Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как празнуватенови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.01.14 17:12



Честита Нова Година!

Добра идея за парти!
Децата ще се радват, хора ще се запознават!
Навийте килима, малко храна, малко пиене и купонът - готов!





Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано01.01.14 18:21



Честита Нова година!

Сега се връщаме от посрещането.



Празнувахме в едно село - Граматиково, на 25 км от Малко Търново и на толкова от Царево. В къщата на една приятелка с още приятелки, мъжете и някои от децата им.

В 12 ч половин село излезе на мегдана да играе хоро както обикновено. Имаше и два тъпана.

Днес на обяд си правихме барбекю на двора.

Все още обичам шумното посрещане на Нова година.
Тегаво ми се струва да се затвора по семейному у нас. Пък и семейството ми е много камерно - аз и синът.



Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано01.01.14 18:41



Събрахме се със салса приятели. Натанцувах се здраво. Точно така и искам да празнувам. Седенето вкъщи не е за мен.
А на късметите ми се падна веднъж любов, веднъж нови запознанства и голяма любов и веднъж много пътуване, от което ще се връщам заради любовта. Не знам как да го тълкувам, ама много ще ми е любовно тази година.

А, и печалба от лотарията ми се падна. Сигурно с нея ще пътувам.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Как празнуватенови [re: hubavka69-110043]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано01.01.14 21:25



Ехааа, желая ти много физически сили, че като гледам... програмата ти е натоварена :) А, дано!



Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.01.14 01:34



Честита и спорна новата година! Празнувахме си както винаги в къщи, с манджи, торта, баница ... до 12:00 играхме Монополи, в 12:00 фойерверки, половинчас навън със съседите и после обратно още малко кино и по леглата... с малки деца е така, ама объркахме режима пак... днес станахме почти в 12:00 ... Късмети: детето погледна внимателно, помисли и посочи с ръчичка парчето с паричката, както винаги... на мен, нова любов, останалите късмети не са важни:)

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Как празнуватенови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано02.01.14 15:09



Благодаря за окуражаването!





Тема Re: Как празнуватенови [re: White_Witch]  
Автор c@t ()
Публикувано02.01.14 16:13



Ние бяхме нагости, всеки беше наготвил по нещо, играхме малко игри, миксвахме коктейли, слушахме музика, гледахме за 50ти път " Динер фор уан" в ютюб и после пак по ТВ, палихме фойерверк. После стана рано сутринта и легнахме да спим, следобяд тръгнахме към къщи.



Междувременно се уговорихме с някоко приятели, с които пропуснахме някои партита да отидем до Хамбург и да скитаме цяла нощ. Вече се уговорихме, детето ще спи у приятелка



Тема Re: Как празнуватенови [re: c@t]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 19:50



Разкажи за Хамбург?
Мисля си , че там нощния живот трябва да е як...
А германците, те как са?
Май много не стават за флиртове и секс...



Тема Re: Как празнуватенови [re: ariel$$]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 19:53



Пенсионерска работа.





Тема Re: Как празнуватенови [re: Monica123]  
Автор c@t ()
Публикувано02.01.14 19:58



Ще разкажа като се прибера. Мислим да ходим на Реепабан, само че ще играем футбол на маса, тоя път май няма да ходим в ДоллХаус

но на сутринта ще отидем на рибния пазар, не за друго, а за огромните рибени хлебчета. Аз ям хлебче със скариди/раци.
Мислехме да вземем пиене за изпът, но май няма а се получи, ще трябва да търпим докато стигнем.

Кой ти разказа тия измислици за секса? в интерес на истината българските мъже са по-захлупени от немските, за жените не знам, но силно подозирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.