много яко. После играха хора от нашите и спечелиха.
Онзи, който ме покани за игра се лепна за мен и моя приятел много се ядоса. Ама нищо ново

Трета кръчма - пак аз първа, но моя приятел плътно до мен и отиваме на масата за футбол. Мноого силен отбор,загубихме но беше интересно. Загубихме и Ленард.

Излизаме и дърдорим с останалите. Те не играят футбол, искат танци. Но ние не искаме. Те отиват в някаква диско, значи ставаме с около 7-8 човека по-малко, абсолютно предпрограмирано.

Следващ бар - вече пзнавам пловината хора в бара, отивам на масата, гледам че е Леонхард, обръщам се и казвам н Оли че ми се играе на Торнадо и затова Тобиас да играе на мое място. Пак силни отбори, но нашите са добри и печелят. Изведнъж идва едн, който ми напомняше на един холандец, с който излизах преди няколко години. Хух не е той, но се навърта наоколо. Моя приятел застанал зад мен и гледаме футбол и ме прегърнал, и о чудо, онзи ни заговаря и иска да играе с нас. Казва се Фабиан, не си каза фамилията. Ще играе с моя приятел. Започват. Гледам - бооо този е супер, и на него му харесва да играе с Оли, победиха всички отбори в бара.

В 9 часа сутринта бяха гладни и се знаеше, който яде, става много уморен и ще трябва да си ходим. Изядоха по 2 рибени хлебчета + 2 с шунка от пекарната.

На път за вкъщи спахме.

Стигнахме и слязохме на гарата,Оли се оглежда и пита къде са пияните, спящи по пода и пейките. Това че сме единствените, скитали цяла нощ, го депримирало. Идва трамвай, отваря вратите и гледаме един 25-28 годишен, мъртвопиян лежи наполовина на седалките, наполовин на пода. Оли се кефи и иска да го снима със собствения му смартфон, изпаднал от джоба му ние с Тобиас много се смяхме


От тогава живея с двама мъже, ужасни са като ходят в банята, добре че имаме прозорец



Тема Хаханови [re: c@t]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано05.01.14 08:22



Това е като филм! Наистина е незабравимо, макар и изтощително :)

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.


Тема Re: Хаханови [re: White_Witch]  
Автор c@t ()
Публикувано05.01.14 13:30



Аха

времето летеше, докато изиграем няколко игри и започна да се съмва
Снощи гледах хамбургските футболни клубове- всичките ни противници са от там, но и ние бяхме як отбор

Добре е човек да може някои неща на футбол на маса, защото се играе навсякъде от всеки.
Тъпото е че човек трябва или да има маса вкъщи, която струва над 1000€ - турнирна, или да ходиш някъде от време на време.
Двамата ми мъже за два дни-единия, си купиха една маса заедно, но Оли не иска да я взима унас, защото е доста шумно като вкарваш гол със всичка сила, а и ще трябва да махнем трапезната маса.
Сега масата е в Ленард, но и той каза че като се прибере от работа, докато оправи утях и вече е време за спане и играе от време на време.

Дъщеря ми също играе и то турнирен футбол на маса. Недостатъка й е че не вижда топката когато е в ръба на масата точно пред нея, тъй като още е много ниска.


Тоби и Оли още спят, единия в спалнята, другия в хола, а аз седя в кухнята и пия кафе. Трябваше да стана и да дам пари на дъщеря ми за планетариума и после не можах да спя. Онези двамата бяха снощи пак на футбол, аз в понеделник съм на работа и единия ден почивка нямаше да ми стигне, а и е добре да излязат по мъжки



Тема Re: Как празнуватенови [re: c@t]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано05.01.14 13:56



Голяма си купонджийка!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.